زخم ساکون بارکلی: مردگان از چیزهای بد دوری نمی کنند


آرلینگتون ، تگزاس – غول ها در حال تجربه زندگی بدون ساکون بارکلی ، قسمت 3 هستند.

بارکلی از ناحیه مچ پا دچار پیچ خوردگی شد که می توانست او را در بازی ها بکشد ، اما غول ها در روز یکشنبه به شدت نفس می کشیدند که اشعه ایکس بازگشت ستاره را تأیید کرد ، بر اساس اطلاعات پست ، هیچ استخوانی شکسته نشده است. این سومین بار در چهار سال گذشته است که بارکلی کنار گذاشته می شود و غولها بدون او در دو سال گذشته 7-10 هستند.

“کنی گلادای” گیرنده گفت: “این جدید است ، بنابراین من مطمئن هستم که برای او تهدیدی است.” “اما او روحیه خوبی دارد.”

در یک چهارم اول از دست دادن کاووی ها در فصل 20-20-44 ، با سر به جلو پس از یک دور برگشت ناقص ، بارکلی پای کابوی جوردان لوئیس را لگد زد زیرا او در مسیر خود سرعتش را کم کرد. سپس با دوستش کادریوس تونی برخورد کرد و روی زمین افتاد.

بارکلی از زمین سایه انداخت و چند دقیقه با درد شدید روی صندلی نشست ، مربیان پای او را معاینه کردند و سپس او را روی یک گاری گذاشتند تا به اتاق برگردد. او بلافاصله به دلیل بازی اخراج شد.

جو جادج ، سرمربی تیم فوتبال گفت: “من نگران زندگی و سلامت بازیکن هستم.” “ما روی او کار خواهیم کرد. اگر او آماده بازی بود ، به آنجا می رفت و بازی می کرد. اگر چیزی داریم [do] به طوری که ما بفهمیم چگونه در دراز مدت او را به سلامت بازگردانیم ، این کار را برای او نیز انجام می دهیم. ”

Saquon Barkley ستاره غول ها امروز در پارک شروع کرد..jpg
Saquon Barkley ستاره غول ها امروز در پارک شروع کرد..jpg
USA AOTONU Sports

پخش فاکس پای بارکلی را با صدای بلند نشان داد. در آن زمان ، دکتر دیوید چائو – پزشک سابق شارژرها – دور بود “

چائو ، که سایت ProFootballDoc.com او به طور گسترده ای در لیگ شناخته شده است ، می نویسد: “هنگام برداشتن کفش فشار زیادی وجود دارد.” “گرفتگی عضلات پا برای اولین بار بسیار بدتر خواهد شد. به این بدی نیست [a] تا زانو بلند است اما بازگشت به آن دشوار است زیرا از شکل 2 بالا می رود [of 3] خاکستر ، به معنی پاره شدن مفاصل طرفین. ”

فصل غول ها پس از شروع 1-4 در اوج عملکرد به پایان رسیده است ، سه بازی در پشت NFC Cowboys در شرق. بنابراین ، آنها باید یک خط خوب را طی کنند و اجازه ندهند دونده رقابتی بارکلی خیلی زود در فهرست خود قرار بگیرد ، زیرا او آماده است تا در دراز مدت حرفه خود را به خطر بیندازد.

بارکلی در سال 2019 فقط سه بازی را با یک طلسم بالا از دست داد اما در پنج بازی اول پس از بازگشت ، زمانی که 4 یارد در هر بازی داشت ، حداقل یک بار در هفته شکست خورد. این آسیب پاشنه پا بسیار شبیه به ظاهر بارکلی است – مچ پا دچار پیچ خوردگی دائمی است – هنگامی که او در ماه اکتبر گذشته با جراحی پارگی ACL و پارگی مینیسک بر اثر شکستگی از عمل برگشت.

دوونتای بوکر ، مردی تیزبین در هفته 3 ، به دو سطح غول پیکر (یک دویدن ، یک امتیاز) اما تنها 2.5 یارد در هر بار رسید. غولها بوکر را به عنوان بیمه نامه تا زانو بارکلی امضا کردند. او به زودی با لپ تاپ بارکلی تماس می گیرد.

قاضی گفت: “از زمان آزمایش توله سگ چشم ، او کارهای سختی را برای ما انجام داده است.” “دویدن سخت بود. من او را دیدم که در حال بالا رفتن برای بردن آن است [blitzing] امن تر از صفحه نمایش او مشغول است ، سخت بازی می کند و ما به عنوان یک بازیکن به او ایمان داریم. ”

دیدگاهتان را بنویسید