سندرز در یک کنفرانس مطبوعاتی مانچین را به خاطر هزینه کردن سرزنش کرد


اختلافات بین سناتور دموکرات سناتور دموکرات. جو مانچین (WV) و سن. برنی سندرز (I-Vt.) در مورد بودجه رسانه های اجتماعی که دیدگاه عمومی را در روز چهارشنبه متلاشی کرد ، سندرز از دمکرات ویرجینیای غربی در یک کنفرانس مطبوعاتی آتشین پیروی کرد. کنفرانس.

سندرز درباره منچین در مورد اظهارات اخیر خود فریاد زد و گفت که معتقد نیست ما نیاز داریم جامعه خود را به یک جامعه عادل تبدیل کنیم. ”

او همچنین از دموکرات و سنای ویرجینیای غربی درخواست کرد. سینما Kyrsten (D -Ariz.) – که با دو رأی بزرگ از سوی ریش تراش دموکرات ها – اکثریت نازک – برای ارائه جزئیات در مورد آنچه که می خواهند در بودجه مخارج کلان ببینند ، به دست آورد.

منچین و سینما دو دیدگاه در مورد هزینه این لایحه دارند که هدف آن پرداختن به اولویت های دفتر بایدن از جمله تغییرات آب و هوا و گسترش ابتکارات اجتماعی است.

سندرز ، رئیس کمیته بودجه سنا ، به خبرنگاران گفت: “دو ایالت هیچ قدرتی ندارند که خواسته های 48 کشور را نادیده بگیرند” ، زیرا آنها وابسته به اکثر شورای دموکرات ها نیستند.

“من مطمئن نیستم که او در مورد چه چیزی صحبت می کند. این بدان معناست که ما در نهایت 300 دلار دستمزد عادلانه برای والدین طبقه کارگر می پردازیم ، زیرا فقر دوران کودکی در این کشور با برنامه بازیابی آمریکا کاهش یافته است. ، نصف؟ سندرز در کنفرانس مطبوعاتی چهارشنبه گفت.

“سناتور منچین آنچه دانشمندان به ما می گویند باور نمی کند ، ما تهدیدی در مورد تغییرات آب و هوایی داریم. و مهم این است که ما با جسارت به دنبال کاهش قیمت نفت باشیم. وارو؟”

منچین گفته است که نمی خواهد کشور را به کسی واگذار کند "جامعه معتبر"
منچین گفته است که نمی خواهد کشور را به “جامعه اقتدارگرا” تبدیل کند.
عکس کوین دیتچ / گتی ایماژ

سندرز گفت که منچین “در مورد درخواست 3.5 تریلیون دلاری بسیار مشکوک است” ، اما او از اظهار نظر خودداری کرد زیرا معتقد است که این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.

“مدت زیادی است که ما برای او – نه فقط اطلاعات کلی ، بلکه فراتر از اطلاعات شخصی – آنچه او می خواهد و آنچه نمی خواهد ، برای او روشن کردیم و سپس آن را برای عموم مردم توضیح دادیم. مردم ویرجینیای غربی و آمریکا ، “.

منچین – که خواستار تصویب لایحه اصلی شورای امنیت با نگرانی در مورد تأثیر تورم بر تورم شد – در بیانیه ای مخالفت های سندرز را بیان کرد که تفاوت افکار آنها را برجسته کرد.

سناتور سندرز گفت: “با احترام ، ما رویکرد متفاوتی نسبت به سیاست ها و باورهای سیاسی داریم.” در بیانیه سناتور سندرز در حالی که من و او صحبت می کردیم معتقد بود که آمریکا باید به یک جامعه عادلانه منتقل شود ، اما من معتقدم که این کشور باید یک مردمان دوست داشتنی و یک جامعه باشد. “دیدگاهتان را بنویسید