تمرینات تناسب اندام برای بزرگسالان مسن – تناسب اندام کندی


مهم نیست چند سال دارید ، سالم ماندن مزایای زیادی دارد. مطالعات نشان می دهد که بزرگسالان فعال می توانند تعادل بهتری داشته باشند و خطر ابتلا به انواع بیماری ها ، از جمله بیماری های تنفسی ، دیابت ، پوکی استخوان و آلزایمر را کاهش دهند. نکته مهم این است که ورزشی را پیدا کنید که عاشق آن هستید تا بتوانید به آن پایبند باشید.

شدت تمرینات شما بیشتر از سن شما به سطح تجربه شما بستگی دارد. اگر بی تحرک هستید ، ممکن است برای کلاسهای آموزش متقابل آماده نباشید. با این حال ، هنگامی که می خواهید ضعف های کم شدت زیر را شروع کنید ، برای سالمندان ایده آل است که با فعالیت بدنی شروع کنند.

هیکویی

شروع یک برنامه آموزشی به سادگی راه رفتن است و پیاده روی برای سلامتی شما مفید است. یک مطالعه مشهور در دانشگاه هاروارد نشان داد که سه روز پیاده روی ساده ، خطر بیماری های قلبی را تا 35 درصد کاهش می دهد.

یکی دیگر از دلایلی که پیاده روی برای سالمندان بسیار م effectiveثر است این است که با افزایش تعادل به جلوگیری از افتادن او کمک می کند. از آنجایی که هوا خیلی گرم یا خیلی سرد است و نمی توان برای پیاده روی راحت بود ، بسیاری از افراد در هر سنی می خواهند به تردمیل دسترسی داشته باشند تا بتوانند به داخل راه بروند.

آمادگی و مدیریت عملکرد

تمرینات ساده زیادی وجود دارد که می توانید به طور منظم در خانه انجام دهید تا قدرت و تعادل خود را تقویت کنید. در اینجا چند نمونه از کارهایی که اکنون می توانید انجام دهید آورده شده است:

  • مارس در فضا
  • ایستادن روی یک پا و در دست گرفتن صندلی
  • بالا رفتن از دیوار
  • شانه ها را بچرخانید
  • روی پنجه پا بایستید

کلاسهای ورزشی تعیین شده است

در حالی که پیاده روی و ترکیب تمرینات تعادل را می توان در همه زمینه ها انجام داد ، پیوستن به یک کلاس آموزشی برای افراد مسن یک راه عالی برای حفظ تعادل با روال تمرین شما در عین کوچک نگه داشتن چیزها است.

مجموعه های کلاس های ارشد شامل کلاس های آموزش آب و همچنین بخش های “تمیز” برنامه های آموزشی محبوب مانند ZUMBA® است. برخی از کلاس های ارشد را می توان در حالی که نشسته اید انجام داد ، بنابراین برای همه مهم است.

هنگامی که به یک کلاس با شدت کم عادت کردید ، ممکن است تصمیم بگیرید که کلاسهای قدرتی را بهبود بخشیده و به برنامه خود اضافه کنید.

علاوه بر کلاسهای “شهروندان سالمند” و سایر رویدادهای هیجان انگیز ، ما کلاسهای کیک بوکسینگ را نیز در شهرستان کامدن ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس بودن کلاس درس در مکانهای ما در سراسر South Jersey ، امروز با ما تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید