تیم های بخار تازه و انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شرکای صنعت – مراقبت های بهداشتی


Vapor Fresh و گروه جوانان سالم برای آوردن اسیدهای اسید کشنده به جامعه مراقبت های بهداشتی

آرلینگتون ، ویا ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته پاک کننده ها ، انرژی زا و محصولات گیاهی برای بهبود صنعت ورزش و تناسب اندام ، با انجمن تناسب اندام پزشکی با شرکای صنعت همکاری کرده است تا به اسید سیتریک کمک کند تا مواد شیمیایی را از بین ببرد. بیمارستان های سراسر ایالات متحده

استفان استاینبرگ ، سازنده Vapor Fresh می گوید: “با ارائه کلینیک های پزشکی برای جایگزینی بیماریهای ناشی از سوء تغذیه ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیطی امن برای بیماران و اعضای آنها ایجاد کنند.” “ما بسیار هیجان زده هستیم که با انجمن تناسب اندام پزشکی همکاری کنیم ، که اعتبار و شهرت آن سازمانی است که به رشد نسل جدید بخار تازه کمک می کند.”

با توجه به قدرت و فرکانس بالای روشهای تمیز کردن از سویه COVID -19 ، توانایی تولید سنتز کواریناری – یا “quats” – به نگرانی متخصصان تبدیل شده است. با توجه به گزارشات مثبت حملات حاد آسم و تحریک پذیری شکم از لمس تا ادعاها ، این یک نگرانی عمده در باشگاه بدنسازی و تناسب اندام است.

Vapor Fresh® Home Decorative شوینده های بخار از اسید سیتریک برای از بین بردن عفونت استفاده می کنند ، نه اینکه از بین بروند. اسید سیتریک یک ماده فعال در لیست ایمنی مواد غذایی EPA است و این پاک کننده ها سطح اسید EPA فعلی را دارند که نیازی به برچسب هشدار ندارد. با وجود این اسید سیتریک ، دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® همچنان دارای تاییدیه EPA است تا 99.9 درصد از میکروبهای موجود در فهرست EPA N برای ویروس کرونا را از بین ببرد.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، نایب رئیس ، انجمن آمادگی جسمانی پزشکی ، گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که با Vapor Fresh از طریق برنامه همکاران صنعت ما همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات شرکت را با اعضای مراقبت های بهداشتی خود به اشتراک بگذاریم. در زمانی که بیماری کشنده در مراکز تناسب اندام بسیار شایع است ، داشتن فروشنده ای مانند Vapor Fresh که نتایج موثری را بدون مواد شیمیایی مضر ارائه می دهد ، مهم است.”

###

Vapor Fresh از سال 2008 بر روی محصولات تمیز کننده قوی ، ایمن و مناسب برای صنعت ورزش و تناسب اندام کار می کند. آنها علاوه بر محصولات تمیز کننده خود در خانه ریسندگی ، یک اسپری تمیز کننده محلی برای زمین های ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، اسپری تمیز کننده محلی برای فعالان نیز تولید می کنند. خانه هایی که بسیاری از ورزش ها و بازی ها را تمیز می کند و 100٪ برای پودر پودر کفش و کفش.

مخاطب:
بخش وابسته به بخار تازه رسانه
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد Vapor Fresh اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید