درک مزایای مولتی ویتامین ها برای افراد


ورزش یک روال عادی است ، قدیمی ترین از همه روتین در مردم جهان! البته این کار آسان نیست ، نیاز به تلاش ، ورزش و. اضافات بله ، بدون بهترین مولتی ویتامین برای مردان ورزشی، شما نمی توانید آن اندام لاغر و زیبا را داشته باشید. مولتی ویتامین ها پل ارتباطی با هدف نهایی بدن کامل شما هستند.

مولتی ویتامین های AISEA

مولتی ویتامین ها ، ترکیبی از مواد معدنی ، ویتامین ها و مواد مغذی ضروری ، برای مردم در سراسر جهان مهم هستند ، اما به ویژه برای مردان مورد نیاز است. آنها به پایه های روزمره نیاز دارند تا بتوانند فردی را قوی و پر انرژی نگه دارند. از بهترین مولتی ویتامین برای مردان ورزشی با در نظر گرفتن تمام نیازهای باشگاه بدنسازی تولید می شود.

مولتیویتامین لوگا

و اگر تمایل به ساخت یک بدن عضلانی دارید ، مطمئن شوید که بدن خود را بدست آورده اید بهترین مولتی ویتامین برای مردان ورزشی و موارد زیر:

ویتامین A: اگرچه ، ویتامین A با بینایی خوب ارتباط دارد ، اما برای محافظت از بدن ، رشد سلولی ، قلب ، کلیه ها و همچنین سلامت ریه نیز مهم است. البته بله ، بدنهای دروازه نیز باید ویتامین A بخورند.

ویتامین C: تماس و محافظت ، ویتامین C ، برای سلامت پیشگیرانه ضروری است. این میزان عفونت را کاهش می دهد و به فرد در مبارزه فیزیکی با عفونت ها کمک می کند. ویتامین C همچنین به کل شبکه سلامت کمک می کند. علاوه بر این ، ویتامین C ، که همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی است و برای متابولیسم پروتئین و بیوسنتز کلاژن و ال کارنیتین مورد نیاز است.

ویتامین D: “ویتامین آفتابی” که همیشه شناخته می شود ، ویتامین D است hugerole در جذب کلسیم برای سلامت استخوان ها نقش دارد. علاوه بر این ، ویتامین D برای تعدیل رشد سلولی ، عملکرد محافظتی نیز اهمیت دارد و دارای خواص ضد التهابی است. مطالعات اخیر نشان داده است که ویتامین D همچنین به کاهش التهاب کمک می کند و در برخی موارد خطر مرگ باکتری ها را کاهش می دهد.

ویتامین E: پس از آن ویتامین E که به دنبال آن می آید بدن از آن به شکل آلفا توکوفرول استفاده می کند و یک ماده مغذی مهم است. ویتامین ها بدن را از آسیب رادیکال های آزاد که می تواند منجر به بیماری ها و سرطان های مختلف شود ، محافظت می کند. ویتامین E برای سلامت قلب و پوست نیز مفید است.

ویتامین B6: ویتامین B یک جزء چند جزء از اجزای فرعی مختلف است. ویتامین B6 ، به ویژه ، آنزیمی که در بسیاری از واکنشهای شیمیایی بدن ضروری است. برای سلامت مغز ، سیستم ایمنی بدن ، سیستم عصبی و سلامت سلول های خونی مفید است.

ویتامین B12: ویتامین B12 ، یکی دیگر از اجزای مهم کمپلکس B ، d برای تولید گلبولهای قرمز خون ، اعصاب و DNA ضروری است. این باید بخشی از مدیریت بدنسازی مردان باشد زیرا برای قدرت سلولی و حتی سلامت روان ضروری است. افراد مسن اغلب فاقد کمبود B12 هستند و بنابراین مکمل مهم است.

ویتامین K: ویتامین K در بدنسازان مرد توضیحات خاص خود را دارد. ه برای ساخت پروتئین هایی که از استخوان ها و بافت های سالم حمایت می کنند مناسب است. فراموش نکنید ، ویتامین K پروتئین هایی را برای لخته شدن خون ایجاد می کند.

سلنیوم

سلنیوم لزوماً یک ویتامین نیست ، بلکه یک ماده معدنی است که اغلب در آن یافت می شود مکمل های مولتی ویتامینبه این سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند ، با سرطان مبارزه می کند و از بیماری های قلبی جلوگیری می کند. سلنیوم همچنین خلق و خوی شما را تثبیت می کند ، از افسردگی جلوگیری می کند و با رادیکال های آزاد ناشی از تمرینات وزنه ای تداخل دارد.

خوب ، این لیست رسمی شما است بهترین مولتی ویتامین برای مردان ورزشیبه

دیدگاهتان را بنویسید