رژیم رایگان – رژیم غذایی


غذاهای با تخفیف رایگان
غذاهای با تخفیف رایگان

غذاهای با تخفیف رایگان

آیا می خواهید وزن خود را کاهش دهید و به خودتان تکیه کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهید؟ آیا می خواهید نجات پیدا کنید؟ آیا در حال برنامه ریزی برای رویداد یا زمانی هستید که بخواهید در لباس خود زیبا به نظر برسید؟

برای این منظور بهتر است یک رژیم غذایی سالم و م chooseثر انتخاب کنید تا اینکه با فرمولاسیون و مکمل های مختلف به جراحی بروید.

یکی از مواردی که برای مردان و زنانی که می خواهند از نظر جسمانی آماده شوند نگران کننده است ، از دست دادن شکم و باسن و توده چربی است. رژیم غذایی سالم داشته باشید و از غذاهای چرب و چرب پرهیز کنید و کاری کنید که از چربی های محلی ، به ویژه چربی شکم جلوگیری کنید.

مهمترین نکته در مورد رژیم کاهش وزن این است که همیشه به خاطر داشته باشید که حذف غذاها نه تنها سالم است و خطرناک است.

برای دستیابی به چربی شکم اصول و توصیه هایی وجود دارد و با رعایت این اصول می توانید چربی شکم را به سرعت از بین ببرید تا به راحتی وزن کم کنید.

چگونه در سی روز وزن کم کنیم؟

همیشه راهی برای کاهش وزن از طریق سلامتی و رایگان وجود دارد ، کاهش وزن زیاد و افزایش وزن برای بدن و انسان مضر است ، این تغییرات باعث کمبود مواد مغذی و مواد معدنی بدن می شود. در این مقاله روشی برای کاهش وزن توسعه داده شده و توصیه می شود. چاقی و بیماریهای ناشی از اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی افراد جامعه است که سعی در ریشه کنی آن دارند.

یک رژیم ساده و ساده در سی روز:

1. پذیرفتن:

برای کاهش وزن در یک ماه ، مهم این است که بپذیرید که کمبود وزن ایده آل باعث اضافه وزن می شود ، بنابراین افکار شما از بین نمی روند.

2. اهداف عملی تعیین کنید:

شما باید اهداف معنی داری را تعیین کنید. من می دانم که این فقط غذای دیوانه کننده ای است که در یک روز از دست می دهید. اما اگر در کمتر از 7 روز 7 کیلو وزن کم کنید این یک اشتباه کامل است ، این خوب نیست. این به هیچ وجه برای سلامتی شما خوب نیست. به هر حال ، این مدت کوتاهی است و ممکن است در چند روز بیمار شوید و به وزن قبلی خود بازگردید. شما باید منتظر بمانید و اهداف خود را تعیین کنید. کاهش دو یا سه کیلو در ماه یک هدف بسیار ساده است که می توان آن را بدست آورد و به بدن شما نیز نشان داد ، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد هدف نهایی ، بعداً پشیمان نشوید.

3- انجام تمرینات بالینی:

تمرینات بالینی را هر روز انجام دهید. برای کسانی که می خواهند شروع کنند ، یک دوره سی دقیقه ای فعالیت بدنی پنج بار در هفته. با گذشت زمان ، می توانید آن را به چهل دقیقه یا بیشتر افزایش دهید.

تنها به خود شما بستگی دارد اگر واقعاً می خواهید وزن کم کنید ، روزهای تمرین و ورزش را فراموش نکنید!

این می تواند با گرم شدن برای چند دقیقه شروع شود و با کمی کشش به پایان برسد.

4- زمان مناسب برای خوردن:

علاوه بر اهمیت نوع غذایی که می خورید ، باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشید. بعد از ساعت 8 و 9 شب ناهار نخورید. و قبل از خواب در فعالیت بدنی کوشا باشید. تنقلات کمتر با عجله بیشتر وزن ناشی از میان وعده هایی است که می خورید. ما می توانیم بین وعده های غذایی همیشه یک وعده غذا بخوریم ، اما زیاده روی نکنید.

میان وعده بدی نیست ، اما سعی کنید از میان وعده های سالم استفاده کنید. مصرف قهوه را تا حد امکان کاهش دهید.

5- اقدامات بیمار را انجام دهید:

این تمرینات استقامتی را نباید از دست داد. شما تمرینات بالینی را انجام می دهید و تمرینات منظم را به مدت 10 دقیقه انجام می دهید. این یک مبادله خوب برای این کار است ، اما اگر این کار را نکنید ، نمی توانید به جای رفتن به خانه به باشگاه بروید. از بطری های آب سنگین استفاده کنید ، برخی از زنان بطری های ماسه ای دارند.

6- راه بروید و راه بروید:

پیاده روی جایگزین ورزش می شود. پس از همه ، برای کاهش وزن باید پیاده روی و ورزش های هوازی انجام دهید. یک پیاده روی 45 دقیقه ای در صبح 160 کالری مصرف می کند ، اگر سریع راه بروید ، می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. کمک می کند همچنین سرعت کاهش وزن را افزایش می دهد.

7- بالا رفتن از پله ها:

کسانی که از نردبان بالا می روند. آنها سریعتر از کسانی که این کار را نمی کنند وزن خود را کاهش می دهند.

چند دقیقه در روز با بالا رفتن از نردبان بمانید ، کالورای بیشتری می سوزانید و فعالیت به سرعت کاهش می یابد. نکته مهم در بالا رفتن از پله این است که میزان تنفس خود را افزایش دهید و بیشتر عرق خواهید کرد. می توانید این روال 5 دقیقه ای را 3 بار در روز تکرار کنید و در پایان ماه ، مزایای سم زدایی بدن خود را مشاهده خواهید کرد.

8- هنگام تماشای تلویزیون چه باید کرد:

اکثر مردم می گویند کار هنگام تماشای تلویزیون راه خوبی برای جلوگیری از بیکاری و تنبلی است. بله ، پیاده روی و ورزش در طول روز زمان زیادی می برد ، اما رژیم غذایی همه چیزهایی را که می خورید مصرف می کند ، که می تواند به شما در کاهش 3 پوند در ماه کمک کند.

9- رژیم پروتئینی:

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اگر می خواهید بدنتان سریعتر تغییر کند ، عادات غذایی و شیوه زندگی خود را تغییر دهید.

میوه ، سبزیجات ، ماکارونی ، تخم مرغ ، گوشت ، انبه ، موز را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. اما به یاد داشته باشید که بیش از یک موز در روز نخورید. سیب زمینی شیرین یا سیب نخورید ، آنها برای سلامتی شما مفید هستند. در طول روز بیش از یک تخم نگذارید.

10- از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید:

کار بعدی که باید انجام دهید این است که غذاهای سرخ شده و ناسالم را از لیست خود حذف کنید. شما باید غذاهای تمیز مانند گوشت ، ماکارونی و نان سفید را جایگزین کنید. همچنین می توانید آرد قهوه ای را جایگزین آن کنید. به دلیل روغن چرب ، کیفیت چربی کمتر را جایگزین کنید و کیفیت را کاهش ندهید.

11- شکر مصرف نکنید:

یکی دیگر از راه های کاهش وزن حذف شکر حذف بستنی از کیک ها و کوکی ها است ، همه شما دشمن هستید. اینها فشار خون شما را کاهش داده و از کاهش وزن جلوگیری می کند.

12- چای سبز بنوشید:

نوشیدن چای سبز برای کاهش وزن نوشیدن 3 یا 4 وعده چای سبز در طول روز باعث افزایش متابولیسم و ​​کاهش سریع وزن می شود. همچنین می توانید کربوهیدرات بیشتری را در حین کار روی بدن بسوزانید. مرتباً بنوشید زیرا تعداد کمی از آنها وجود دارد زیرا آب برای سلامتی مفید است.

یک فنجان صبح و یک فنجان دیگر بعد از ظهر بنوشید و میان وعده ای بعد از ناهار به پایان برسد.

13- آب آشامیدنی :

اگر می خواهید در اوایل ماه وزن کم کنید ، دو لیتر آب در روز بنوشید. این کار سموم بدن را دفع کرده و شما را گرم نگه می دارد. به هر حال ، هر بار که نیاز به نوشیدن آب دارید ، یک بطری کوچک را تمام کنید. این قطعاً به شما کمک می کند تا کمتر غذا بخورید. قبل از غذا ، یک لیوان پر از آب بنوشید. این باعث می شود کالری کمتری مصرف کنید و این به کاهش وزن شما کمک می کند.

14 هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید:

سعی کنید در حین تماشای تلویزیون غذا نخورید ، زیرا این باعث می شود بیش از حد تصور کنید که برای شما آزاردهنده است. پس از همه ، هنگام غذا خوردن ، باید مراقب باشید که آهسته غذا بخورید و وزن خود را کاهش دهید

15- هفته ای یکبار تقلب کنید:

سعی کنید این کار را روز جمعه ، هر روز که می خواهید انجام دهید تا بتوانید غذاهایی را که واقعاً دوست دارید بخورید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که این کار باید فقط یک بار در هفته انجام شود.

16- قبل از ورزش قهوه بنوشید:

می توانید یک ساعت قبل از تمرین یک فنجان قهوه داغ بنوشید. البته شکر نباید وجود داشته باشد. افرادی که از این آزمایش استفاده کرده اند در طول یک ماه تغییرات زیادی در کاهش وزن مشاهده کرده اند.

17- دوباره بخواب:

یکی از بهترین رازهای کاهش وزن خواب طولانی است. اگر روزانه 8 ساعت بخوابید شانس بیشتری برای کاهش وزن دارید. زیرا هنگامی که بدن پایدار است بهترین عملکرد را دارد.

18- از رژیم های پرچرب خودداری کنید:

به یاد داشته باشید که در دراز مدت سالم بمانید و از بدن خود مراقبت کنید زیرا اکثر رژیم های پرچرب عوارض جانبی ندارند.

19- آماده و با انگیزه باشید:

آخرین و مهمترین عامل برای کاهش وزن انگیزه و سازگاری است: اگر بتوانید همه موارد فوق را دنبال کنید و بر اهداف خود تمرکز کنید ، هیچکس نمی تواند مانع شما شود. برای کاهش وزن ، باید از خود بپرسید.

همچنین نکاتی برای موفقیت در رژیم کاهش وزن یک ماهه وجود دارد:

 • سبزیجات خام ، میوه ها ، سالاد و چای های گیاهی غذاهای مناسبی برای کاهش وزن هستند.
 • برای پخت و پز از روغن زیتون و سویا استفاده کنید.
 • پرخوری نکنید
 • چای گیاهی و عسل را به عنوان میان وعده سرو کنید.
 • پیاده روی عالی است تا بتوانید بدوید.
 • برای جلوگیری از تجمع چربی در تابستان از ویتامین D استفاده کنید.
 • مقدار زیادی ویتامین B دریافت کنید.
 • غذاهای غنی از ویتامین C بخورید.
 • برای کنترل بدنسازی کلسیم کافی دریافت کنید.
 • به یاد داشته باشید که کارت های مجموعه را خودتان بسوزانید.
 • هدف کاهش وزن خود را بنویسید.
 • میزان غذاهایی که می خورید را کاهش دهید.
 • فیبر بیشتری بخورید.
 • ساکت باش.
 • نوش جون.
 • الکل مصرف نکنید.
 • برنج قهوه ای بخورید.
 • برای جلوگیری از کم کاری تیروئید از غذاهای یددار استفاده کنید.
 • پروتئین های چرب مانند تخم مرغ ، ماهی ، پنیر ، مرغ و بوقلمون نه تنها از گرسنگی جلوگیری می کنند بلکه سطح کورتیزول و چربی سوزی را نیز کنترل می کنند.
 • تحقیقات نشان داده افرادی که مقدار زیادی ویتامین C مصرف می کنند 30 درصد بیشتر از سایرین چربی می سوزانند.
 • از غذاهای فرآوری شده خودداری کنید.
 • قبل از خواب غذا نخورید.
 • درمان درد شکم.
 • برای حفظ توده بدن مصرف کروم را فراموش نکنید.
 • برای افزایش چربی سوزی از کاتچین استفاده کنید.
 • به کربوهیدراتهای کم قند تغییر دهید.

به هیچ وجه به حذف چربی های سالم فکر نکنید:

رژیم های چربی بیش از حد می توانند چربی را در اطراف شکم و سایر قسمت های بدن تجمع دهند. چربی دو برابر پروتئین یا کربوهیدرات کالری دارد. یک گرم چربی حاوی 9 کالری ، یک گرم کربوهیدرات و 4 گرم پروتئین است. علاوه بر این ، بر خلاف تصور رایج ، چربی فراوان ترین چربی در درشت مغذی ها است ، به این معنی که شما به زودی بعد از خوردن رژیم چربی به جای رژیم غذایی با فیبر بالا یا کربوهیدرات ، گرسنه خواهید شد. چربی تأثیر کمتری بر چربی دارد ، به این معنی که بدن توانایی کمتری در تجزیه چربی دارد. با این حال ، پروتئین سرشار از انرژی است ، به این معنی که بدن بخش قابل توجهی از غذاهای دریایی را از غذاهای غنی از پروتئین مصرف می کند. بندر ONEHUNGA.

با این حال ، مهم است که تمام چربی ها را از رژیم غذایی حذف نکنید. اسیدهای چرب چرب (که در غذاهایی مانند آجیل ، روغن زیتون ، ماهی چرب و غلات کامل یافت می شوند) برای حفظ عملکرد بدن مهم هستند. این چربی ها در بدن تولید نمی شوند ، آنها باید از طریق غذا به دست آیند. با این حال ، باید از چربی های اشباع (که در غذاهایی مانند گوشت و لبنیات یافت می شود) اجتناب شود. این چربی ها باعث تجمع چربی بیشتر و وزن بیشتری نسبت به اسیدهای چرب می شود. اسیدهای چرب بدن باید برای مقاصد بسیار کمی باشد ، اما در صورت نیاز تولید می شود.

یکی دیگر از اجزای چربی ، چربی ترانس ، باید در رژیم غذایی به شدت اجتناب شود. این چربی ها در فرآیندهای شیمیایی که توسط کارخانه های مواد غذایی برای تبدیل چربی های اشباع به چربی جامد استفاده می شود مورد استفاده قرار می گیرد که باعث طولانی شدن روند هضم می شود. چربی های ترانس علاوه بر تأثیرات منفی آنها بر سلامتی ، می توانند وزن را افزایش دهند ، حتی اگر کل کالری دریافتی کنترل شود.

در مطالعه ای روی میمون ها ، اسیدهای چرب ترانس به رژیم غذایی یک گروه از میمون ها و اسیدهای ناسالم مانند روغن زیتون به رژیم غذایی دیگر میمون ها اضافه شد که همه آنها دارای مقدار یکسان کالری بودند. افزایش وزن میمون هایی که از چربی ترانس استفاده می کردند 2.7 درصد بود ، در حالی که در سایر گروه ها (که از چربی های ناسالم تغذیه می کردند) 1.8 پوند بود.

دیدگاهتان را بنویسید