خرده فروش برونکس که محصولات جدید تولید می کند با بیش از 13000 دلار کمک مالی توسط شهر مجازات می شود


یک فروشنده خیابانی برانکس با ارزش 10000 دلار محصولاتش که توسط NYPD مصادره شده و توسط بخش لباسشویی شهر رها شده و توسط یک نوار ویدئویی ضبط شده بود ، به دلیل حمایت از حرفه خود در روز شنبه ، 13000 دلار پول نقد از حامیان مالی دریافت کرد.

دیانا هرناندز کروز ، فروشنده مواد غذایی که می گوید از شهر مجوز گرفته است ، این اجناس را در یک کنفرانس خبری در Pelham Parkway ارائه داد ، منطقه ای که میوه ها و سبزیجات فروخته شده در همان روز بود که در یک کامیون کمپرسی ریخته شد. به

هرناندز کروز ، 36 ساله ، در یک کنفرانس خبری پس از دریافت پرچم به هواداران خود در اسپانیا گفت: “این امر توسط شهردار داده نمی شود ، بلکه توسط ناحیه من ، افرادی که از من حمایت می کنند ، ارائه شده است.” “من برای افرادی که این را برای من آوردند خوشحالم زیرا من آینده بهتری برای فرزندانم می خواهم.”

هرناندز ، که 12 سال پیش از مکزیک مهاجرت کرد ، مادر چهار فرزند است. او پنج سال است که تجارت خود را در گوشه ای از White Plains Road و Pelham Parkway South حفظ کرده است.

این کمک ها از بیش از 180 اهداکننده و همچنین جمع آوری کمک های مالی آنلاین توسط City Workers For Justice ، گروهی که شامل کارگران شهر است خواستار عدالت بیشتر در سطح شهر هستند. در میان مشارکت کنندگان آن ، Hot 97 مجری رادیو ابرو بود که مبلغ 5000 دلار اهدا کرد. به همراه کمکهای مالی ، هرناندز کروز یک رایانه لپ تاپ و یک نسخه برای پسر دبیرستانی اش به او اهدا شد.

این کمک های مالی کسب و کار محصولات خارجی هرناندز کروز را که در چند سال گذشته حفظ کرده بود ، بازگرداند. در 23 سپتامبر ، هرناندز کروز توسط NYPD و افسران اداره امور مصرف کنندگان و حمایت از اشتغال (DCWP) به دلیل خرید غذای تازه بدون رضایت یک بقالی متهم شد. سرانجام NYPD با بخش نظافت تماس گرفت تا محصولات را تمیز کند. یکی از بازداشت شدگان در حال تماشای اتفاقات بود که شروع به دستگیری او با تلفن کرد. این ویدئو در پروژه فروشندگان خیابانی ، گروه تبلیغاتی برای فروشندگان خیابانی ، توزیع شد که در حساب توییتر وی منتشر شد. این ویدئو با سرعت 1.8 میلیون بازدید و بیش از 4000 بازتوییت سریع پخش شد.

سرانجام ، افسران DCWP ، NYPD و خدمه نظافت پس از مشاهده واکنش شدید ساکنان منطقه ، بدون خروج همه مواد غذایی منطقه را ترک کردند. هرناندز کروز بقیه وعده های غذایی خود را به اشتراک گذاشت.

کارینا کافمن گوتیرز ، نایب رئیس پروژه فروشندگان خیابانی می گوید: “مردم از دیدن بیشتر آنچه برایش اتفاق افتاده بود ناراحت شدند و می خواستند از او حمایت کنند.” همسایه های او که از دیدن هدر رفتن غذا و بیرون ریختن آنها بسیار ناراحت بودند ، اما همچنین از سوء استفاده دیانا دیدن می کردند ، یکی از اعضای خیریه محله بود. “

شهردار بیل دی بلازیو از جمله خشمگینان شهردار بود که چند روز پس از این مشکل گفت: “قدیمی های بوروکراسی صحبت نمی کنند و اهمیتی نمی دهند”.

شورای شهر همچنین به دنبال افزایش تعداد مجوزهای اضافی حدود 4000 مورد بود. بیش از 400 مجوز در هر سال در دهه آینده ، از سال 2022 صادر می شود. با این وجود ، هزاران نام هنوز در لیست انتظار برای دریافت مجوز و تأیید هستند. لیست انتظار یک سیستم علامت سیاه برای اجاره به خریداران بالای 25000 دلار ایجاد کرده است.

کافمن گوتیرز گفت: “من فکر می کنم برداشت بزرگ از این پروژه اولین بار نیست. و احتمالا آخرین بار نخواهد بود تا زمانی که قانون تغییر نکند.” “از آنجا که در حال حاضر برای معامله گران مانند دیانا ، او سالها تلاش کرده است تا از شهر بزرگ مالیات بگیرد. او سعی می کند کارهای درستی انجام دهد تا خود را توجیه کند. تجارت آنها اما سقف توافق هایی است که او می تواند انجام دهد. ‘t “

فرماندار جسیکا راموس و مشاور جسیکا گونزالس روخاس لایحه ای برای مجوزهای نامحدود ارائه کرده اند که توسط مناطق بهبود تجارت مورد انتقاد قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید