روش انتخاب سایت امروز منتشر می شود/انتخاب سایت از 26 مرداد


مراحل انتخاب سایت امروز جمعه 23 مرداد ماه منتشر شد و دوره انتخاب سایت داوطلبان از دوشنبه 26 مرداد آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، کتاب راهنمای انتخاب سایت امروز جمعه 23 مردادماه منتشر می شود و زمان انتخاب سایت داوطلبان از عصر روز دوشنبه 26 مرداد لغایت شنبه 31 مردادماه خواهد بود.

سامانه راهنمای انتخاب سایت مجازی از روز چهارشنبه 22 مرداد ماه فعال شد و داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات خود 300 سایت پیشنهادی را دریافت کنند.

عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار آنا گفت: داوطلبان سعی کنند اطلاعات مکان های مورد نظر خود را شخصا وارد کنند و توصیه می شود این کار را به افراد دیگر یا اپراتورهای کافی نت نسپارند. ، زیرا مسئولیت انتخاب سایت فقط بر عهده داوطلبان است و امکان پرداخت خسارت در این زمینه برای داوطلبان وجود ندارد.

رئیس سازمان سنجش با اشاره به سوالات داوطلبان در خصوص مشاوره انتخاب سایت خاطرنشان کرد: داوطلبان دقت داشته باشند که مشاوره تضمینی در این زمینه وجود نداشته باشد و تمامی انتخاب های سایت بر اساس احتمال به دلیل انتخاب سایر داوطلبان انجام می شود. او نمی داند .

وی افزود: مدارس و مراکز مشاوره تحصیلی و برخی از دانشگاه ها نیز با کمک سازمان سنجش امکان مشاوره را به داوطلبان ارائه کرده اند.

انتهای پیام/4040/