درمان ایست قلبی ناگهانی و نارسایی قلبی


قلب های غیر منتظره و تپش قلب

افسردگی قلب ؛ ضربان قلب در اثر شوک الکتریکی ایجاد شده توسط اجزای خاص در محفظه فوقانی قلب (ضربان ساز ضربان ساز) ایجاد می شود. این علائم در برابر فیبریلاسیون آنقدر ضعیف است که زود رشد می کند ، به طوری که قسمت های فوقانی قلب به جای یک نبض موثر (فیبریلاسیون) ارتعاش می کند. برای بازگرداندن ریتم قلب ، منابع این سوختگی ها باید از بقیه قلب جدا شوند.

درمان اصلی برای همجوشی زمین برداشتن کاتتر است. در این روش ، پزشک یک یا چند لوله نازک (یون) را از طریق جریان خون وارد قلب می کند. از یک جعبه نقشه برای پیدا کردن محرک ها استفاده می کند و با نوک جعبه این مناطق را با سرما یا گرما از بین می برد.

این می تواند زخم را با سیگنال های الکتریکی اشتباه برای بازگرداندن ریتم قلب تداخل دهد.
لازم به ذکر است که استفاده از سرماخوردگی برای آسیب (سرفه) یک تکنیک مدرن تر است.

هنگامی که آریتمی ایجاد می شود ، پزشک سرنگ را وارد شیار ناحیه ای از قلب می کند. او از آن برای پراکندگی و باد کردن یک بادکنک کوچک که منطقه را یخ می زند استفاده می کند. نتیجه نهایی این است که بافت سپر از مسیر التهابی سیگنال های اشتباه جلوگیری می کند. این روش در حذف گرما زمان کمتری می برد که ممکن است با عوارض جانبی همراه باشد.

در 48 ساعت اول پس از آزمایش ، ممکن است خسته شده باشید و کمی ناراحتی را تجربه کنید. از دستورات پزشک خود برای مراقبت از زخم ، دارو ، فعالیت بدنی و جلسات پیگیری پیروی کنید. الکتروکاردیوگرام های منظم انجام می شود و نبض های موزون برای بررسی ریتم قلب بررسی می شوند.

برخی از افراد ممکن است پس از حمله قلبی دچار حمله قلبی ناگهانی یا آریتمی شوند. این یک واکنش طبیعی است که در آن بافت بهبود می یابد و باید با گذشت زمان از بین برود. در صورت لزوم ، پزشک ممکن است اقدامات دیگری را انجام دهد ، از جمله معرفی داروی رقیق کننده خون ، به ویژه برای درمان مشکلات ریتم قلب.

درمان آریتمی قلبی با فیبریلاسیون دهلیزی

برای فیبریلاسیون دهلیزی

در طول فیبریلاسیون دهلیزی ، دو حفره قلب (دهلیز) به تدریج می کشند و بالعکس – در هماهنگی با دو حفره تحتانی (بطن). افرادی که از بیماری های قلبی رنج می برند ، تنگی قفسه سینه (تنگی نفس) ، تنگی نفس و ضعف را تجربه می کنند. در این شرایط آنها ممکن است در معرض مجازات باشند. این بیماری اغلب در صورت عدم درمان بدتر می شود.

اختلال عملکرد دهلیزی

فیبریلاسیون دهلیزی تکنیکی است که برای درمان ریتم قلب (آریتمی) استفاده می شود که از قسمت فوقانی قلب (دهلیز) شروع می شود. این یک نوع ایست قلبی است که با ایجاد آریتمی با ایجاد انسداد یا تخریب بافت تنفسی ، مسدود کردن سیگنال های الکتریکی اشتباه همراه است.

اگر داروها یا سایر روش ها برای کنترل ریتم های بد قلب م notثر واقع نشد ، می توان از کاهش فیبریلاسیون دهلیزی استفاده کرد. درمان نفخ می تواند علائمی مانند خستگی و تنگی نفس را بهبود بخشد. به خاطر داشته باشید که بدون درمان ، وضعیت خاک با گذشت زمان بدتر می شود.

ممکن است این مقاله را دوست داشته باشید: آریتمی قلبی ؛ هر آنچه که باید در مورد آریتمی های قلبی بدانید

انواع فیبریلاسیون دهلیزی

نوع کاهش فیبریلاسیون دهلیزی به علت نامنظمی ضربان قلب و سایر بیماریهای قلبی بستگی دارد. سه نوع فیبریلاسیون دهلیزی وجود دارد:

کاهش سوند

پزشک لوله های باریک و بلند (کاتتر) را به قلب هدایت می کند تا باعث ایجاد گرما یا سرما شود. این امر باعث ایجاد چالش های جزئی برای قسمت های خاصی از ماهیچه قلب می شود که می تواند سیگنال های غیر الکتریکی قلب شما را مختل یا از بین ببرد. ممکن است وضعیتی به نام جدا شدن ماهیچه های اسکلتی را بشنوید که نوعی انقباض گربه است.

روش اندازه گیری پیچ و خم

حمله قلبی در حین عمل جراحی قلب باز انجام شد. پزشک از پارچه خراش یا ابزار استخراج برای ایجاد یک مدل (پیچ و خم) از بافت گزیده شده در قسمت فوقانی قلب استفاده می کند. با برداشته شدن سوند ، اعصاب سیگنالهای الکتریکی بهبود می یابند و نوعی آریتمی رخ می دهد.

اگر واکنش موضعی به درمان های دیگر پاسخ نمی دهد ، ممکن است نیاز به انجام عمل تنفسی دیگری مانند جراحی روده یا تعمیر دریچه قلب داشته باشید ، این بهترین کار شما است.

حذف گره AV

با تنگ کردن گره دهلیزی بطنی ، پزشک از کاتتر برای ایجاد نخ در قسمتی از قلب به نام گره AV استفاده می کند. این پیوند اتصال بین قسمت فوقانی (دهلیز) و پایین (بطن) است. بافت نیش از انتقال فشارهای الکتریکی ضعیف به دهلیز جلوگیری می کند.

اگر فیبریلاسیون دهلیزی و سایر درمان ها بهبود نیافت ، بهتر است که گره AV را حذف کنید. ممکن است پس از پارگی گره AV به مسکن نیاز داشته باشید تا ریتم قلب خود را کنترل کند.

مزیت استفاده از روش حمله قلبی

مزیت استفاده از روش حمله قلبی

کاهش فیبریلاسیون دهلیزی برای کاهش علائم و نشانه ها و بهبود کیفیت زندگی استفاده می شود. این ممکن است برای افرادی که نمی توانند تنفس (احتقان) خود را با داروها و سایر درمان ها اصلاح کنند ، یک گزینه باشد.

بندر ONEHUNGA

خطرات فیبریلاسیون زمین ممکن است به این بستگی داشته باشد که از بیماری کاتتر یا جراحی قلب باز رنج می برید ، که جزئی هستند.
مشکلات عبارتند از:

خونریزی یا عفونت حین جراحی یا فیبریلاسیون دهلیزی
• آسیب به عروق خونی
• افزایش ضربان قلب
• صدمه به کلیه های قلب
این به سیستم الکتریکی قلب آسیب می رساند و در صورت نیاز به کنترل توسط متخصص قلب ، آریتمی بدتر می شود.
خونریزی در پاها یا مچ پا (خونریزی)
• بیماری یا بیماری قلبی
تنگ شدن عضلات حامل خون بین شریان ها و قلب (تنگی عضلانی نفوذی)
• مرگ در موارد نادر

کاهش مستقیم

نحوه آماده سازی برای کاهش

پزشک شما را معاینه می کند و آزمایشاتی را برای ارزیابی وضعیت قلب به شما می دهد. او در مورد خطرات و مزایای فیبریلاسیون دهلیزی با شما صحبت خواهد کرد. بنابراین ، شما باید در مورد هرگونه بیماری جدی و واکنش های مربوط به دارو به پزشک خود اطلاع دهید. و اگر باردار هستید یا در فکر باردار شدن هستید ، به او بگویید.
شب قبل از عمل باید غذا بخورید و بنوشید. اگر دارویی مصرف می کنید ، از پزشک خود بخواهید که آیا قبل از عمل به مصرف آن ادامه می دهید یا خیر. در برخی موارد ، ممکن است به شما دستور داده شود که مصرف داروهای آریتمی قلب را چند روز قبل از عمل متوقف کنید.
اگر دستگاه قلب کاشته شده مانند پیوند قلب یا پیوند قلب دارید ، با پزشک خود مشورت کنید تا اقدامات احتیاطی خاصی را انجام دهید.

در زمان برداشتن کاتتر برای تهویه مطبوع زمین

1. برداشتن کاتتر در بیمارستان برای فیبریلاسیون دهلیزی انجام می شود. قبل از عمل ، متخصص ماهیچه ای را در بازو یا بازوی شما قرار داده و به شما آرام بخش می دهد. در برخی موارد ، ممکن است از بیهوشی عمومی برای خواباندن شما استفاده شود.

پس از م sedثر بودن آرام بخش ، پزشک یا متخصص دیگر خود را رها کنید تا ناحیه کوچکی در اطراف گردن ، گردن یا شانه ها آرام شود. پزشک سوزن را وارد عضله می کند و لوله (موقعیت) را به داخل سوزن هدایت می کند.

3. پزشک یون ها را به راست روده منتقل می کند و آنها را به چندین مکان در قلب شما می فرستد. او رنگی را به قفسه سینه تزریق می کند تا با استفاده از تصویربرداری اشعه ایکس فشار خون و قلب شما را ببیند. کاتترها دارای وسایل الکترونیکی هستند که می توانند الکتریسیته را به قلب ارسال کرده و فعالیت الکتریکی قلب را ثبت کنند. این روش با استفاده از تصویربرداری و سایر آزمایشات برای تعیین علت آریتمی شما ، “الکتروفیزیولوژی (EP)” نامیده می شود.

4- در روشهای زیر ، پزشک از سیگنالهای کمکی برای اعمال حرارت (کاهش فرکانس رادیویی) یا سرما (کرایوآبلاسیون) به ناحیه مورد نظر برای تخریب بافتهایی که باعث تجزیه خاکستر می شوند ، استفاده می کند.

5- این مدت معمولاً سه تا شش ساعت است. اما مراحل دشوار ممکن است طولانی تر باشد.

6. در این حالت ، ممکن است تحت تأثیر تزریق رنگ به داخل جعبه یا تزریق انرژی به انتهای جعبه قرار بگیرید. بنابراین ، اگر درد دارید یا تنگی نفس دارید ، به پزشک خود اطلاع دهید.

پس از دسترسی تنفسی

پس از برداشتن کاتتر برای تهویه زمین

• پس از عمل جراحی به بیمارستان اعزام می شوید ضربان قلب و فشار خون از نظر عوارض جانبی تحت نظر خواهید بود.

بسته به شرایط ممکن است بتوانید همان روز به خانه برگردید.

ممکن است بعد از جراحی درد داشته باشید ، اما این درد نباید بیش از یک هفته طول بکشد. این بدان معناست که ظرف چند روز پس از عمل جراحی یون به فعالیت های عادی خود باز می گردید.

نتایج

توضیح حمله قلبی می تواند علائم و نشانه های مشکل قلبی شما را کاهش داده و کیفیت زندگی شما را بهبود بخشد. اما ثابت نشده است که خطر سکته مغزی را کاهش می دهد ، بنابراین پزشک ممکن است به شما توصیه کند که رژیم کم فشار خون را ادامه دهید.

ریتم نامنظم قلب نیز ممکن است برگردد. عود در افراد مسن و افرادی که دارای بیماری هستند مانند فشار خون بالا یا سابقه فیبریلاسیون دهلیزی که درمان آن مشکل است شایع تر است.

ممکن است حدود سه ماه پس از عمل به پزشک مراجعه کنید. اگر فیبریلاسیون کشور شما بازگشت کرده است ، می توانید آن را مدیریت و درمان کنید. برخی افراد خواهان روش دیگری برای لغو هستند.

حتی پس از یک عمل موفقیت آمیز ، پزشک ممکن است به شما پیشنهاد دهد که از لنزهای تنفسی خود مانند ضبط حلقه ایمپلنت استفاده کنید. اگر مشکل ریتم قلب دارید ، پزشک ممکن است یک داروی آرامبخش معمولی را توصیه کند.

نارسایی قلبی و میزان موفقیت آن

جراحی موفقیت آمیز بیماری قلبی

نمای بعدی خوب است ، اما با نوع و شدت مشکل شروع می شود. بنابراین ، برای دستیابی به بهترین نتایج ، 3 ماه طول می کشد.
برای این درمان فیبریلاسیون دهلیزی ، یک مطالعه بزرگ بین المللی نشان داد که بیماری کاتاروز برای افراد مبتلا به این بیماری 80 درصد م effectiveثر است و 70 درصد از مردم نیازی به داروهای ضد آریتمی ندارند.

در یک مطالعه دیگر ، میزان کاهش اغلب برای انواع خاصی از آریتمی فوق بطنی ارزیابی شد که 74.1 patients از بیمارانی که تحت این روش قرار گرفتند در درمان رد موفق بودند ، 15.7 somewhat تا حدی با 9.6 were موفق بودند. آنها می دانند که موفق نیستند. به

علاوه بر این ، میزان موفقیت بستگی به نوع مشکلی دارد که باید کاهش یابد. به عنوان مثال ، افرادی که هنوز مشکلات خود را دارند کمتر در این دو مشکل موفق می شوند.

منبع:
www.mayoclinic.org

برای رتبه بندی این پست کلیک کنید!

[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید