تمیزترین راه برای مدیریت پول IO


سپس دوباره به شگفت انگیزترین ابزار بودجه برخورد کردم.

ای کاش این موضوع را زودتر می دانستم.

تقریباً چهار ماه و نیم گذشته است ، اما من انرژی لازم برای مدیریت آن را ندارم ، وقتی پول من وارد شد و چقدر پول باید برای آنچه می خواستم یا می خواهم هزینه کنم.

حالا من نمی گویم به خاطر این ابزار مالی می دانستم که ثروتمند هستم.

بعد خیلی چیزها فرستادم.

برای شروع ، در حالی که از پس انداز لذت می برم ، حتی نمی دانم که آیا می دانم که واقعاً چه چیزی دارم پس انداز می کنم یا نه و چگونه می توانم چیزها را برای رشد و نگهداری در آینده مدیریت کنم.

آنچه می خواهم این است که در اسرع وقت بازنشسته شوم ، زیرا می دانم که بودجه آسانی برای عضویت در زمان پرداخت بدهی ها وجود دارد ، تا بتوانم با انجام کارهای روزمره بازی کنم. اگر پول بیشتری از آنچه دوست دارم به دست می آمد ، عالی بود. اگر نه ، همینطور است.

من می خواستم به خواسته خود برای سفر ، دیدن جهان ، گذراندن وقت زیاد با خانواده ، ارضاء عزیزانم با تجربیات شگفت انگیز و کمک به همه در هر زمان نیاز داشته باشم.

اما من مطمئن نیستم که چگونه این کار را انجام دهم یا چقدر برای رسیدن به آن لازم است.

تا اینکه تمام وسایل خود را به طور کامل بررسی کردم و از روش های T. Harv Eker استفاده کردم.

اگر هنوز نام Harv را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید ، به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید اینطور باشد. از جهات مختلف ، پول منبع همه استرس ما است و وقتی تحت فشار بخار قرار می گیریم ، فعالیت های ناراضی بیشتر و بیشتر در جهان ما وجود دارد.

با مدیریت صحیح منابع مالی می توانیم این استرس را کاهش دهیم و به ما اجازه دهیم از فضاهای ذهنی جدید خود استفاده کنیم و مرحله بعدی را در جستجوی خوشبختی آغاز کنیم ، سفری برای یافتن آنچه که واقعاً هستیم.

بنابراین بیایید اینگونه باشیم – پول خود را مشخص کنید.

در ابتدا ، مشکل می شود. ممکن است درد داشته باشد. زمانی را به یاد می آورم که برای تهیه غذا بسیار کوچک بودم و در بدهی کارت اعتباری فرو می رفتم. آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که صورت حساب بانکی خود را بررسی کنم.

حتی وقتی کارم را شروع کردم بنابراین مجبور نشدم دوبار به مانده بانکی خود فکر کنم ، باز هم از بررسی بدهی ها اجتناب می کردم و واقعاً می دانستم چه اتفاقی می افتد.

همه اش بی فایده است

تا زمانی که من در مورد سیستم مدیریت پول Harv’s Money اطلاعاتی نداشته باشم.

بسیار ساده و بسیار درخشان است ما اینجا هستیم. اجازه دهید به شما بگویم!

هارو می گوید در کل باید شش اسکناس یا شش اسکناس وجود داشته باشد.

آره ششبه

مرد خردمند با پول خود ، میوه های آنها را در یک سبد نگذارید.

با یک حساب ششم (یا یک ظرف ، اگر ترجیح می دهید) ، به وضوح می دانید که چه پولی را نمی توانید تهیه کنید و چه چیزی می توانید بپردازید ، هزینه کنید و بدهید. می توانید همه این حساب ها را با یک بانک دریافت کنید ، یا می توانید بانک های مختلف را باز کنید.

اگر می خواهید ثروتمند باشید و ثبات این سیستم را داشته باشید ، در مورد پول باید به سه نکته ساده پایبند باشید.

شما باید درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید ، رشد کنید.

هنگامی که می بینید پول شما کجاست و درک روشنی از آنچه می توانید و نمی توانید بپردازید ، کاملاً آزاد خواهید بود زیرا می دانید که تصمیم گیری با بدهی شما است.

بنابراین فرض کنید شما راهی برای درآمدزایی پیدا کرده اید ، مهم نیست چقدر (این 100 دلار ، شاید 100،000 دلار است. نه در مورد پولی که به دست می آورید ، بلکه نحوه انجام آن است. مدیریت پول تو.). پس از همه کسورات مانند مالیات و غیره ، بدهی خالص شما باقی می ماند. این فقط “پرداخت خانه” شما است.

این مقدار به شش ظرف مختلف تقسیم می شود.

شش ظرف / حساب عبارتند از:

1. حساب آزادی یا FFA (10 of از قیمت خالص)

مقدار موجود در این ظرف تحت تأثیر قرار نمی گیرد. هرگز. تنها زمانی که مجاز به برداشت پول از این ظرف هستید بازنشستگی شما خواهد بود. هیچ مفاد این قانون وجود ندارد به خاطر داشته باشید که اگر شما یک نوجوان هستید ، سالهای زیادی را پس انداز خواهید کرد ، اما با افزایش سن ، زمان کمتری خواهید داشت. پس با این کار قوی باشید. پدربزرگ شما به خاطر آن شما را دوست خواهد داشت.

اوه من دروغ گفتم تنها یک استثنا برای این قاعده وجود دارد. و این تنها زمانی است که به شما اجازه داده می شود با پول موجود در این ظرف کاری را انجام دهید ، اگر آن را در چیزی قرار دهید که بازگشت آن تضمین شده است ، مانند اوراق قرضه یا سپرده های ضمانت شده.

تا زمانی که پول در آنجا بماند ، به احتمال زیاد چیزی با برنامه جامد سریعتر رشد می کند.

2. پس انداز بلند مدت برای هزینه یا LTSFS (10 of از هزینه خالص)

این محفظه ای است که هنگام خرید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیز دیگری که نیاز دارید گران است. همچنین می توانید از برخی از این وجوه برای صندوق های سرمایه گذاری استفاده کنید و برای این سرمایه گذاری ها ، می توانید خارج از محدوده بازده م investثر سرمایه گذاری کنید. البته هر اتفاقی اتفاقی می افتد.

در برخی موارد ، LTSFS پولی است که می توانید برای از دست دادن آن “پرداخت” کنید. مثل FFA شما نیست.

اما کار درست این است که از LTSFS خود آگاه باشید و اگر می خواهید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که ایمان زیادی دارد ، تمرین را فراموش نکنید و با یک دانش خوب این واقعیت را پیش ببرید.

هنگامی که نیاز دارید بیش از حد از LTSFS خود هزینه کنید و به طور کامل هزینه می شود ، از ابتدا شروع کنید و همچنین ، از FFA ما پول نگیرید.

هرگز.

3. کالاهای واقعی (55 درصد قیمت خالص)

این حسابی است که هزینه های ماهانه خود را به شما می دهد. اجاره ، وام مسکن ، اعتبار ، کارت اعتباری ، اعتبار ، بدهی ، پرداخت روزانه شما … همین. فوق العاده آسان.

اگر موجودی اضافی دارید ، این بدان معناست که درآمد شما کمتر از 55 درصد است ، بنابراین باید آن را به یکی از پنج حسابی که بیشتر دوست دارید انتقال دهید. در مورد من ، بقیه چیزهایی که می خواهم جدا کنم FFA و LTSFS من است.

از دیدن رشد آنها لذت بردم

4. شهریه (10٪ خالص حقوق)

هرگز قدرت دانش را دست کم نگیرید.

تقریباً هشت سال پیش شخصی به من گفت افرادی که کتاب های داستانی می خوانند 7 برابر کسانی که فقط مقاله های داستانی می خوانند موفق تر نیستند.

اکنون مطمئن نیستم که “هفت بار” در اینجا مناسب است ، اما می دانم که این جمله نیز درست است.

سرانجام ، اگر کتاب داستانی می خوانید ، معمولاً بر اساس حقایق است ، و البته ، چیزی است که باید یاد بگیرید و به کار ببرید.

هنگام درخواست ، نتایج را مشاهده خواهید کرد. گاهی اوقات شکست می خورید ، اما یاد می گیرید که بارها و بارها بپرسید ، و اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

وقتی این داستان غیر داستانی را یاد گرفتم در مقابل. نظریه داستان ، من فهمیدم ، من فقط کتابهای داستانی خواندم. من داستان را نخواندم حوصله مردم سر رفته بود.

اما من برای موفقیت شکست خوردم ، بنابراین آن را امتحان کردم.

و من از آن زمان کتاب تخیلی نخوانده ام. وقتی بزرگ می شدم همیشه بینی ام را در کتاب فرو می کردم و زمان تغییر جزئیات فرا رسیده بود.

بله ، سبک زندگی من تغییر خواهد کرد. من می دانستم که قوی تر و قوی تر هستم ، در حال یادگیری و کاربرد هستم ، و نتایج. زمانی که من آنجا بودم ، در مورد پیشرفت شخصی نیز خواندم ، تا مهارت های مقابله ای خوبی را برای توسعه راحت و بدون استرس به وجود آورم.

بله ، دلیل اینکه من می گویم این است که دانش مهم است. اگر می خواهید به موفقیت برسید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، دوره های آموزشی در خانه بخوانید ، به سمینارها بروید ، همه چیزهایی را که دوست دارید یاد بگیرید و می خواهید یاد بگیرید.

اگر تمام بودجه تحصیل خود را در ماه اختصاص داده شده خرج نکنید ، خوب است. معمولاً به آن اضافه می شود ، که به شما امکان می دهد برای اقلام بلیط بالاتر که در مطالعه گنجانده شده است ، هزینه کنید ، مانند یک عضو تیم سال بالا با پروفایل بالا.

اگر فکر می کنید می توانید همه چیز را که به صورت رایگان در اینترنت نیاز دارید بیاموزید ، این 10٪ را بردارید و آن را به حساب دلخواه خود وارد کنید.

5. بازی (10 of از قیمت خالص)

اوه! خیلی کیف خوبیه این برای جمع آوری شما و نابودی خود است.

آیا دوست دارید یک وعده ناهار یک بطری شامپاین میل کنید؟ آیا آن درمان آبگرم را می خواهید؟ اوه آن کیف دستی و / یا کفش … من از بازی لذت می برم.

اشکالی ندارد. شما می دانید چه چیزی می توانید از سفر بدست آورید ، باید خودتان را آماده آماده باشید. بله ، اگر آن را خرج نکرده اید ، اضافه می شود تا تمایل خود را برای افزایش افزایش دهید.

هتل پنج ستاره در تعطیلات بعدی خود؟ مشکلی نیست.

6. بدهید (5 درصد از قیمت خالص)

نکته آخر اینکه همه چیز قدرتمند است. بنابراین ، اگر می خواهید برخی از آنها را انجام دهید ، باید برخی را از دست بدهید یا به اشتراک بگذارید. و ممکن است راه سخت را از دست بدهید ، یا فقط تسلیم شوید و آن را از قلب خود بردارید.

این حساب را هر ماه ترک کرده اید. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این نیرویی است که برای جریان کامل نیاز به جریان دارد.

اگر در موقعیتی هستید که به یکی از اعضای خانواده یا نزدیکان کمک می کنید ، همیشه این حساب را بررسی کنید. به این ترتیب اگر به آنها پولی بدهید که “مجبورتان نکند” از خشم جلوگیری می کنید.

همه چیز در اینجا باید داده شود ، بنابراین باید گفته شود و مطمئن شوید ، “این تنها چیزی است که باید بدهم”.

آنا کویرا! شش مورد. امیدوارم اینها بتوانند تا آنجا که می توانید به من کمک کنند. بنابراین سر کار بروید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

این مقاله را دوست دارید؟ بنابراین آموزش رایگان هارو در مورد شور ، علت و پول را بررسی کنید.
جزئیات

صحبتدیدگاهتان را بنویسید