تکنیک های تهیه غذا: سرخ کردن مرغ


در اوینا دل پیتزو

خوش آمدید ، بیا ، به یک شب فوتبال دیگر در روز دوشنبه. شما به سمت یخچال حرکت می کنید – با مواد غذایی ساده ای که از قسمت ارگانیک مواد غذایی مورد علاقه خود تهیه کرده اید – به این امید که انرژی لازم را برای پخت یک غذای خوشمزه و خوشمزه برای تحقق اهداف سلامتی خود جمع آوری کنید. به خاطر دارید که یک مرغ خریدید و فکر می کردید این یک مرغ سرخ شده زیبا با پوست نرم ، یک کرم کره واقعا خوب و تزئین شده با تزئین رزماری است. این یک گزینه وسوسه انگیز است – اما واقعاً به این فکر نکنید که وقتی وعده غذایی خود را شروع می کنید و کره را راه می برید. همچنین آنچه خریداری کرده اید سینه مرغ بدون پوست است. برمی گردی و چشم های شوهر ، همسر ، فرزند ، سگ و / یا ماهی قرمز خود را می بینی و فکر می کنی ، “چه مرغی شبیه طعم بیکن افرا نیست؟ من چه کار کنم؟

چه کسی این سوال را از شما پرسید که “چگونه می توانم این منبع پروتئینی اولیه را به فعالیت آشپزی تبدیل کنم؟”

آشپزی بعد از یک روز طولانی می تواند بسیار خسته کننده باشد و آماده سازی غذا می تواند بسیار دلهره آور باشد ، به خصوص اگر از خوردن دائم آن مرغ خسته کننده خسته شده اید ، اما با انتخاب و ماریناد می توانید بدون آن واقعا خوب غذا بخورید. زمان آمادگی کمی از قبل وجود دارد ، اما به راحتی می توان غذای مورد نیاز خود را تهیه کرد.


بندر ONEHUNGA

برینینگ در بسیاری از فرهنگهای مختلف برای حفظ ، ترکیب و ترکیب بافتها برای غیرممکن بودن استفاده شده است. چند روش برای تمیز کردن مرغ وجود دارد. اولین روش ، شاید متداول ترین ، نمک سفید ، از شما می خواهد که مرغ را در حمام نمک فرو ببرید. دوز متوسط ​​حدود 3/4 فنجان نمک در یک گالن آب است و می توانید شکر ، گیاهان و ادویه جات را برای خوش طعم تر شدن اضافه کنید. به عنوان مثال ، برگ های بو و گیاهان پروونس.

مرغ را باید حداقل 4 ساعت در نمک در دمای اتاق خیس کنید یا یک شب در یخچال بگذارید. اگر از سینه مرغ استفاده می کنید ، بهتر است از پروانه برای بهبود توزیع طعم استفاده کنید. آنها باید حداقل 15 دقیقه قبل از کوددهی و بیش از 6 ساعت خشک نشوند. البته اگر مرغ نازک است ، نمی خواهید آن را آنقدر خرد کنید که شکل آن از بین برود.

اسمز باعث مرطوب شدن کار آب نمک می شود ، با پخش آب و نمک در پروتئین ، نمک به مرغ کمک می کند تا آب را حفظ کرده و تازه بماند.

روش دیگر این است که آن را خشک کنید ، مرغ را با نمک و سایر گیاهان خشک شده و ادویه جات بمالید ، سپس قبل از پختن آن را در کیسه ای برای دو یا دو روز ببندید.

روش ترجیح من این است که مرغ را در حین پخت مخلوط کرده و بپزید. نرم تر است ، اما طعم مرغ بهتر است و چند روز در یخچال مرطوب می ماند.


بهترین مرغ کبابی اوینا

برای این روش من ترجیح می دهم از مرغ کامل استفاده کنم ، اما شما می توانید قسمت های مرغ را نیز بپزید.

فر را تا 350 درجه فارنهایت افزایش دهید. از قابلمه ای که حاوی مرغ است استفاده کنید ، در ظرف 200 هتل را پوست بگیرید و مرغ را در تابه ، کنار سینه قرار دهید ، اگر همه پرنده باشد. دو فنجان آب به ظرف اضافه کنید. مرغ را نمک زده و کنار بگذارید تا مزه دار شود. در دمای 350 درجه به مدت 30 دقیقه بپزید سپس مرغ را از فر بیرون آورده و در آب جوش جوش بپزید.

بسته به اندازه مرغ ، درجه حرارت را به 450 درجه فارنهایت افزایش دهید و هر 10 دقیقه ، 2 تا 3 بار میل کنید.

اجازه دهید حرارت تا 350 درجه فارنهایت افزایش یابد و 5 دقیقه بپزید تا مرغ طلایی شود. برای پوست نرم تر ، فر را در آرد بچرخانید و سرخ کنید تا پوست یکدست شود. من فکر می کنم این روش بسیار مثر است زیرا آب ، نمک و ادویه جات مقداری از چربی چربی سینه و پوست مرغ را بیرون می کشد. شما در حال پختن سینه مرغ – و بقیه پرنده – در یک تابه دائمی هستید. این بیشتر چاشنی است ، اما طعم عالی دارد و انرژی زیادی دارد زیرا مرغ شما در چند روز آینده ضعیف خواهد شد.

برس یک ابزار عالی برای پخت مرغ مرطوب است ، چه آن را بپزید و چه سرخ کنید ، و می توان آن را با سایر گوشت های گوشتی استفاده کرد.

رشد دریایی نمادی بی پایان است

ترشی یک روش دشوارتر از قبل آماده سازی است و از شما می خواهد که در تهیه مریناد برای مرغ خود خلاق باشید. این برای حفظ رطوبت مناسب نیست بلکه برای جلب طعم مرغ مناسب نیست. ماریناد به سادگی از روغن ، اسید ، ادویه ، گیاهان پوره شده یا خرد شده تهیه می شود. برای افزودن طعم و بافت بیشتر می توانید مرکبات و سایر میوه ها و سبزیجات و همچنین آب مقطر اضافه کنید.

ماریناد باید دارای علامت بوی خاصی باشد. به عنوان مثال ، ممکن است طعم آسیایی مانند زنجبیل و مرکبات را دوست داشته باشید ، یا طعم جنوبی یا جنوبی با یک شیرینی شیرین و تند با سس عسل. امکانات بی پایان است. اگر شما کسی نیستید که آن را در آشپزخانه امتحان کنید ، دستورالعمل های زیادی برای بهترین ماریناد در اینترنت وجود دارد. مانند آب میوه های مرطوب ، مرغ نباید در ماریناد مرکبات برای مدت طولانی ، بیشتر از 4 ساعت در این حالت بماند ، زیرا بافت گوشت ضعیف می شود.

نگهداری مرغ طولانی مدت در مرکبات- با آب جوش یا سرکه چندان آسان نیست. از طرف دیگر ، چون فقط ماریناد بوی کف می دهد ، مدت زیادی طول می کشد تا وسوسه شوید ، و مرغ همچنان قدرت خود را در ماریناد حفظ می کند – که برای همه نوع غذا ، نه فقط مرغ گوشتی صدق می کند. فقط. ترازو را پیدا کنید ، ماریناد در آب است.

ماریناد اوتیا موتی چیپوتل

یکی از مارینادهای مورد علاقه من برای سینه مرغ مخلوط کن شیر عسل است.

1 1/2 پوند سینه مرغ

4 قاشق غذاخوری عسل

4 قاشق غذاخوری آب مرغ

1 قاشق غذا خوری روغن زیتون

1 قاشق غذاخوری رب خرده

11/2 قاشق غذاخوری آب لیمو

نمک واسه مزه، نمک برای طعم دادن

سینه مرغ را در کیسه فریزر قرار دهید. همه مواد را مخلوط کرده و مخلوط را روی مرغ بریزید. در صورت امکان برای 4+ ساعت یا یک شب آرام باشید تا بهترین نتیجه را بگیرید. با این حال ، بدون پوست ، آب مرغ برای پخت یا پخت بعد از 30 دقیقه وجود ندارد.

اگر سینه مرغ می پزید ، فر را روی 400 درجه فارنهایت گرم کنید و به مدت 25-30 دقیقه بپزید. قبل از سرو از فر خارج کرده و بگذارید 5 دقیقه استراحت کند. از خلاق بودن و افزودن ارتباط برای کم و بیش یکسان لذت ببرید.


زمان استفاده از ماریناد و مارینادز

این دو روش برای مرغ های پیش تغذیه شده بسیار متفاوت است و ظاهر مرغ شما متفاوت خواهد بود. برینینگ یک روش مستقیم برای مسواک زدن و مرطوب نگه داشتن مرغ است. طعم مرغ را می توان به شما اضافه کرد ، اما وقتی آن را از آرد بیرون می آورید ، بوی آن چندان قوی نیست. برینینگ برای برشته و سرخ کردن خوب است ، اما اگر مرغ خود را انتخاب کنید خوب نیست.

ترشی یک راه عالی برای افزودن طعم است ، اما از آنجا که بیشتر ماریناد شور نیست ، فقط گوشتی نیست ، بلکه مانند شکر و عسل اسیدی است. با این حال ، اگر می خواهید مرغ خود را بردارید ، یک روش صاف تر طعم و ظاهر آن را بهبود می بخشد.

هر دو روش مرغ شما را سالم نگه می دارد و ناهار بهتری می خورد.

مزایای برینینگ در مقابل سلامتی مارینادس

به طور کلی ، من معتقدم که انتخاب بهتری است زیرا می توانید رطوبت مرغ را حفظ کرده و به طعم آن اضافه کنید. ممکن است در روز دوم اگر مرغ بدون نمک است ، آن را بیشتر بپسندید ، اما اگر مرغ آرام هنگام غذا خوردن آن را بخورید ، به عنوان غذا بهتر است.

شاید از تمام نمکی که در شراب استفاده می شود شگفت زده شوید. آیا نمک برای سلامتی مفیدتر نیست؟ اگر فکر می کنید نباید همه مرغ ها را یکجا بخورید ، می دانید که از خوردن خیار در امان خواهید بود. برای اکثر مردم ، مصرف معمول پروتئین 4-6 اونس است که تقریباً به اندازه یک موتورسیکلت است. یک قسمت 4 اونسی مرغ از قبل پخته شده حاوی 300-400 میلی گرم سدیم است. به گفته سازمان غذا و دارو ، یک فرد معمولی باید حداقل 180 میلی گرم سدیم در روز و حداکثر 2300 میلی گرم مصرف کند. در واقع ، طبق اعلام انجمن قلب آمریکا ، یک آمریکایی به طور متوسط ​​بیش از 3400 میلی گرم سدیم در روز مصرف می کند.

بنابراین ، حتی اگر مراقب رژیم غذایی شور باشید ، 400 میلی گرم در ناهار سینه مرغ واقعاً کافی نیست. بقیه بشقاب شما نباید بیش از 100 میلی گرم سدیم داشته باشد و این در صورتی است که غذاهای خود را نمک بزنید. بشقاب ناهار برای افرادی که هوشیار هستند می تواند شامل گوشت مرغ ، نصف فنجان بروکلی و یک فنجان برنج قهوه ای ، شامل 430 میلی گرم سدیم باشد. اگر این غذایی است که خودتان تهیه می کنید ، سدیم موجود در مرغ آنقدرها هم مهم نیست.

اگر دستور تهیه مرغ دارید که دوست دارید آن را به اشتراک بگذارید ، آن را در نظرات زیر بنویسید و فقط این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید