جنیفر لوپز در استراحت جام “دیوانه” خود


جنیفر لوپز واقعاً نمی داند که با چند سنگ – بله ، یک بطری بازکن – ملاقات کرده است.

در یک کلیپ ویدئویی از همکاری جدید Teacher x Jennifer Lopez ، این جایزه چندگانه از دست دادن مجموعه “دیوانه” او برای “شعله های جام” را فاش کرد.

از لوپز 52 ساله ، شخص دیگری در مورد کلیپ People پرسید ، که وی با “مهمترین ، گویا ترین” سوال: “چند فنجان خون دارید؟”

خواننده “در صبح” مستقیماً به خودش پاسخ نداد و فقط گفت: “ام … شما نمی خواهید بدانید.”

“شما نه انجام نده بدانید ، ”لوپز به این س answeredال پاسخ داد. “چیزهای زیادی وجود دارد که شما نمی دانید. دیوانه کننده بود و بسیار غم انگیز. ”

این ستاره مدت هاست به خاطر لیوان های پر از شیشه معروف شده است. او اغلب طرح هایی را به رویدادهای خاص ، از جمله “World of Dance” ، خط زیبایی J.Lo و اجراهای خود در دوران ریاست جمهوری بایدن اختصاص می دهد.

و چه کسی Super Bowl 2020 را فراموش خواهد کرد؟ او برخی از سبک های اسباب بازی را که توسط تنکا مور ، بنیانگذار Taylormade Bling Embelishments ساخته شده بود ، به نمایش گذاشت و در یک تجارت بازی کرد که در آن دزد را تعقیب کرد که یکی از جام های Swarovski را به سرقت برده بود.

جنیفر لوپز با فنجان های خونخوارش
فنجان لب او تغییر کرده است: جنیفر لوپز فنجان های دمیده خود را در سالن بدنسازی 2019 (سمت چپ) ، قبل از سوپر بول 2020 (مرکز) نشان می دهد و بر روی یک پورشه قرمز از مراسم نامزدی A.Rod در 2019 قرار دارد.
اینستاگرام

در حالی که اکثر افراد مشهور امسال از بطری های بزرگ آب استفاده نمی کنند ، لوپز تصریح کرده است که غده ها بیشتر فنجان چای او هستند.

او فنجان های خود را برای انجام کارهای روزمره حمل می کند و همچنین تجهیزاتی از جمله جواهرات “J.LO” و لباس های خود را سازماندهی می کند.

قبل از اینکه او با دوست پسر سابق خود الکس رودریگز در اوایل امسال جدا شود – او بعداً رویای خود را با بن افلک دوباره زنده کرد – او به A.Rod فنجان خود را داد.

شاید بن افلک را بتوان در حال پیدا کردن فنجان خودش با دانک دونات دید.دیدگاهتان را بنویسید