جعبه گشایی Apple AirPods Pro 2 + فیلم


برای بازدید از کاربر Apple AirPods Pro 2 آنها قبلاً این دستگاه را خریداری کرده اند. اما اکنون و قبل از انتشار گسترده و رسمی، شاهد انتشار اولین ویدیوی جعبه گشایی هستیم.

اپل همچنین نسل جدید AirPods Pro را در رویداد Far معرفی کرد که اولین ستاره های آن گوشی های سری آیفون 14 هستند، اگرچه اپل در آن زمان آن را به مخاطبان ارائه کرد، اما ممکن است اولین ویدیوی جعبه گشایی همچنان مورد توجه کاربران قرار گیرد.

جعبه گشایی Airpod Pro 2

همانطور که در ویدیوی بالا مشاهده می کنید، در داخل جعبه جدید ایرپادهای بی سیم اپل، AirPods Pro، کیف شارژ جدید آن، کابل لایتنینگ به USB-C و سری AirPods از سایز کوچک تا بزرگ (XS تا L) را داریم. قاب جدید Apple AirPods مجهز به یک بلندگو برای پشتیبانی از سرویس Find My است.

در حالی که در جعبه ما با سری جدید روبرو هستیم که بسیار کوچک هستند اما اپل آنها را به صورت جداگانه و با قیمت به فروش می رساند 7.99 دلار فروش مجدد اگرچه اپل می گوید این سری ها فقط با نسل دوم ایرپادها سازگار هستند، اما طبق بررسی ها می توان از آن ها برای نسل اول این ایرپاد نیز استفاده کرد.

نسل دوم AirPods Pro از کیفیت صدای بالاتری بهره می برد. شارژ باتری برتر است و نسبت به نسل اول از نظر کاهش نویز دو برابر عملکرد بهتری دارد. این محصول همچنین از قابلیت تنظیم صدا با لمس مهره ها به بالا و پایین استفاده می کند.

ایرپاد پرو 2 با همین قیمت 249 دلار و از فردا در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. بنابراین باید منتظر ورود آن به کشورمان در آینده نزدیک باشیم.