تفاوت بین ایمپلنت های سینه سالین و سیلیکون


اگر به بزرگ کردن سینه خود فکر می کنید ، به احتمال زیاد می دانید که به دنبال چه نوع بینایی هستید یا می خواهید چه چیزی را تغییر دهید. با این حال ، سایر مراحل ممکن است برای شما آسان نباشند ، زیرا سعی می کنید بهترین گزینه ها را برای خود تهیه کنید.

بله ، متخصصان دارای مجوز مطمئناً همه چیز را که باید بدانید به شما ارائه می دهند ، اما همیشه بهتر است قبل از مشاوره ، تحقیقات خود را انجام دهید.

چون این بدن شماست!

دو راه حل اصلی کاشت وجود دارد ، و در این بخش ، می توانید با مزایا و معایب هر یک آشنا شوید تا بتوانید یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

چه نوع سینه ای؟

سینه نمک و سیلیکون (1)

سینه های کوچک کیسه های مهم مایع هستند که در مثانه / قفسه سینه قرار می گیرند تا شکل متفاوتی ایجاد کنند. این می تواند شکل یا اندازه قفسه سینه را تغییر دهد. دلایل زیادی وجود دارد که چرا افراد تصمیم به انجام عمل بزرگ کردن سینه می گیرند و اغلب روش های متفاوتی وجود دارد ، حتی اگر به هدفی مشابه برسند. هر بدن متفاوت است ، به این معنی که هر فرد باید با بدن و اهداف خود در نظر گرفته شود.

نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که همیشه برای مصاحبه تمدید شده در نیوپورت بیچ به سراغ یک متخصص معتمد و دارای مجوز بروید.

ایمپلنت های شور

ایمپلنت های نمکی مدت زیادی است که وجود دارند و در دهه 60 شروع شده اند! ایمپلنت یک “کیسه” سیلیکونی است که با آب نمک (آب نمک تصفیه شده) پر شده است. کیسه ابتدا داخل بدنه قرار می گیرد و سپس بعد از آن پر می شود ، که به شما امکان می دهد یک درخت کوچک بریده و یک چنگال کوچک داشته باشید.

انتخاب ایمپلنت های سالین دارای چند مزیت است که شامل درد بینایی زیر پوست (مانند احتباس مایعات) ، احساس “لکه شدن” در سینه و احتمال افتادن آنها در سینه می شود. گفته می شود که هنگام تزریق ، بدن می تواند آب را جذب کرده و ناخالصی ها را از بین ببرد بدون این که به بدن آسیبی برساند. ایمپلنت های نمکی نیز اغلب ارزان تر از سیلیکون هستند.

ایمپلنت های سیلیکونی

اجزای سیلیکونی ضایعات کیسه ابریشم نیز با ابریشم پر شده است. این محصول در شبیه سازی احساس چربی انسان خوب عمل می کند ، که این انتخاب را طبیعی تر از نمک می کند. ایمپلنت های سیلانت از نظر اندازه ، شکل و استحکام دارای طیف وسیعی از گزینه ها هستند که می تواند تجربه سفارشی تری را برای شما به ارمغان آورد. در حالی که آنها طبیعی تر به نظر می رسند و می توانند انعطاف پذیری بیشتری را در مورد نتایج دلخواه شما به ارمغان آورند ، بدن قادر به حذف سیلیکون طبیعی نیست. و اگر خون تزریق شود ، ممکن است مشکل ناشی از عفونت یا حتی مسمومیت باشد.

برای نظارت بر موارد ، اسکن MRI سه ساله توصیه می شود ، به ویژه اینکه این شکستگی ها نیز می توانند مورد توجه قرار نگیرند و به آرامی به بدن شما آسیب برساند.

اگر مطمئن نیستید که کدام یک برای شما مناسب است ، جراح شما باید آنجا باشد و با خیال راحت به هر تعداد که نیاز دارید سوال بپرسید!

دیدگاهتان را بنویسید