جعبه های آزمایش آب نخرید مگر اینکه ابتدا این مطلب را بخوانید!


آخرین به روز رسانی 17 مارس 2021

کیت های آزمایش آب راه های ساده ای برای کشف آنچه در آب شما وجود دارد.

اگر نگران ایمنی لوله آب خود هستید ، یک آزمایش آب انجام دهید تا به شما کمک کند تعیین کنید آیا آلاینده هایی در آب شما وجود دارد یا خیر.

جعبه تست آب یافتن آن آسان و به دست آوردن آن از بسیاری از اطلاعات آنلاین آسان است.

با این حال ، همه ظروف آب یکسان نیستند.

برخی آزمایشات ارزان قیمت آب خانگی وجود دارد که استفاده از آنها سریع و آسان است اما اطلاعات دقیقی ارائه نمی دهند. و کل آزمایش آب بدون دقت نتایج آزمایش بی فایده است.

بینش های ارزشمند درباره مشکلات کمین کننده در آب آشامیدنی خود را از دست ندهید. و این بسیار مایه تاسف است وقتی برای مواردی مانند آشپزی ، نوشیدن ، لباسشویی و غیره به آب خود اعتماد می کنید.

ارزان ترین کیت های آزمایش آب معمولاً نوارهایی است که در آب قرار می دهید یا برخی از عوامل شیمیایی که به هرگونه آلودگی واکنش نشان می دهند.

با این حال ، آنها هیچ کجا به آن نزدیک نیستند آزمایشگاه آزمایشگاهیبه شما فقط باید نمونه آب خود را ایمیل کنید و سپس نتایج خود را چند روز بعد به صورت آنلاین دریافت کنید.

در حالی که این آزمایش ها اغلب گران ترین هستند ، اما دقیق ترین ، دقیق و دقیق نیز هستند.اینتگرافیک MyTapScoreیا به دنبال جستجو هستید آب سخت، رهبری پلی اتیلن آب خوببه این مقاله با بهترین گزینه های موجود در بازار امروز صحبت می کند.

مهارتهای مناسب بازاریابی:

“درک این نکته ضروری است که فیلتر معمولی نمی تواند هیچ نوع میکروب ، باکتری یا آلودگی را درمان کند. با این حال ، هنگامی که مواد شیمیایی خاصی را در آب خود می شناسید ، می توانید محلول تصفیه آب مناسب را برای رفع نیاز آب خود تهیه کنید. . »

راهنمای فروش جعبه آزمایش آب

کدام آلاینده ها را می خواهید آزمایش کنید؟

زوج کاملترین جعبه آزمایش آب تشخیص نوع و نوع یکسان آسیب ممکن نخواهد بود.

MAراهنمای آزمایش آب MyTapScoreشما زودتر تصمیم می گیرید که برای مطالعه نیاز دارید و سپس امتحان خاصی را برای فهمیدن آن انجام می دهید.

انواع مختلفی از ظروف آزمایش آب وجود دارد که از نظر تعداد (یا ترکیبی) از الگوهای آلودگی بررسی می شوند.

عوامل متداول مورد علاقه عناصری مانند آهن ، کلر ، سرب ، فلوروئید ، سختی بالای آب و pH است.

هرچه داروهای بیشتری در نمونه مورد مطالعه قرار گیرد ، گرانتر هستند.

به همین دلیل است که اگر مواد خاصی را که در حال تحقیق هستید بدانید بسیار ارزان تر خواهد بود.

کدام روش آزمایش بهتر است؟

گربه های MyTapScoreنه زیرا بستگی به نیاز شما دارد. گزینه های اصلی تحقیق آب شما عبارتند از:

  • امکان تست کاغذ / چرم.
  • نمونه های آب خود را برای تجزیه و تحلیل دقیق تر به آزمایشگاه بریزید و نتایج را به صورت آنلاین دریافت کنید.

آزمایشگاه آزمایش آباگر بودجه کمی دارید و نیازی به جزئیات دقیق نتایج ندارید ، امتحانات ارزان قیمت ارزان است.

با این حال ، اگر صداقت در اولویت است ، باید یک بسته مسکن را که به یک مرکز تحقیقات سایت ارسال می کنید در نظر بگیرید.

این گزینه بسیار گسترده تر است.

منبع چیست؟

آیا در حال آزمایش لوله آب ، دوش یا چاه هستید؟

بسته به نوع آبی که می خواهید آزمایش کنید ، می توانید با انجام آزمایش های مختلف ، در هزینه شما صرفه جویی کنید.

این به این دلیل است که بسیاری از مایعات آزمایش تخصصی برای درمان انواع خاصی از مایعات طراحی شده اند. به عنوان مثال ، بسیاری از شرکت ها ارائه می دهند مدل ظرف ظروف خوببه

جعبه آزمایش آب

آزمایش آببهترین تکمیل آنالیز آب که می توانید از آزمایشگاه تهیه کنید و آزمایشگاه های زیادی در آمریکای شمالی وجود دارد.

هنگامی که نمونه جمع کننده را پیدا کردید ، نمونه ای از آب خود را گرفته و داخل آن بریزید. نتایج شما چند روز دیگر به صورت آنلاین ارسال می شود.

از آنجا که این آزمایشات در آزمایشگاه انجام می شود ، می توانید به کیفیت تحلیل و نتایج اطمینان کامل داشته باشید.

پر است و تجزیه و تحلیل کامل آب ظرف هزینه بالایی دارد اما روشی بسیار مثر برای بدست آوردن بهترین آزمایش آبهای عمیق است.

اگر به شما در انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب برای خانه خود کمک کند ، این سرمایه گذاری نیز ارزش آن را دارد.

و یک دستگاه تصفیه آب کل خانه می تواند هزاران دلار هزینه داشته باشد بنابراین این چیزی نیست که شما بخواهید اشتباه کنید.اینتگرافیک MyTapScore

مهارتهای مناسب بازاریابی:

هنگامی که آب خود را از شرکت تأمین آب دریافت می کنید ، هنوز می توانید نتایج آزمایش آب رایگان را دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با شرکت تامین کننده آب تماس بگیرید و از آنها بخواهید سوابق کامل آزمایش آب را ثبت کنند. اگر یک منبع آب عمومی باشد ، معمولاً این یک منبع رایگان است. می توانید از این به عنوان یک شاخص برای آزمایش آب خود استفاده کنید. همچنین به شما کمک می کند تا بفهمید در حال تحقیق بر روی چه چیزی هستید یا بر چه چیزهایی باید تمرکز کنید. ”

مهارتهای آزمایش آب

برای یکی از بهترین ها جعبه تست آب کامل در بازار ، یک جعبه آزمایش سنگین تهیه کنید. این نوع جعبه ها معمولاً در کارخانه ها و برای اهداف تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

آزمایشگاه آزمایش آباین بسیار دقیق است اما گران است.

آزمایش در این مورد از جعبه های آزمایش آب کامل توسط یک آزمایشگاه تخصصی انجام شد. در حال حاضر نیز بسیار گران است.

با این حال ، داشتن این بدان معناست که شما نیازی به داشتن و ذخیره ابزارهای تحقیقاتی با اندازه بزرگ ندارید.

و این گزینه برای کسانی مناسب است که فقط می خواهند قبل از اینکه تصمیم بگیرند کدام گزینه تسویه حساب را خریداری کنند ، یکبار آزمایش را امتحان کنند.

قیمت ها را بررسی کنید و نظرات مشتریان را بخوانیداز افزایش آزمایش آب PLUS بیش از 100 آلاینده را آزمایش و تشخیص داده و به شما یک تجزیه و تحلیل عمیق می دهد. شامل فلزات سنگین ، باکتری ، قارچ ، جلبک ، VOC و موارد دیگر است.

یکی از مزایای مهم استفاده از این نوع خدمات این است که آنها نه تنها مایعات شما را آزمایش می کنند ، بلکه مشاوره نیز ارائه می دهند.

جعبه تست آب سخت

بسیاری از مردم در آبیاری مشکل دارند.

داشتن “آب سخت” به این معنی است که میزان بالایی از رسوبات کلسیم و منیزیم در آب شما وجود دارد. نتیجه این ایجاد قالب سفید در اطراف لوله ها ، لوله ها و لوله های شما است. این لکه ها بدون استفاده از مواد شیمیایی تقریبا غیرممکن است.

جعبه تست آب سختآب سخت همچنین دلیل ایجاد لکه های سفید در پایین کتری شما نخواهد بود.

برای مقابله با این امر دو راه مهم وجود دارد:

نمک پایه نرم کننده معمولی: این دستگاه همان چیزی است که شما برای آب سخت نیاز دارید. نمک مورد نیاز است و تنها راه مطمئن برای تولید آب نرم است. مثلا پلیکانیبه

نرم کننده نمک / فرمول مایع: نمک استفاده نمی شود اما می تواند سطح پایین آب را به طور موثری درمان کند. مثلا، آکواسانا فقط مقدار ppm 25 آب می تواند به طور مizedثر تثبیت شود.

تنها راهی که می توانید بدانید کدام یک در دسترس است انجام a است آزمایشات سخت آببه

قیمت ها را بررسی کنید و نظرات مشتریان را بخوانیداگر مطمئن نیستید که نرم کننده شما خوب است یا خیر ، کیت های آزمایش آب سخت نیز گزینه مناسبی هستند. آگاهی از یک راه یا روش دیگر به شما اطلاع می دهد که آیا احتیاج به اقدامات احتیاطی دیگری برای تصفیه آب دارید.

داشتن آب سخت برای مدت طولانی در خانه برای وسایلی مانند کولر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و غیره بسیار مضر است. Ia a آزمایش آب دشوار و در نهایت نرم کردن راه حل هایی که بسیار مقرون به صرفه هستند.

Ia وای جعبه آزمایش

هنگامی که آب خوبی دارید ، این نوع آزمایش ها مورد نیاز است. این به این دلیل است که تصفیه آب مسائل خاص خود را دارد که باید آنها را بررسی کنید.

تست کیفیت آب خوب“انجام آزمایش آب مهمتر است زیرا EPA بازرسی خصوصی را تنظیم نمی کند.”

به عنوان مثال ، چاه اغلب با موادی مانند منگنز ، نیترات ، باکتری ، سولفید هیدروژن و آهن پر شده است.

شما می توانید یک دریافت کنید جعبه تست آب کامل که تمام این خسارت ها و موارد دیگر را بررسی می کند. و این کار با یک حرکت انجام می شود.

این به شما آرامش خاطر مورد نیاز را می بخشد ، زیرا برای بیش از شش مورد موجود در آب شما آزمایش می شود ، از جمله چیزهایی که ممکن است تصور نکنید.

قیمت ها را بررسی کنید و نظرات مشتریان را بخوانیدکاربران قبلی این سرویس در مورد نحوه استفاده از این کیت آزمایش آب ساده ، آسان برای استفاده و زمان پایان آزمایشگاه بسیار سریع صحبت کرده اند.

این نتایج قابل اعتماد هستند ، همراه با جزئیات و مشاوره کامل.

دستگاه تست آب

رهبری چیزی است که اکثر مردم از آن می ترسند و دلیل خوبی هم دارد.

این با بسیاری از مشکلات جدی سلامتی از جمله مواردی مانندکم خونی ، آسیب مغزی و کلیوی. همچنین برای زنان باردار بسیار مضر است زیرا می تواند به بند ناف نفوذ کرده و مستقیماً روی نوزاد تأثیر بگذارد.

سیستم تست مایعات آبنمایش های رهبری سطح بالا می تواند شما را بکشد.

رسوایی فلینت میشیگان درک بیشتری در مورد مسائل مربوط به مسمومیت با سرب ایجاد کرده است.

علاوه بر این ، بسیاری از انواع دیگر فلزات سنگین وجود دارد که همین تنش بد را ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، آب می تواند به مس یا جیوه آلوده شود.

EPA (آژانس حفاظت از محیط زیست) توصیه محدودی از 15 ppb (قسمت در میلیارد) از میزان راهنمای موجود در یک شهر فدرال ایالات متحده دارد.

قیمت ها را بررسی کنید و نظرات مشتریان را بخوانیدو ایده خوبی است که بررسی کنید که آیا سرب آب شما زیر آستانه 15 ppb است یا خیر.

اگر سرمایه گذاری برای خرید بیشتر از این باشد سرب در آزمایش آب این بسیار م effectiveثر بود زیرا می تواند شما و خانواده شما را از بسیاری مشکلات بهداشتی در آینده منع کند.

دیدگاهتان را بنویسید