در مجموع 500 میلیون دلار باید توسط Commure برای برنامه سلامت تأمین شودشرکت برنامه سلامت بر اساس گزارشی از طرف ، Commure در دو دور گذشته حدود 500 میلیون دلار جمع آوری کرده است داخلبه نظرات وی گفت که ارزش این شرکت پس از سری جدید سری D که هفته گذشته بسته شد ، اکنون 3.5 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است.

این نماینده برای همیشه گفت ، این شرکت اطلاعاتی در مورد بودجه یا ارزش گذاری ندارد.

داخل گزارش داد که سرمایه انسانی و Greenoaks Capital دور اخیر را رهبری کردند.

چکار باید کرد

Commure بستر توسعه سازگار با FHIR را برای سیستم های مراقبت های بهداشتی ، مشتریان و استارتاپ ها برای ایجاد برنامه ها و برنامه های مراقبت های بهداشتی فراهم می کند. این پلتفرم با امنیت مبتنی بر AAA ، رویداد گذر ، دروازه API ، داده های ذخیره سازی سفارشی ، خدمات طبقه بندی و ویژگی های UI مخصوص سلامتی ساخته شده است.

نمادهای MAPAPU

ارتباطات و تبادل اطلاعات همچنان مانعی برای خدمات بهداشتی است. آ گزارش رویال فیلیپس نوشت که به اشتراک گذاری ناکارآمد و ناکارآمد اطلاعات ، سلامت دیجیتال را مختل کرده است. این نظرسنجی نشان داد که 80 of از متخصصان بهداشتی توزیع داده های بهداشتی دیجیتالی را به نوعی در منطقه خود گزارش کرده اند ، اما تنها 32 said گفته اند که آنها را در خارج از مرکز خود با آنها به اشتراک گذاشته اند.

با وجود این ، 69 of از پاسخ دهندگان گفتند که داده ها کیفیت مراقبت را بهبود می بخشد و 59 said گفتند که نتایج بیماران را بهبود می بخشند.

ماه گذشته ، HCA Health یکی از بزرگترین سازمان های بهداشت عمومی کشور بود. فروش شرکت PatientKeeper بهینه سازی EHR خود را برای شروع اعلام می کند. در این اطلاعیه آمده است که HCA همچنین در Commure سرمایه گذاری خواهد کرد.

“سلامتی امروز مانند شهری است که راه ندارد. ما “شهر” مراقبت های بهداشتی را که محل بیش از 3000 شرکت فناوری اطلاعات در زمینه مراقبت های بهداشتی است ساخته ایم ، بدون در نظر گرفتن نحوه اتصال. ” وقتی فروش اعلام شد

“مراقبت های بهداشتی برای سازماندهی صحیح ارتباطات و شبکه ها برای جمع آوری و ادغام اطلاعات به گونه ای که شیوه دریافت ، هماهنگی ، تحویل و دسترسی به تجربه را به طور قابل توجهی تغییر دهد ، کافی نیست.”

دوور و میر نوشتند که PatientKeeper همچنان به عنوان یک واحد مستقل در Commure باقی خواهد ماند ، در حالی که این شرکت نرم افزار PatientKeeper را در بالای پلتفرم مبتنی بر ابر Commure ارتقا می دهد.

Commure در ماه مارس ، هنگام بازدید ، کشف دیگری را اعلام کرد موقعیت وب سایت سلامت Karuna Health.

در ماه جولای ، این شرکت دکتر استخدام شد. سورآبه باتناگار از گروه UnitedHealth Group ، جایی که او به عنوان افسر ارشد پزشکی و رئیس شماره و فناوری خدمت می کرد. Bhatnagar مرکز اصلی بهداشت است.

دیدگاهتان را بنویسید