سیب روز OL همچنان دکتر را متوقف می کند!


سلام ، خوشحالم که شما را اینجا می بینم! خوشحال می شوم اعلام کنم که انجام دادم. بالاخره مدرکمو گرفتم من در حال حاضر پس از دفاع موفقیت آمیز از گواهی پزشکی 195 صفحه ای هفته گذشته ، دکتر تغذیه هستم. این یک راه طولانی ، دشوار و شگفت انگیز است. و 1000٪ موثر است من نمی توانستم بدون حمایت بسیاری ، به ویژه شوهرم جان ، این کار را انجام دهم.

درسهای آموخته شده در طول راه ، به ویژه در مورد تجزیه و تحلیل آماری ، احترام و درک من از بررسی انتقادی ادبیات را افزایش داده است. وقتی بحث بحث خود را ایجاد کردم ، چشم نوازترین اتفاق افتاد. وقتی نیاز داشتم که یافته های خود را به کل اقیانوس تحقیق وصل کنم و ایده های جدیدی را که از این بافت به دست آمده جمع آوری کنم ، از پیچیدگی این فرآیند مطلع شدم. بنابراین ، وقتی می شنوم افرادی از مواضع خود در مورد موضوع XYZ در رسانه های اجتماعی دفاع می کنند و می گویند “من تحقیق کرده ام” ، واقعاً عصبانی می شوم. من می دانم که تعاریف زیادی از عبارت “تحقیق کنید” وجود دارد ، اما هنوز. این روزها ، این اصطلاح بهتر است بدون نیاز به حمایت عمومی از آن استفاده شود.

موضوع تحقیق من مربوط به فرآیند مراقبت از تغذیه (NCP) در دیابت در غذاهای پزشکی است. من استفاده از NCP و کیفیت داده ها را در مورد نتایج رژیم غذایی مورد بررسی قرار دادم. من در مورد مناقشه در مورد نحوه استفاده از همه ارائه دهندگان خدمات غذایی (RDN) مطلع شدم. کارشناسی ارشد گواهی تعادل درمان ، که مانعی برای نتایج مطالعه است. نتایج مطالعه برای نشان دادن اهمیت RDN در مراقبت های بهداشتی و حمایت از مجوز بیمه بیمه بازپرداخت مهم است. نکته اصلی این است که RDN ها باید کارهای بیشتری انجام دهند و به دستورالعمل های مبتنی بر شواهد پایبند باشند ، یک کار بهتر از NCP و ارتباطات واضح بین هر مرحله استفاده می کند ، و آنها نیاز به استفاده از زبان خاصی دارند. (اصطلاح NCP) برای به دست آوردن نتایج مورد انتظار. بدون RDN هایی که متعهد به انجام بهتر هستند ، رژیم درمانی کار با مشکل روبرو می شود. اگر شما یک RDN هستید ، برای اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید!

در حال حاضر حوادث خنده دار دیگری در حال آماده شدن برای مطالعه من برای نوشتن مجله شما است. مقاله من 195 صفحه و 50،000 پوند کلمه است و محدودیت انتشار حدود 3500 تا 5000 کلمه است. در گذشته ، به یاد دارم که در مورد نحوه ایجاد عبارات یا عبارات خاص برای مطابقت با یک متن 500 کلمه ای یا یک مقاله 3 صفحه ای بسیار گیج شده بودم. اکنون ، من در تلاش هستم تا یافته های خود را برای به دست آوردن نام تجاری ارائه کنم. تا به حال ، من 155 صفحه را کسر کرده ام ، و انجام این کار واقعاً ناخوشایند است.

با این حال ، دانستن این که کسب مدرک در رشته من همیشه از بی امان بودن دفاع از مواضع مناسب در برابر “تأثیرگذاران غذا” یا “علاقه مندان به مواد مخدر” جلوگیری می کند ، کمی ناامید کننده است. اما ، این من را از تلاش باز نمی دارد. قندی گفت: “ما باید تغییری باشیم که می خواهیم در جهان ببینیم.” بنابراین ، کار من دکتر است کالین آموزنده ، متقاعد کننده ، اطلاعات غلط آشکار در مورد غذا است و با مثال راهنمایی می شود. من بهترین کاری را که می توانم انجام خواهم داد ، زیرا در این راه به من خوش می گذرد.

از همه کسانی که در این سفر به من کمک کردند و از من حمایت کردند تشکر می کنم. شما روزها و شبهای سخت را بسیار مهم کرده اید. ممنون که برنامه ریزی کردید نه از من حمایت کن. کسانی از شما که سعی کردند خواسته ها ، آموزه ها و رفتار من را برطرف کنند ، سوخت خشم من بودند. و همه به من در رسیدن به اهدافم کمک می کنند. از همه شما متشکرم.

در اینجا یک کتاب مغزی برای کتابهای من وجود دارد:

1️⃣

https://amzn.to/3bBLAjk

https://adbl.co/3jDCk16

2️⃣

https://amzn.to/2uPWTnv

https://adbl.co/2UF1vpS

از تصحیح رویاهایتان نترسید ، مهم نیست چه کسی سعی می کند جلوی شما را بگیرد. یک جاده قرمز است

XOXO

دکتر. کیسیدیدگاهتان را بنویسید