راهنمای مفید برای تمرین بدون زمان – تناسب اندام کندی


اگر تا به حال در کلاس ZUMBA® در South Jersey شرکت کرده اید ، می دانید که آموزش چقدر می تواند سرگرم کننده باشد. شما در حالی که عرق می کنید و عضله می سازید تا کمتر کار کنید ، از حضور همه لذت خواهید برد ، اما اگر وقت کافی برای کلاس ZUMBA® ندارید ، باید چه کار کنید؟

همه در بعضی مواقع مشغول هستند و به نظر می رسد که جهان در گذشته هر روز مشغول بوده است ، اما این بدان معنا نیست که حذف ورزش در دراز مدت موثر خواهد بود. در حقیقت ، تأخیر در اقدامات شما باعث کاهش بهره وری ، نتیجه نهایی و خطر مشکلات آینده می شود.

با این حال ، نیازی نیست زمان زیادی را صرف ورزش کنید. در اینجا چند راه عالی برای ضعف زمانی که فکر می کنید وقت ندارید آورده شده است.

اقدام را در زندگی خود بگنجانید

تمرینات خوب به دلیل شدت کار شما م effectiveثر است ، نه به خاطر وسایلی که هنگام تمرین استفاده می کنید.

پیاده روی سریع یا دویدن به مقصد باعث می شود با نزدیک شدن به اهداف سلامتی خود کالری بیشتری بسوزانید. اگر دویدن ایده خوبی برای شما نیست ، می توانید به جای رفت و آمد خود دوچرخه سواری کنید یا در حالی که منتظر قطار هستید ، گوساله پرورش دهید. اگر فشار می آورید ، با کشیدن شکم به داخل می توانید غضروف را بسوزانید تا به اهداف سلامتی خود نزدیک شوید.

فعالیتهای خود را سازماندهی کنید

ممکن است گاهی اوقات زیست شناسی چندان شلوغ نباشد و برای بلند کردن وزنه یا دویدن وقت کافی برای شما باقی نگذارد. با این حال ، تمایز بین این دوره ها و زمان هایی که اوقات فراغت شما پر از فعالیت های غیر ضروری است بسیار مهم است.

برنامه خود را برای چند هفته ثبت کنید و ببینید آیا می توانید چند بار در هفته با شروع تمرینات 30 دقیقه ای وقت بگذارید یا خیر. حتی اگر زمانی را برای یک تمرین 30 دقیقه ای اختصاص دهید ، می توانید یک برنامه معمول را برای بهبود سلامت کلی و رفاه خود شروع کنید.

Insert Machine-Working

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شغلی که فکر می کنید وقت ندارید ، اگر به دوره های آموزشی موجود در South Jersey علاقه دارید ، همین حالا با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید