تکنیک های نوار فیزیکی – وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان


عامل نظم دهی فیزیکی

آزمایش کاهش وزن ، آزمایش کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن کاهش وزن ، چربی و وزن ، شاخص توده بدن (BMI) ، توده چربی بدن. اندامی در بدن دستگاه کامپوزیت پنوماتیک توسط موتورهای الکتریکی کار می کند که الکتریسیته را در بافت های بدن مسدود می کند. با توجه به این همبستگی ، نسبت بافت های بدن تعیین می شود و با مقادیر طبیعی تعریف شده برای دستگاه مقایسه می شود. این به شما امکان می دهد تصویر کاملی از ترکیب بدن خود و جزئیاتی را که باید در نظر گرفته شود دریافت کنید.

آهنگساز: (Tanita BC-418 Composer) BC-418

دستگاه اندازه گیری بدن (متر ترکیب بدن) دستگاهی است که برای بررسی قسمت های بدن استفاده می شود. این ابزار یک ابزار ساده ، سریع و بدون مزاحمت برای اندازه گیری ترکیب بدن است. دستگاه اندازه گیری بدن Tanita 418-BC ، توسط سنسور الکترونیکی ، شاخص جرم و جرم (FM) ، جرم (FFM) ، توده عضلانی و توده چربی جدا شده ، دست راست ، پای چپ ، پای راست و زانو ، توده عضلانی و بدن را به طور دقیق محاسبه می کند. شاخص جرم (BMR)

این دستگاه برای اندازه گیری مقاومت بدن (مقاومت الکتریکی) جریان الکتریکی بسیار ضعیفی از خود ساطع می کند. بنابراین ، در اصل ، کاربران باید از این دستگاه با پای کفش استفاده کنند. علاوه بر این ، از آنجا که تغییرات امپدانس مشابه توزیع آب بدن است ، مهم است که پارامترهای مهم را قبل از آزمایش بررسی کنید تا نتایج آزمایش های اندازه گیری ترکیب بدن را ببینید. عدم توجه به هریک از این علائم منجر به تنوع کمتری در نتایج آزمایش می شود.

• برای اجتناب از خطاهای قابل اندازه گیری ، نباید قبل از اندازه گیری ها مانند قبل سخت کار کنید ، بنابراین باید استراحت زیادی داشته باشید. زیرا ورزش شدید ترکیب بدن را مختل می کند.
• برای به دست آوردن نتایج دقیق در زمان های مختلف اندازه گیری ، دوزها باید در همه زمان ها یکسان باشد (به عنوان مثال ، قبل از رفتن به استخر) زیرا تغییرات آب بدن و دمای بدن به شدت بر اندازه گیری ها تأثیر می گذارد.

بلافاصله بعد از حمام یا دوش آن را امتحان نکنید زیرا عرق انواع بدن را تغییر می دهد.

• زنان باید از انجام آزمایش در دوران یائسگی خودداری کنند زیرا احتباس آب در بدن آنها می تواند منجر به سقط جنین شود.
کف پای شما نیز باید تمیز باشد ، زیرا کثیف یا گل آلود است تا از بروز گهگاه گسیختگی جلوگیری شود.
بازرسی اعضای بدن قبل از غذا خوردن ؛ بیش از دو ساعت قبل از آزمایش چیزی نخورید زیرا غذا / آب زیاد باعث مرگ گزارش دستگاه می شود.
• عدم وجود فرستنده مانند تلفن همراه و استفاده از اجزای ساختمانی فیزیکی ممکن است عملکرد دستگاه را مختل کند.

دیدگاهتان را بنویسید