تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید – تناسب اندام کندی


سگها مانند شما دوست دارند مثل شما جابجا شوند ، مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی و گونه های فعال ، بنابراین یافتن آموزش هایی که شما و پدرتان دوست دارید می تواند شما را متحد کرده و به شما کمک کند. زندگی خوبی داشته باشید! حتی اگر نژاد سگ شما همیشه برای دویدن یا بازی فریزبی خسته نشده باشد ، باز هم نقاط ضعف دیگری وجود دارد که کنار آمدن با سگ شما کار سختی نیست.

داگی یوگا

بله ، سگ یوگا عجیب است! این کار برای سگ های آرام و آموزش دیده بهتر است ، و نوارهای آنلاین زیادی در بالا وجود دارد که به شما و سگ شما کمک می کند تا با آنها دیدار کرده و سازگار شوند. اگر باسن سگ شما بد است – درمان کلینیک سگ می تواند در بستر سگ شما گنجانده شود.

پیاده روی و مدیریت توان

اگر در خیابان های باز زندگی می کنید ، سگ خود را بیاورید! برای دویدن یا پیاده روی و تمرین خوب می توانید مناطق جدیدی را کشف کنید. با خود آب هر دو نفر را فراموش نکنید – راه رفتن و دویدن از این راه بسیار خسته کننده است تا فقط راه رفتن.

تنهی

زدن توپ تنیس در مقابل شما و دیگران سرگرم کننده است و اگر سگ خوبی برای گرفتن و بازگرداندن دارید ، می توانید خدمات خود را ارتقا دهید. من به سگ خود کمک کنید تا ترکیب کند و آموزش دهد! به خاطر داشته باشید که مکانهایی را که انتخاب می کنید برای سگ مناسب است یا در ساعات اوج حرکت می کنید.

آموزش برق در پیاده روی های روزانه خود

همانطور که با سگ خود قدم می زنید ، می توانید فعالیت بدنی نیز انجام دهید. پنج دقیقه به 15 کت اختصاص دهید ، یا وزنه های سبک بیاورید و هنگام راه رفتن سگ خود دستان خود را کار کنید. بسیاری از انواع تمرینات مقاومتی ساده و آسان وجود دارد ، و وقتی بدن شما از راه رفتن گرم می شود ، انجام این کارها آسان تر می شود.

شنا كردن

اگر در کنار دریاچه یا استخر مجهز زندگی می کنید ، سگ شما ممکن است از شنا با شما لذت ببرد! همه سگها شنا بلد نیستند ، اما – با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید نوع خوبی از آب دارید و قبل از اینکه به استخر یا دریاچه بروید ، بدانید که سگ شما به چه نوع آموزش هایی نیاز دارد.

نهایی فریزبی ، گلف یا گلف

اگر شما یا سگتان به تنیس نمی روید ، سعی کنید خانواده و سگ را برای بازی فریزبی بیرون ببرید. حتی سگهای کوچک یا ضعیف نیز هوای تازه بیرون را دوست دارند و با هم می مانند.

Optionstahi گزینه های بیشتر برای سلامتی

برای انجام تمرینات بدنی لازم نیست سگ داشته باشید. اگر از جنبه های اجتماعی تناسب اندام لذت می برید ، یکی از کلاس های کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا رویداد ZUMBA® را در South Jersey امتحان کنید. Kennedy Fitness یک تقویم کامل برای کلاسهای آموزشی گروهی دارد و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که در وب سایت ما موجود است بررسی کنید- یا فقط به یکی از مکان های ما برای آموزش فردی- با یک مربی مراجعه کنید!دیدگاهتان را بنویسید