تلویزیون پورتال فیس بوک در جنگل – Geek در رکورد است


صبح شنبه است و تلفن من در ساعات گذشته آتش گرفته است. بلافاصله پس از بیدار شدن ، به صفحه نمایش نگاه کردم و داستانهای زیادی از والدینم داشتم که در آن سوی جهان زندگی می کردند و می گفتند که آنها خواب من را دیده اند و آماده صحبت هستند.

به عنوان یک مهاجر در این کشور با تمام خانواده ام که در اسپانیا زندگی می کنند ، این وضعیت متفاوت نیست. ارتباط با عزیزان خود در مناطق مختلف جغرافیایی و جغرافیایی در حال حاضر چالش برانگیز است. شما باید شکاف فنی بین نسل آنها و من را پر کنید تا کانالهای کاملی برای چابکی و ارتباطات با کیفیت ایجاد کنید.

به همین دلیل است که من درمان های مختلفی را برای پوشش این تفاوت بین هریک از ما مورد بررسی قرار دادم. هدف اصلی این است که چیزی را بیابید که نیازی به تعمیر و نگهداری ، هزینه و اتاق نشیمن نداشته باشد. مواردی که هر زمان که می خواهیم صحبت کنیم ، باید اصلاح و جدا شوند ، کاملاً وجود ندارند. و به همین دلیل من انتخاب پورتال تلویزیون فیس بوک را متوقف کردم. من به تمام اطلاعات محرمانه و مشکلات دوربین ایجاد شده توسط فیس بوک که روی مبل شما اشاره کرده و 24 × 7 گوش می دهد توجه نمی کنم ، زیرا مقالات بسیار بهتری وجود دارد که همه جنبه های مربوط به این موضوع را نشان می دهند. من بر تمام چالش هایی که به عنوان یک کاربر بومی پورتال با آن روبرو بودم تمرکز می کنم و آنچه به من کمک کرد تا رابطه خود را با خانواده ام تغییر دهم.

وعده سهولت استفاده ، ادغام با WhatsApp (این بهترین راه حل ارتباطی در اسپانیا است) ، و فقط دیدن یکدیگر در صندوق پستی 48 اینچی ما بهترین خرید برای من بود ، بنابراین خرید برای یک نفر من و یک زن و شوهر برای من متوقف شد. پدر و مادربزرگ و مادربزرگ ترتیب دادند.

اولین چیزی که هنگام راه اندازی ، بعد از الگوی “اتصال به wifi” که در دستگاه های دیگر پیدا کرده بودیم ، توجه کردم این بود که والدینم نمی توانند به طور مستقل این کار را انجام دهند. خوشبختانه ، من سفر خود را به اسپانیا انجام دادم تا بتوانم ترتیب آنها را بدهم. من می گویم که نحوه کار WhatsApp مشکل اینجاست. هر زمان که می خواهید WhatsApp را در مکانهایی که در تلفن هوشمند شما نیستند (مرور وب سایت ها و دسکتاپ یا رایانه) باز کنید ، برای دسترسی به ai باید کد QR را با سرویس گیرنده WhatsApp روی تلفن خود اسکن کنید. همچنین ، WhatsApp به شما اجازه نمی دهد که بیش از یک مشتری ، غیر از تلفن ، در زمان معینی کار کنید. در نتیجه ، هنگامی که می خواهید از طریق پورتال فیس بوک با WhatsApp تماس بگیرید ، باید “استفاده از اینجا” را انتخاب کنید. بنابراین ، سعی کنید آن را برای والدین خود ، که نمی دانند فروشنده وب سایت چگونه کار می کند ، توضیح دهید.

اتصال دستگاه با حساب فیس بوک خود به منظور استفاده از تماس های فیس بوک مسنجر بهتر نیست. پورتال از شما می خواهد که URL را برای مرور وب سایت های خارجی از تلفن یا دسکتاپ خود باز کرده و کدی را که روی صفحه نمایش داده می شود ، جایگذاری کنید. بر این اساس ، جریان پورتال فیس بوک هیچ تفاوتی با دیگران ندارد. بزرگترین تفاوت بین تماشاگران است. در مورد من ، یک مهندس کامپیوتر که با این نوع رابط کاربری روزانه کار می کند ، مشکلی ندارم. اما من واقعاً شک دارم که والدین من می توانند به تنهایی این کار را انجام دهند بدون اینکه به سختی بفهمند چه اتفاقی در حال رخ دادن است. من تعجب می کنم که چرا هنگام نصب یک برنامه فیس بوک در هر تلفن ، فقط اضافه کردن دکمه “پیدا کردن ابزار” مانند Alexa یا Google Home نیست. این کار بدون هیچ گونه مشکل فنی کار را برای کاربران آسان می کند.

پس از اتمام این مرحله ، مشکل گزینه پیوست حل می شود. برای یافتن مخاطبین برای شروع تماس خود ، دو مرحله وجود دارد. شما تمام لیست های تماس خود را مرور می کنید ، لیستهایی را که دوست دارید انتخاب می کنید (یک لیست ، فقط خنده دار ، نه یک حرف) ، یا از شما خواسته می شود که با استفاده از صفحه کلید روی صفحه و نشانگرهای چهار سطح موجود در یک نوار جستجو را تایپ کنید. فاصله مهم نیست که چه چیزی ، تجربه عالی و کند بود. من تعجب می کنم که چرا فیس بوک لیست “برگه به ​​حرف” را بررسی نمی کند یا به نظر می رسد این روند صاف است. بسیار خوب است که آنها بهترین فرصت را ارائه می دهند ، بنابراین امیدوارم شما هر چند وقت یکبار در این امر مشارکت داشته باشید.

پس از اتمام این مرحله آماده سازی ، این آغاز محصول است. تماس ها کار خواهند کرد. کیفیت ظاهری و صدا قطعا ارزش پول را دارد. اشاره ویژه به بخش نظارت بر دوربین. در حالی که این کار یک کار خالص است ، عجیب به نظر می رسد که فقط توجه به چشم متکی نیست که همیشه به کسی توجه کنید. همچنین بستگی به حرکت دارد. بنابراین ، اگر مدتی با بیش از یک نفر دیگر صحبت می کنید و کسی ساکت است ، دوربین به او توجه نمی کند و او را از قاب بیرون می کند. برای حل این مشکل ، مادرم در قانون یاد گرفت که دستان خود را طوری حرکت دهد که انگار از بازی فوتبال برای ساخت یک قاب لذت می برد تا بتواند دوباره آن را نگه دارد. این واقعا سرگرم کننده است ، من می دانم که فیس بوک از این موضوع مطلع است و سخت تلاش می کند تا آن تجربه را بهبود بخشد.

به عبارت دیگر ، در هفته های اخیر الگوهای استفاده ما به دلیل این واقعیت که این همه گیری به ما رسیده است ، تغییر کرده است. به طور غیر منتظره ، بسیاری از اعضای خانواده دیگر که قبلاً هرگز تماس ویدیویی نداشته اند ، شروع به سفارش تماس های ویدئویی با چندین گروه کردند. خدماتی مانند Zoom ، Skype ، Hangouts ، House Party و سایر خدمات به سرعت در حال نزدیک شدن هستند ، بنابراین تصمیم گرفتم از این ابزار جالب استفاده کنم.

اولین چیزی که من سعی کردم این بود که با برخی از اعضای خانواده که در مکان های مختلف توقف کرده بودند تماس تلفنی واتس اپ برقرار کنم. جای تعجب نیست که پیدا کردن ارتباطات آنها می تواند بسیار دردناک باشد ، زیرا این لیست خوبی برای من نیست. وقتی تماس با والدینم را متوقف می کنم و در حالی که آنها در حال تلفن هستند ، دیگران را با دکمه های نامحدود فشار از راه دور به تلفن اضافه می کنم. ناامید کننده ترین چیز زمانی بود که منطقه سختی را که واتس اپ برای تلفن های همراه ارسال می کرد لمس کردم. آن زمان بیشتر از این نمی دانم ، اما به نظر می رسد که WhatsApp تعداد شرکت کنندگان در یک تماس ویدیویی را به چهار نفر اضافه می کند ، که با نیازهای فعلی فاصله زیادی دارد ، بنابراین استفاده از هر یک از ما را مسدود می کند. یک غفلت بزرگ از واتس اپ و فیس بوک.

بله ، ما هنوز ، که سعی کردیم به مسنجر فیس بوک برویم ، بهتر بود ببینیم که محدوده شرکت کنندگان آنها پنجاه نامزد کامل است. حتماً در مراحل دردناک فراخواندن همه آنها بوده است ، مسائل دیگری که شروع به ایجاد کرده است. برای افرادی که کامپیوترهایشان وصل شده است ، تلفن آنها فقط زنگ می زند و خاموش می شود. سرانجام ما توانستیم پس از 30 دقیقه کشمکش با تماس های تلفن همراه متصل شویم و صحبت کنیم ، اما متوجه شدیم ویژگی هایی مانند آمار شیوه زندگی زنده به شما امکان می دهد کارهای سرگرم کننده ای انجام دهید ، مانند چسباندن لب های مجازی به چشم ها ، به طور منظم در یک کار نمی کند. تماس چند نفره یک داستان خاص درباره این واقعیت وجود دارد که پنجره ای که من در مورد آن صحبت می کنم پنهان نمی شود ، اما چشم کسانی را که با آنها صحبت می کنید می پوشاند:

IMG-1261

در هر صورت ، این تجربه آنقدر بدتر از حد انتظار بود که من تعجب کردم چگونه هنوز مشکل برقراری ارتباط با افراد دیگر بدون سابقه کار از راه دور حل نشده است. این یک فرصت عالی برای اولین شرکت است که از این تجربه استفاده می کند.

در مجموع ، گرچه با همه مشکلاتش ، من فردی خوشحال با تلویزیون پورتال فیس بوک هستم. در مورد “مسیر خوش” ، که بیشتر نیازهای من را پوشش می دهد ، واقعاً خوب کار می کند. شرم آور است که به نظر می رسد بقیه محصول پخته شده است و امیدوارم فیس بوک سخت در حال تلاش برای بهبود تجربه و آشکار کردن قدرت این ابزار باشد.


آیا این مقاله را پسندیدید؟ برای دریافت پست های جدید از طریق ایمیل مشترک شوید.

دیدگاهتان را بنویسید