جوایز به دستیابی به اهداف رزمی IO تا سال 2021 کمک می کند


آسان نیست که پروژه اصلی را در اولویت قرار دهید ، اما اگر می خواهید در طول سالها سالم و خوب باشید ، ارزشش را دارد. نکته مهم این است که راهی را بیابید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ، ما شش نکته را برای کمک به شما در رسیدن به اهداف خود در سال 2021 به اشتراک می گذاریم!

1. پیشرفت خود را با یک فیزیوتراپ کنترل کنید

می توانید از یک برنامه تلفن خود برای بررسی تعداد غذاهای دریایی که سوزانده اید ، چند قدم برداشته اید یا مایل هایی که در طول روز طی کرده اید ، استفاده کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل یک مانیتور ضربان قلب و یک مانیتور خواب هستند که برای رعایت اقدامات سالم بسیار مناسب است. این ابزارها مشاهده پیشرفت را در طول زمان آسانتر می کنند به طوری که شما هرگز نمی توانید متوقف شده و تحت تأثیر پیشرفتی قرار بگیرید.

2. با تعیین اهداف و یادآوری های معنادار برای خود تلاش کنید

بهتر است برای خود اهداف واقع بینانه تعیین کنید- سعی نکنید از 0 دقیقه در روز برای ورزش به 60 دقیقه در روز برسید. در عوض ، اهداف کوچکی را در طول روز تعیین کنید و آنها را به هدف بزرگتر خود اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزی 20 دقیقه وقت بگذارید ، هر ساعت حافظه خود را آزمایش کنید و در حین تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، یک تمرین سریع انجام دهید.

3. شغلی را پیدا کنید که از آن لذت می برید ، به طوری که بتوانید برای مدت طولانی به آن پایبند باشید

سعی کنید یک نوع تفریح ​​مناسب برای خود پیدا کنید- اعم از دویدن ، وزنه برداری یا بوکس. اگر از این شغل لذت می برید ، به احتمال زیاد برای مدتی به آن پایبند خواهید بود و در ماجراجویی های سفر خود به پیشرفت خود ادامه می دهید.

اگر هر یک از این روالها برای شما جذاب نیستند (یا اصلا سرگرم کننده نیستند) ، سعی کنید انواع مختلف آموزش را پشت سر بگذارید تا زمانی که یک آموزش مناسب پیدا کنید!

4. خواب کافی داشته باشید

کمبود خواب می تواند منجر به خستگی و کاهش انگیزه برای فعالیت بدنی یا اختلال در خوردن شود. بنابراین ، بهتر است هر شب هشت ساعت بخوابید. این شما را قوی تر می کند و برای انجام آن روز بیشتر تلاش خواهید کرد.

5. در کلاس تناسب اندام شرکت کنید

پیوستن به گروه برای همکاری با یکدیگر به شما کمک می کند تا انگیزه و پاسخگویی خود را حفظ کنید. این یک راه عالی برای ایجاد ظاهر با بیرون رفتن از خانه است! اگر به دنبال یک مرکز تناسب اندام برای شرکت در دوره های آموزشی هستید ، با مراجعه به وب سایت ما www.fitnessfor10.com Fitness را با 10 دلار بررسی کنید.

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید