دلیلی که ممکن است بخواهید عضویت کارکنان بدنسازی را در اختیار کارکنان خود قرار دهید – Kennedy Fitness


انواع مختلفی از غرامت وجود دارد که شرکت ها به کارکنان ارائه می دهند ، اما یکی از مواردی که مشخص تر است این است که عضویت در باشگاه بدنسازی است که توسط شرکت حمایت می شود. دلایل بسیار خوبی برای ارائه این مزیت و راه هایی برای انجام آن برای مشاغل و کارکنان وجود دارد. انتخاب کلینیک مناسب برای برنامه سلامت شرکت شما در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ، ما می توانیم به تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

فعالیت بدنی منظم یک فرهنگ سلامتی و ایمنی است که به کارکنان شما کمک می کند تا مولد بوده و اعتبار شرکت را افزایش دهند. افرادی که در فعالیت های فعال شرکت می کنند ، شادتر خواهند بود و فضای بهتری در محل کار شما خواهند داشت. همچنین ، تمرکز قوی بر سلامت به کسانی که با هم کار می کنند برای نظارت بر تمام مسائل مربوط به سلامتی ، از جمله اطلاعات برای کاهش شیوع بیماری ها در محل کار ، کمک می کند.

بهبود کار دانشجویی

نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به سلامت روان و رفاه کارکنان خود اهمیت می دهید تا کارکنان احساس بهتری داشته باشند و وقتی مردم چنین احساسی دارند ، شغل آنها بهتر خواهد شد. همچنین ، ممکن است متوجه شوید که کارکنان “شرکای سرگرم کننده” می شوند که به دفتر کمک می کند تا با هم کار کنند و با هم کار کنند.

درمان پیشگیرانه می تواند باشد

آموزش مستمر و تشویق کارکنان برای جابجایی می تواند به برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بیشتر افرادی را که به طور منظم کار می کنند ، دچار می شود ، مانند سردرد و کمردرد کمک کند. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از عفونت کمک کند ، که به معنای زمان از دست رفته برای شرکت است.

یک قیمت خوب

در بیشتر موارد ، یک برنامه سلامت سازمانی که شامل یک عضو باشگاه می شود می تواند از دوره مالیاتی صرف نظر کند ، هزینه ای به شرکت بپردازد و به کارکنان بدون بودجه اجازه دسترسی به امکانات را بدهد. کلاس های ورزشی و تناسب اندام. اگر کارمندان چند ساعت در هفته به باشگاه بروند ، چند گزینه وجود دارد که روسا می توانند از آن استفاده کنند ، برای هر نفر برای همه حقوق بپردازند ، حقوق کارکنان را کاهش دهند یا بخشی از عضویت را بپردازند.

همچنین عضویت در خانه چرخشی می تواند به کاهش هزینه های بیمه یک شرکت کمک کند ، زیرا کادر پزشکی پزشکان کمتر و نسخه های کمتری خواهند داشت ، که بسیاری از شرکت های بیمه هزینه آن را پرداخت می کنند.

به همین دلیل ممکن است بخواهید عضویت کارکنان خود را به عنوان تالار مشاهیر ارائه دهید

شروع کنید!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید تا وب سایت ما را بررسی کند تا ببیند چگونه می توانیم به شما در ایجاد برنامه های تناسب اندام ، از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و به جلو حرکت کنند!دیدگاهتان را بنویسید