رای دادگاه عالی علیه بیل گیتس


در آزمایش زمینی ، واکسن کووید توسط دادگاه عالی ناامن شناخته شد ، زیرا بیل گیتس ، متخصص بیماری های عفونی ایالات متحده فائوسی و بیگ فارما از شکایت خود در دادگاه عالی ایالات متحده که توسط دانشمندان به رهبری سناتور کندی تشکیل شده است ، شکست خوردند.

ارسال شده توسط رابرت اف کندی جونیور این پیام روشن است: “باید از واکسن کووید به هر قیمتی اجتناب کرد.”

کندی جونیور افزود: “اگرچه واکسن های mRNA یک گزینه درمانی خوب محسوب می شود ، اما می تواند به معنی انجام یک درمان باشد زیرا شما DNA بیمار را تغییر می دهید. در گذشته ، چرت زدن ممنوع بود و به عنوان یک فعالیت غیرقانونی تلقی می شد. آنچه معمولاً واکسن نامیده می شود ناشی از میکروب یا باکتری است که آن را می کشد یا عفونت می کند و به بدن تزریق می کند تا خود به خود کار کند. ”

“نه! مشکوک به بخشی از گروه mRNA جدید (mRNA) “واکسینه شده” – کندی جونیور به ایالت رفت.

همانطور که قبلاً در مورد اپیدمی واکسن در سراسر جهان گزارش کردیم ، هیچ چیز کمکی به دستور العملی که قبلاً ندیده ایم ، نمی کند.

و همانطور که در مارس 2021 نشان می دهیم ، این یکی از برجسته ترین مدل های واکسن در جهان است Geert Vanden Bossche ، (دکترای DVMاو در این نامه سرگشاده هشدار داد که شغل و شهرت خود را به خطر بیندازد تا بشریت را از خطرات این آزمایش اسلحه مطلع کند:

“من به عنوان یک زن متخصص در زمینه پزشکی و واکسن ها ، تنها زمانی تفاوت ایجاد خواهم کرد که اداره بهداشت اجازه دهد واکسیناسیون به نحوی انجام شود که سلامت عمومی را به خطر بیندازد. البته وقتی شواهد علمی نادیده گرفته شود. در حال حاضر شرایط شدید وادارم می کند با توجه به سطح بالای کمک های انسانی به بیماری کووید -19 ، اکنون در حال هجوم است. خطر پایان یک فاجعه جهانی بدون این تماس نمی تواند بلندتر و بلندتر باشد.

شواهد علمی کافی روی میز آورده شده است. متأسفانه ، کسانی که دارای قدرت هستند همچنان قادر به اقدام نیستند. تا کی می توان مشکل را نادیده گرفت در حالی که اکنون شواهد زیادی از نقص ایمنی ویروسی وجود دارد که این افراد را تهدید می کند؟ برای ما سخت است که بگوییم نمی دانیم – یا حتی به ما اخطار داده نشده است. ”

mRNA پس از وارد شدن در سلول ، RNA / DNA طبیعی را با هم ترکیب می کند تا تولید پروتئین جدید را آغاز کند. این بدان معناست که هیچ ربطی به واکسن های سنتی ندارد یا اینکه چگونه به ما گفته می شود کدام واکسن ها مثر هستند.

خسارت ناشی از واکسیناسیون

واکسن ها هنوز باید با اثرات شرایط خود زندگی کنند زیرا نمی توانند خود را با پاکسازی سموم از بدن خود درمان کنند ، همانطور که در افراد مبتلا به بیماری هایی مانند اکثر بیماری ها مشاهده می شود. و اختلالات مانند سندرم داون ، سندرم کلاینفلتر ، سندرم ترنر ، نارسایی قلبی یا هموفیلی

شکایت از Tui Covid

CHD با وکلای خود در حال آماده سازی برای چالش های حقوقی در آینده نسخه های واکسیناسیون ، از جمله واکسن ها و همانطور که ما گزارش می کنیم ، است. مرگ و میر زیاد بر اثر واکسن کووید در ایالات متحده و زمانهای دیگر

پیروزی بزرگ برای همه ما

قانون فدرال اکنون لغو شده است و کارکنان اورژانس را از انجام واکسیناسیون ، آزمایش و ماسک COVID منع می کند. بنابراین حقوق خود را بدانید ، زیرا این چیزی است که به دنیایی امن می رود که در آن عدالت حاکم است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید و پخش کنید!

ما تحقیقاتی را که شما انتخاب می کنید انجام می دهیم ،
عشق و درک
شفا دهندگان اوراکل

لطفا به تعداد فزاینده ما در بالا بپیوندید من هستم: بازیابی اوراکل
و به ما بپیوندید توییتر | یوتیوب

درخواست جهانی

لطفاً طومار ما علیه واکسیناسیون را امضا کنید هدف از این درخواست ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسیناسیون یک مشکل جهانی است و باید در سطح جهانی مورد توجه قرار گیرد.
وقتی کنار هم بایستیم ، فرصتی برای نجات کودکان برای آینده وجود دارد.

رسانه های عمیق ما را متوقف کنید

Healing Oracle با پشتیبانی خوانندگان آن در دسترس است. اگر به پست ها و منابع علاقه دارید ، لطفاً برای حمایت از ما (به هر میزان) مشارکت کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما احساس می کنیم که صدایی دادن به کسانی که وضعیت سلامتی آنها تغییر کرده است ، یا وضعیت سلامتی یکی از عزیزان ، و سایر درمان ها یک جنگ ماموریت است. از اینکه از کار ما قدردانی کردید و به تداوم آن کمک کردید سپاسگزاریم.

اهدا کنید در صورت تمایل به بخشش سخاوتمندانه نسبت به زمان و تلاش ما ، لطفاً از کادر “اهدا” در بالا سمت راست استفاده کنید (روی میز)، یا جعبه های زیر را اهدا کنید (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید