حلقه های سبز کم کالری کلارد – U Rock GirlU Rock Girl


ما قبلاً بسته های کاهو را تهیه کرده ایم.

همه جا از کلم پیچ استفاده می کنیم.

ما به دنبال یک سبز سبز جدید بودیم که به ما اجازه می داد اجازه دهیم نور روشن شود. یکی که خوشمزه (غیر سمی) است ، کاملاً باز است و استفاده از آن آسان است.

سلام سبز یقه!

بله ، همان سبزهایی که در ایالت های جنوبی محبوب هستند ، احیای کالیفرنیا (و آریزونا) دارند

این یکی از آن دستور العمل هایی است که به نوعی جمع شد زیرا ما چیزهای زیادی در یخچال داشتیم – در واقع بهترین حالت این است که به طور کامل تمام شود و شما هیچ وقت ندانید.

سبزیجات (بادمجان ، مارچوبه ، کدو حلوایی ، فلفل). هوموس (طعم دهنده های تله). ما معمولاً آب میوه ها را برداشته و آنها را به صورت سالاد (خوشمزه و آسان) برش می دهیم. اما ما چیز دیگری می خواستیم.

چیزی که ما می توانیم آن را نگه داریم.

مثل یک بسته.

بسته ها و وسایل نقلیه.

روکش سبز کلارد کم کالری

ما این را با برگ کاهو رومی درست کردیم. ساده بود ، اما ما به چیزی بهتر نیاز داشتیم. کلم پیچ کار نمی کند زیرا کمی سخت است. سبزیجات سبز رنگی که در بازار دیدیم بهترین انتخاب برای بسته بندی ما بود.

در حال حاضر ، سبزیجات تازه بسته بندی شده ما نیاز به سبزیجات پخته ای دارند که در آن زمان در دست داشتیم ، اما هر کدام ارزشش را دارد. کدو سبز ، فلفل دلمه ای ، کدو تنبل – همه گزینه های خوبی هستند. ما ترکیبی از دستور العمل ها و سبزیجات برای پر کردن را دوست داریم تا به عناصر نوشتاری مختلف برسیم. ما مقداری حمص را برای خمیر خامه ای پهن کرده و آن را با کمی نمک مومیایی پر کرده ایم تا کمی شیرین شود. و نتایج آنها چقدر زیباست! ما هم با چشم میخوریم :).

این دستور غذا علاوه بر شیرینی بسیار سالم تر است. کالری کمی دارد و از میوه تهیه می شود ، اما همچنان شما را سیر می کند بدون اینکه شما را سیر کند. تمیز و با طراوت است … وقتی نیازی به چیز سنگین ندارید عالی است. علاوه بر این ، بسته بندی یقه ما بسیار آسان (و سرگرم کننده) است. خانواده را نگه دارید و دور هم جمع شوید. نظر خود را به ما اطلاع دهید!

به

این ورودی دارای دستور العمل با برچسب غذاهای خالص ، سبزیجات یخچال ، ساده ، از یخچال ، بدون گلوتن ، سالم ، کم کالری ، سرخپوش ، آب میوه ، گیاهخوار ، گیاهخوار است. پیوند ثابت را بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید