د بلاسیو نذر می کند که برنامه سرمایه گذاری خصوصی را با سیستم املاک مدرسه NYC جایگزین کند


دولت دی بلاسیو برنامه هایی را برای تغییر اساسی نحوه شناسایی و تحصیل دانش آموزان ، پایان دادن به برنامه فعلی استعدادهای درخشان و افزودن “راهنمایی های سریع” برای دانش آموزان پایه سوم و بالاتر ، حتی اگر دانش آموزان در کلاس های آموزش عمومی خود باقی بمانند ، اعلام کرده است. همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، این شهر یک تست استعدادهای درخشان برای کودکان چهار ساله اجرا می کند. همه دانشجویانی که در این برنامه ثبت نام کرده اند می توانند ادامه دهند.

ابتکار G&T که مردم نیویورک را از خود دور کرده است ، مدتهاست که به عنوان چراغ راه در پنج منطقه و محافل دانش در سراسر کشور تأسیس شده است. آزمون یک ساعته برای ارزیابی کودکانی که وارد مهد کودک می شوند بسیار بحث برانگیز است. طرفداران این آزمایش ادعا کردند که این آزمون سالها نادرست بوده ، نتوانسته است اطلاعات واقعی را تغذیه کند و از دانش آموزان با منابع کمتر محروم شده است.

با استفاده از این آزمون ، برای سال تحصیلی 2019-20 ، تنها 6 درصد از دانش آموزان سابق که در کلاس های مهد کودک G&T شهر ثبت نام کرده بودند سیاه پوست بودند و تنها 8 درصد آنها لاتین بودند. وقتی شهر آزمون را با شواهد و تعداد زیادی جایگزین کرد ، پیشنهادات زیادی به دانش آموزان جوامع کم درآمد ارائه شد. اکنون ، به گفته مقامات ، این شهر مربیان مهد کودک را برای یادگیری سریع تربیت می کند – افزایش تعداد مدارس و برنامه های سریع از 80 به 800 مدرسه ابتدایی. معلمان بیشتری برای ارائه مشاوره در زمینه هایی که محدود نیستند یا برنامه موضوعی خوب نیست استخدام می شوند. همه دانش آموزان طرف سوم برای غنی سازی مورد بررسی قرار می گیرند.

بازار de Blasio رویکرد جدید خود را برای تسریع آموزش “درخشان نیویورک” بیان کرده است و ادعا می کند که 65000 کودک مدرسه ای آن را دریافت خواهند کرد ، که 26 برابر افزایش بیش از 2500 دانش آموز مهد کودک است که در برنامه G&T Current شرکت کرده اند.

شهردار می گوید. “بیل دی بلاسیو.” دوره آزمایشی برای کودکان چهار ساله در یک جلسه آزمایشی به پایان رسید. NYC Brilliant به دهها هزار کودک ، در مناطق کوچک متفاوت ، مشاوره سریع می دهد. ” شهر نیویورک مستحق این است که بتواند از پتانسیل کامل خود استفاده کند و با این مدل جدید و مناسب آنها فرصتی خواهند داشت. “

جلساتی در سطح شهر و اجتماعات اجتماع برگزار خواهد شد تا درباره تغییرات صحبت کنند ، اما تاریخ آن هنوز اعلام نشده است. مقامات گفتند که پروژه جدید در ماه دسامبر آغاز می شود ، اما در نهایت ماه آینده به شهردار واگذار می شود. اریک آدامز ، نامزد شورای دموکراتیک می گوید که خوشحال می شود برنامه های مجسمه سازی را در مناطق کم درآمد توزیع کند ، اما او نگفته است که از لغو پروژه ای که مدت ده سال است ایستاده حمایت نمی کند.

“اریک این طرح را ارزیابی می کند و در صورت شهردار شدن ، اختیارات خود را برای اداره سیاست بر اساس نیازهای دانش آموزان و والدین محفوظ می دارد. واضح است که وزارت آموزش و پرورش باید نتایج را برای دانش آموزان کودکانی با پیشینه کم درآمد بهبود بخشد.” ایوان تیس ، مشاور و سخنگوی پروژه آدامز در بیانیه ای اعلام کرد.

دی بلاسیو متعهد شد که Gifted & Talented را به عنوان بخشی از تغییرات سیاست های مشارکتی که در طول همه گیری وضع کرد ، تغییر دهد ، اما در بهار امسال به یک آزمایش دیگر رفت. با این حال ، هیئت آموزشی شهر در مورد قرارداد این آزمون رای داد که به سرعت از بین رفت. ریچارد کارانزا ، سرپرست سابق مدارس ، از تصمیم اولیه شهردار برای ادامه دادرسی خشمگین بود که به تصمیم او برای کناره گیری کمک کرد. برنامه کاری جایگزین شهردار ، لغو G&T را در سال های اخیر توصیه کرده است.

این یک داستان توسعه است که به روز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید