درمان غذایی جامع-آیا پاک کننده است یا پاک کننده نیست؟


ظاهراً کلمات سنگین هستند استوار موضوع گفتگو است بسیاری از مردم نمی خواهند بدانند رژیم جدید چه می کند ، وزن آنها چگونه است ، چگونه وزن خود را کاهش می دهند ، چگونه وزن خود را حفظ می کنند ، سایر افراد کاهش وزن و غیره و غیره.

بسیاری از مردم بر این باورند که کاهش وزن باعث شادی و اعتماد به نفس می شود. آنها معتقدند که لاغر بهترین است و لاغر برابر سلامت است. این درست نیست. این یک افسانه است که اغلب توسط رسانه ها و حتی در بیمارستان تداوم می یابد. مردم اغلب احساس قضاوت می کنند هر چقدر هم سنگین باشند و معتقدند دیگران در مورد بدن خود در مورد بزرگ و شکل آنها قضاوت می کنند. بسیاری دیگر خود را با اطرافیان خود مقایسه می کنند و در نتیجه این مقایسه احساس ناکافی و ناکافی می کنند. این خوب نیست!

برای بسیاری رابطه آنها با میوه ناراحت کننده و دشوار است. احساس می شود قدم گذاشتن در مقیاس “خوب” یا “بد” بودن آنها را نشان می دهد ، که باعث می شود آنها احساسات خوب یا بد و نسبت به خود را احساس کنند. این عمل برای دادن مقیاس برای بیان احساسات شما به عدد مقیاس قدرت زیادی به شما و وضعیت احساسی و ارزش شما می بخشد.

وقتی روی ترازو قدم می گذارید ، آیا احساس خوشبختی می کنید زیرا این عدد کم یا نزدیک به چیزی است که فکر می کنید می خواهید؟ وقتی روی ترازو قدم می گذارید ، احساس عصبانیت ، سرخوردگی یا خجالت می کنید زیرا این عدد بیشتر است یا از آنچه شما معتقد هستید یک عدد قابل قبول برای صعود است ، صعود می کند؟ اگر فرمول باعث اضطراب ، درگیری ، عصبانیت ، اضطراب ، ترس یا خجالت می شود ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که رابطه خود را با فرمول تغییر دهید –شاید زمان آن فرا رسیده باشد که از دستور غذا استفاده کنید.

بسیاری از افرادی که با آنها کار می کنیم هنوز مشکل سختی در اندازه گیری دارند و تقریباً همه می گویند اندازه گیری احساساتشان با اضطراب کاری استرس زا است. داشتن ثمره این انرژی در شما شادی شما را می رباید و می تواند تاثیری ماندگار در طول روز بر احساس شما نسبت به خود داشته باشد. مقیاس همچنین می تواند یک خطای کاذب مورد علاقه ایجاد کند و هنگامی که ارزش خود را روی عددی در مقیاس قرار می دهید ، در هر صورت ، قدرت خود را در مقیاس قرار می دهید.

بسیاری در مورد عدم استفاده از فرمول به عنوان ابزاری در سفر خود برای بهبود رابطه خود با غذا ، مطمئن نبودند. من سعی می کنم همه را تشویق کنم که انتخابی را که برای آنها مناسب است انجام دهند و به اهداف خود برسند و به آنها اجازه دهند احساس قدرت کنند. پاسخ درستی به این سوال که آیا ارزشش را دارد یا نه؟

اگر تصمیم دارید خودتان را تمیز کنید ، در اینجا چند س questionsال وجود دارد که قبل از پا گذاشتن روی ترازو باید به آنها توجه کنید:

-اگر این عدد بیشتر از آخرین باری باشد که روی ترازو قدم گذاشتم خوشحال نیستم؟

آیا می توانم به عدد بدون قضاوت نگاه کنم ، اما نه یک عدد خوب یا یک عدد بد ، فقط اطلاعات؟

-می توانم با خودم بگویم که فارغ از اینکه چه عددی در مقیاس باشد واجد شرایط هستم؟

آیا می توانم احساس کنم که می توانم بدنم را بخورم و تغذیه کنم اگر تعداد آنها بیشتر از آنچه که من برنامه ریزی کرده ام یا انتظار داشتم باشد؟

آیا می توانم از یک شاخص مثبت استفاده کنم تا به خودم یادآوری کنم که نمره من به مراتب بیشتر از هر عدد دیگری در مقیاس است؟

اگر تصمیم بگیرید که روی مقیاس قدم بگذارید ، اگر بتوانید مفهوم را اعمال کنید ، ارزش آن را خواهد داشت قاضی در جریان هنگامی که با شماره در مقیاس مجازات همراه می شوید ، این عدد خوب یا بد نیست ، فقط یک عدد است. عدد تغییر نمی کند وقتی خوب یا بد هستید ، فقط یک عدد استبه عدد ارزش شما را نشان نمی دهد ، فقط یک عدد استبه اگر می توانید با این هوشیاری و قضاوت غیرقابل قضاوت به سیستم نزدیک شوید که اعداد تنها اطلاعاتی هستند که فقط می توانند اقدامات شما را مطلع سازند ، به هر طریقی ، روی مقیاس قدم بگذارید. اگر نمی توانید ، نکنید.

اگر احساس می کنید نمی توانید به سوالات فوق پاسخ دهید و خودتان را قضاوت می کنید یا بر اساس تعداد احساس نارسایی می کنید ، یا تصمیم می گیرید که به خودتان غذا ندهید ، یا از سرخوردگی ناراضی هستید ، زیرا در سیستم شفا بخشی شما کار نمی کند. مقیاس.

این دستور غذا اغلب نشان دهنده احساسات باقی مانده از فرهنگ غذایی است که در آن تنها هدف شما کاهش وزن است. این به عمق عمیق خود پرکننده تبدیل می شود-اگر اعداد تغییر نکرده یا افزایش نیافت به این معنی است که شما در رژیم غذایی خود “بد” یا “تقلب” کرده اید. اگر این عدد کاهش یابد شما “خوب” هستید و جشن گرفته اید. اگر بتوانید رابطه خود را با دوره رژیم غذایی قدیمی خود باز کنید و خود را مجبور کنید به گونه ای غذا بخورید که به بدن شما خدمت کند و ذهن و بدن شما را ارضا کند ، اعداد و ارقام کنترل کمی روی شما خواهند داشت. هرچه بیشتر خود را از “خوردن” پاکسازی کنید و بیشتر تجربه کنید و “خوردن” را در نظر بگیرید ، کمتر به شما اجازه می دهد یا به دستور العمل برای تعیین ارزش و خوشبختی خود اعتماد خواهید کرد.

من به شما توصیه می کنم از فرمول خود جدا شوید و اجازه دهید این کار را فقط در یک ماه انجام دهد. در این ماه شما می توانید ببینید چه تاثیر روحی و روانی بر شما می گذارد که خود را به هیچ وجه وزن نکنید.

کنجکاو شوید که مدتی ترازو را پشت سر بگذارید و ببینید آیا فضا را در ذهن شما آزاد می کند یا خیر. کنجکاو باشید که بدانید آیا به شما این امکان را می دهد که احساس قدرت و کنترل بیشتری داشته باشید ، آیا این باعث می شود احساس درماندگی و کنترل خارج کنید. فقط تماشا کنید ، هوشیار باشید و این بار از ناشناس بودن تعدادی که نحوه تعامل شما با آن و استفاده از مقیاس رو به جلو را نشان می دهد ، اجازه دهید.

وقتی برخی از افراد این تمرین مقاومتی را با فرمول به مدت یک ماه امتحان می کنند ، تصمیم می گیرند که این فرمول را برای همیشه حذف کنند (وو هو!) برخی دیگر متوجه می شوند که می توانند رابطه خود را تغییر دهند و به مرور زمان به وزن خود بی قضاوت پی ببرند. در مقیاس برخی دریافتند که در واقع می توانند از وزن خود به صورت غیر احساسی استفاده کنند. برای برخی که تصمیم می گیرند برای همیشه با نسخه های خود قطع ارتباط کنند ، از پزشکان و پرستاران خود می خواهند که شماره را در مطب پزشک برای خود نگه دارند ، که آرزو می کنند آنها نمی دانند.

هر کجا که هستید و رابطه شما با ترازو خوب است و اگر می خواهید این رابطه را تغییر دهید ، بدانید که می توانید. ممکن است در مورد س questionال مجبور شوید تصمیمی را که می خواهید بگیرید بگیرید ، رایگان یا رایگان

هر انتخابی که می کنید ، بدانید که شما شایسته احساس خوب ، تغذیه و مراقبت از بدن خود هستید هیچ چیزی شما شایسته و نیاز دارید که به جای خود صحبت کنید ، با خود رفتار کنید و دیگران با احترام ، مهربانی و مهربانی با شما رفتار کنند.

وزن شما منعکس کننده یا تعیین کننده ارزش شما نیست. وقتی وارد نبرد خود می شوید و خود را مجبور می کنید تصمیم بگیرید که چگونه با یک فرمول ارتباط برقرار کنید ، حتی اگر به معنای قطع رابطه با او برای همیشه باشد ، احساس خواهید کرد که ارزش شما به شکلی سالم ، توانمند و معنی دار در حال گسترش است.

دیدگاهتان را بنویسید