راهنمای گام به گام دستور العمل های ساده و صادقانه ، بدون هیچ زحمتی


آیا به دنبال قهوه ای هستید که به معده شما آسیب نرساند ، ارزانتر از استارباکس باشد و طعم آن عالی باشد؟ جای تعجب نیست که نوشیدن قهوه در سالهای اخیر ، مانند هر سه مورد دیگر ، رواج بیشتری یافته است.

اگر تا به حال آبجو سرد را در کافی شاپ امتحان کرده اید ، احتمالاً به این فکر می کنید که چگونه در خانه قهوه سرد تهیه کنید. این یک دستور العمل ساده است ، اما برخی از مشکلات رایج وجود دارد ، به همین دلیل ما این دستورالعمل ها را جمع آوری کرده ایم.

قدم به قدم نحوه تهیه بهترین آبجو سرد با نوشیدن قهوه را در ادامه بخوانید.

ابزارها

اول ، این همه چیزی است که شما برای تهیه یک نوشیدنی سرد نیاز دارید. از دانه های قهوه برای نوشیدنی های سرد مهمترین بخش ، بدون گفتن است. بهتر است دانه های کامل قهوه سرد بخرید و خودتان را آسیاب کنید تا مطمئن شوید که سطح مناسب اعتدال را دارید.

استفاده از تصفیه آب تفاوت زیادی در محصول نهایی ایجاد می کند و فقط به یک اتاق گرم نیاز دارد نه یک فریزر.

علاوه بر هر نوع کرم و شیرین کننده ای که می خواهید استفاده کنید ، به یک قهوه ساز سرد نیز احتیاج دارید. اگر نمی توانید دست خود را بگیرید ، می توانید از برس ماسون یا فرنچ پرس با برس به عنوان پاک کننده خود استفاده کنید.

آماده سازی

اکنون که همه چیز مورد نیاز خود را دارید ، در اینجا مراحلی که باید برای قهوه ساز DIY خود انجام دهید آورده شده است. اگر برای خودتان قهوه آسیاب می کنید ، در یک مکان متوسط ​​تنظیم کنید.

قهوه دم کرده خود را در پارچ بگذارید ، سپس آن را در پارچ قرار دهید ، مراقب باشید هیچ آسیابی در پارچ نماند.

آب خود را روی قهوه آسیاب شده بریزید و پارچ را بپوشانید. در صورت امکان پارچ را در یخچال قرار دهید و حداقل 12 ساعت بگذارید.

در عوض ، فقط فیلتر را بردارید و نوشیدنی قهوه سرد شما آماده سرو است!

پیشنهاداتی برای خدمات

پس از دنبال کردن نوشیدنی قهوه سرد ، گزینه های زیادی برای سرو دارید. اگر در یخچال فضا برای پارچ ندارید ، مطمئناً می خواهید قهوه خود را روی یخ بگذارید.

در غیر این صورت ، بسته به میزان سردی که به آبجو سرد نیاز دارید ، یخ اختیاری باقی می ماند. بسته به اینکه قهوه سیاه یا سفید خود را دوست دارید ، کمی شیر یا نصف و نیم به آن اضافه کنید. شیر جو دوسر و دیگران شیر بدون شیر با آبجوهای سرد خوب کار می کند

اگر می خواهید قهوه ، عصاره وانیل یا شیرین کننده را به قهوه خود اضافه کنید ، راحت باشید.

برای یک فرد بالغ که در آبجو سرد پیچ ​​خورده است ، چرا آن را به یک آبجو سرد تبدیل نکنید؟ فقط کافی است برای مدت زمان کافی ودکا و لیکور قهوه بپاشید!

این طوری قهوه سرد درست می کنید

حالا که می دانید چگونه قهوه سرد درست کنید یا درست کنید ، می توانید یک آبجو درست کنید! این نوشیدنی مناسب برای هر زمانی که با دوستان خود بیرون هستید ، یا فقط برای هیجان شما در یک روز از کارهای خانه ، فراهم می کند.

برای میوه های بیشتر و شیوه های زندگی مفید ، حتماً مقالات دیگر ما را بررسی کنید!

دیدگاهتان را بنویسید