سال نو مبارک! – Intuitive Nutrition LLC


شما می خواهید چیزی خنده دار بدانید … سال گذشته ، در این مدت ، من اعلام کردم که سال 2020 “سال هدر” بود. درست است ، من انتخاب کردم که از دانه رشد کنم. اوه ، خیلی سرد بود توی سرم! من کمی “ضروری” را انجام خواهم داد و کارهای بیشتری را انجام خواهم داد که واقعاً من را خوشحال می کند. من مربی ای را که مدتی دیده بودم ، چره بورک استخدام می کنم. من شغل نیمه وقت خود را به عنوان یک کارگر آموزشی ترک می کنم و بر توسعه کسب و کارم تمرکز می کنم. برای مراقبت خودم وقت می گذاشتم و سرانجام ، یکبار برای همیشه ، بچه ها را برای کمک به خانه می آوردم. خوب ، من احتمالاً کتابی را که نوشته ام تمام می کنم. وحشتناک خواهد بود.

خوب ، سال 2020 برنامه های دیگری برای من داشت ، زیرا می دانستم سال 2020 نیز سالی نبود که هیچکس انتظارش را نداشت. این آهنگ چگونه پیش می رود ، “زندگی زمانی اتفاق می افتد که شما مشغول انجام برنامه های دیگر هستید”. امسال قطعا واقعی بود

اکنون آن را داریم ، سال جدید مانند خورشید جدیدی طلوع می کند. شاید برای ما این سوال پیش آمده باشد که نسبت به سال گذشته کمی بیشتر یا کمتر امید داشته باشیم ، اما اگر چیزی در سال 2020 به ما آموخته باشد که می توانیم بیش از آنچه در ریایمان بوده ایم باشیم.

ما می خندیم ، گریه می کنیم و می خواهیم موهایمان را بیرون بکشیم. ما بیش از هر زمان دیگری به سیاست علاقه داریم. ما معلم شده ایم – حتی اگر برای معلم بودن آموزش ندیده باشیم. ما آشپزی ، تمیز کردن خانه و راحتی را با تهیه چیزهایی در خانه با دستور العمل های خود آموختیم. ما آموختیم که یک بیماری ، کار و آموزش فرزندانمان را همیشه در خانه آرام کنیم تا از حیوانات خانگی خود مراقبت کنیم و بدانیم چه زمانی قرار است برویم! ما زمان زیادی را با افراد نزدیک خود سپری کردیم و همچنین زمان کمتری را با بسیاری از افراد دیگر در زندگی خود سپری کردیم.

شاید شما مهارت جدیدی آموخته اید (من نوشتن را آموخته ام) ، یا شاید آشپزی در خانه را بهتر آموخته اید. شاید شما قبلاً کتاب خود را نوشته اید (به من نگویید ، من نمی خواهم بدانم) یا شاید شما به عنوان یک خانواده فعال شده اید. شاید شما تمام سریال های نتفلیکس را که مردم شکسپیر می دانند یا خوانده اند تماشا کرده باشید – اما اگر همه کاری که در سال 2020 انجام دادید این بود که به اندازه کافی کاغذ توالت برای خانواده خود پیدا کرده اید و در اینجا زندگی می کنید ، کافی است. به اندازه کافی سیر شده اید.

متأسفم که “سال هدر” چنین موفقیت بزرگی بود؟ نه ، بیشتر با “آلانیس موریست” “آیا این یک اشتباه نیست؟” زیرا در نتیجه – من از معلم استفاده کردم بلکه از معلم دیگری به نام مکنزی نیز استفاده کردم. من در زمان های شلوغ کارم را به عنوان متخصص غذا ترک کردم و تجارتم را توسعه دادم. من آموختم که ذهن همیشگی خود را به یک ذهنیت رو به رشد (بهتر ، در حال رشد) تبدیل کنم و نگهداری خود را به گونه ای حل کنم که قبلاً نتوانسته بودم. این کتاب ، هنوز کار می کند ، اما من هنوز روی آن کار می کنم و بارها مفهوم چگونگی پیش بردن داستان را روشن کرده ام.

امسال ، من قصد دارم سال هدر ، قسمت دوم باشم. من می خواهم به دور از یک مکان متمرکز ادامه دهم اما کلمه من برای سال شادی – تصور کنید زندگی من چگونه خواهد بود وقتی از جایی که بسیاری از شادی ها را می توانم انتخاب کنم انتخاب می کنم 🙂 بله ، نه ، این به معنی همه چیز انجام این سال سرگرم کننده خواهد بود – من فکر می کنم نظافت حمام را سرگرم کننده نمی دانم ، اما باور ندارم که لذت بردن از دوش تمیز دشوار خواهد بود!

من شما را تشویق می کنم که سال را مال خود کنید. چند دقیقه وقت بگذارید و به این فکر کنید که کلمه شما برای سال چیست و سپس از همان نقطه شروع به نشستن کنید. هر روز صبح از خواب بیدار شوید و کلمات را به خودتان یادآوری کنید … “امروز ، من شادی را انتخاب کرده ام!”

دیدگاهتان را بنویسید