جزئیات اکران گبی پتیتو سه شنبه خواهد بود


مقامات گفتند که پزشکی قانونی وایومینگ روز سه شنبه در جریان گفتگو با خبرنگاران ، به روز رسانی رسمی تحقیقات گابی پتیتو را منتشر می کند.

برنت بلو ، پزشکی قانونی شهرستان تتون ، ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی در یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد تصمیم کالبد شکافی پرداخت ، که احتمالاً می تواند شامل پرونده مرگ پتیتو شود.

مرگ پتیتو قتل اعلام شد ، اما مأموران اطلاعاتی در مورد چگونگی مرگ وی یا ظاهر بدن او در آن صحنه منتشر کردند.

تصمیم برای کالبد شکافی شامل جزئیاتی مانند مرگ پتیتو بود.

این شهروند 22 ساله اهل لانگ آیلند در اواخر ماه اوت هنگام سفر با همسرش برایان لاندری ، که یکی از مشهورترین بازماندگان ایالات متحده است ، ناپدید شد.

گفته می شود پتیتو در 11 سپتامبر والدین خود را در شهرستان سافولک در لانگ آیلند از دست داد ، بیش از یک هفته پس از بازگشت لاندری به خانه والدینش در فلوریدا – پتیتو نبود. جسد وی در 19 اردیبهشت در یک کمپ دورافتاده در وایومینگ پیدا شد.

لاندری ، 23 ساله ، تنها فردی است که به این پرونده علاقه مند است ، اگرچه هنوز متهم به دخالت در این پرونده نشده است. شوهر ، که در یک ماه گذشته در عزاداری بوده است ، به دنبال قانونی شدن استفاده از کارت اعتباری پتیتو در صورت پیدا شدن وی است.

گابی پتیتو روی چمن مقابل خانه والدین برایان لاندری می نشیند
گابی پتیتو در اواخر ماه اوت در حالی که با همسرش برایان لاندری سفر می کرد درگذشت.
کوین سی داونز برای نیویورک پست

لاندری بلافاصله پس از ناپدید شدن پتیتو خانه والدین خود را در شرایط اسرارآمیز ترک کرد.

یک معامله بزرگ برای Laundrie در هفته های آینده در حال انجام است.

اعضای رسانه هایی که باید ثبت نام کنند می توانند از طریق توپا به گزارشات دسترسی داشته باشند. بنابر اعلامیه مطبوعاتی دفتر وی ، بلو پس از اظهارات خود چند سوال پرسید.

دیدگاهتان را بنویسید