در بازار عطر در دبی خرید کنید


در روزهای خوب 2018 و 2019 ، من بیش از یک سال 3 بار از دبی دیدن کردم. من بوی بد امارات را در اولین بازدید از این 3 دیدار دوست داشتم.

همه چیز یک شب شروع شد وقتی با آسانسور به هتلم رفتم. مردی در گردن ما بود عسل ، او به آن مکان خیره کننده ترین هوس انگیزترین ، سکسی و معطر بود که به مدت طولانی یا حتی شاید به بینی من برخورد کرد. رایحه ای دودی ، کمی شیرین ، اما مردانه ، شبیه به عطری که بین دنزل ، ادریس ، مایکل ایلی و تدی پندگرگراس بو می دهد.

قبل از اینکه بفهمم چه چیزی به من ضربه می زند ، گفتم “اوه ، شما بوی خوبی می دهید. این چه بویی است که پوشیده اید”؟ پاسخ او “Kalalalahalalaruhmisytobigar”. از او پرسیدم که آیا می تواند این کار را دوباره انجام دهد یا خیر ، او دوباره به همان شیوه گفت: “Kalalalahalalaruhmistytobava ”به سعی کردم پاسخ WTF را که روی صورتم مشخص بود پنهان کنم. من فقط به او گفتم متشکرم ، مطمئنم که این کار را برای شوهرم به ارمغان می آورد. من باید آن چیز را بیندازم تا او فکر نکند که من مربع هستم. اما افسوس که آن مرد بوی بدی داد. LOL!

چند روز دیگر عجله کنید و من در فرودگاه هستم که دبی را ترک می کنم. به شریک سفرم می گویم ، افسوس که فراموش کرده ام به دنبال این عطر باشم “Kalalalahalaruruististob ulaula” و من معنی جهنم را نمی دانستم و چگونه می توان جستجوی آن را آغاز کرد. من ناراحت بودم زیرا فکر می کردم دیگر هرگز آن اندام نجات دهنده را در زندگی نخواهم داشت. او گفت ، اوهه ، کارولینا هررا ، خانم تاپا ، بله ، این عالی است. “من دوباره شبیه WTF هستم ، زیرا نمی دانستم که هندی ها کلمات تند صحبت می کنند / تفسیر می کنند. اما آنچه او گفت مناسب بود. خوب ، ما نگاه می کنیم و حدس می زنیم که چه چیزی … فروشگاه بدون کار کارولینا هررا راست از ما. GAWD را ببینیدبه

بنابراین وارد می شوم و به نظر می رسد که این عطر بخشی از کل مجموعه است و در ایالات متحده فروخته نمی شود. من رایحه را می گیرم و همسر خود را به خانه می آورم و یک رایحه زنانه دیگر (تونکای برنز) از این مجموعه برای من اضافه می کنم. این شوهر کسی نیست که بگوید چه بپوشد ، اما شما ، آن بوی خوش بویی که من دوست دارم اگر او آن را نپوشد ، من می پوشم. من به خانه رسیدم و گفتم “اینجا ، این را بپوش” و او آن را پوشید. چطور؟ چون بوی خیلی خوبی داشت LOL!

و ماه آینده من به دبی برمی گردم ، بنابراین این بار با شوهرم. ناهار هستیم و یک نفر می آید سر میز تا آب بریزد. وقتی او رفت ، بوی شگفت انگیز دیگری روی میز ما باقی ماند. این بار مانند یک بوسه بر روی عمری هاردویک ، موریس چستنات ، ادریس و مایکل ایلی بود. از روی میز بلند شدم و به هتل رفتم و خواستم بدانم چه کسی بوی بهتری دارد. مهماندار به من کمک کرد دماغم را به سمت مرد دنبال کنم. او را دوباره به میزم آوردم تا بتواند به شوهرم بگوید چه بویی بیشتر می آید. LOL! این آقا آنقدر خوب بود که سوار ماشینش شد و با بطری عطر برگشت و همسرم را مجبور کرد آن را به عنوان هدیه بپذیرد. باورتون میشه ؟؟ حدود یک ماه بی فایده در قوطی باقی مانده بود اما واقعاً خوب بود. متأسفانه ، بوی من از رایحه خارج شد ، اما من مطمئن شدم که از بطری عکس دارم و در بازدید بعدی خود در سال 2019 ، پس از تمام شدن عکس توسط بسیاری از فروشندگان عطر ، می توانم آن را تغییر دهم.

با این حال ، قبل از اینکه در دومین دیدار دبی را ترک کنم ، در منطقه طلا بودم و از طلافروش خود در مورد این بطری سوکایی که در مورد آن خوانده بودم ، پرسیدم. پس از پرسه زدن در خیابان های سنگ فرش ، اجتناب از خرید تمام تارو برای خرید طلا ، فراتر از دیوارها و دیوارهای طلا ، سرانجام به بوی بهشت ​​رفتم. صادقانه بگویم ، برای من ، خرید بطری نیم روز ارزش دارد. یا شاید 2 بازدید. دیوارها و دیواره های کوزه های کوچک بسیار شگفت انگیز و زیبا هستند و همه آنها بوی متفاوتی از زیر نور خورشید دارند ، مخصوصاً چیزهایی که معمولاً در ایالات متحده نمی یابیم. عود مورد علاقه من ، دانه تونکا ، وتیور و گل رز. در حال حاضر ما گل رز را می شناسیم ، اما عود ، عزیزم ، آنها سعی می کردند یک راز را در جایی که حدس می زنم پنهان کنند. در حال حاضر در سال 2018 ، بنابراین من از آن زمان به بعد بیشتر در ایالات متحده با آن روبرو شدم ، اما با این وجود ، تعداد افراد مورد نیاز در اینجا وجود ندارد. من نیز شروع به دیدن تونکا و وتیور می کنم. آره!

اگر عاشق عطر هستید ، وقتی در دبی هستید ، کمی وقت بگذارید تا روغن عطر را بشناسید.
می توانید آنها را مخلوط کرده و رایحه های دلخواه خود را ایجاد کنید. شما می توانید روغن و ادویه جات ترشی جات بخرید و برای هر روز از سال یک نوع متفاوت تهیه کنید و هرگز چیزی در آن نگذارید. گران هم نیستند. فکر می کنم اگر حدود 300 دلار در آنجا هزینه کنید ، کمی دور می شوید. بیش از وظیفه هیچ چیز در هر بطری 250 دلار ذخیره نکنید. ابتدا هشدار دهید ، اگر عطرهای مختلف در شرق شما را به یک عطر خوشبو تبدیل می کنند ، اگر کامل نیستید. من واقعاً از عطرهایی که این روزها در اکثر فروشگاه ها پیدا می کنم ، خوشم نمی آید. تام فورد کار خوبی را انجام می دهد و آن عطرهای منحصر به فرد را در برچسب قیمت خود قرار می دهد. و این یک گزینه است. اما شخصاً ، می توانم منتظر بمانم تا به دبی برگردم تا پر کننده های عجیب و غریب و دودی خود را پر کنم.دیدگاهتان را بنویسید