سیب کارامل کدو تنبل کدو: آشپزخانه تمیز با جان دی اتریسیب کارامل کدو تنبل توسط سرآشپز RM ، Jan D’Atri.

سیب کارامل ادویه کدو تنبل

غذا:

  • 1 سیب (قرمز ، پوست کنده و خرد شده به آرد
  • 2 قاشق چایخوری جایگزین شکر نهایی (شکر قهوه ای)
  • 1/2 قاشق چایخوری ادویه پای کدو تنبل
  • سس کارامل والدن فارمز

جهت:

  1. قابلمه را روی حرارت کم و متوسط ​​بمالید و با یک اسپری آشپزی نچسب اسپری کنید.
  2. یک سیب را اضافه کنید ، شکر قهوه ای را آسیاب کرده و یک ادویه کدو تنبل خوب بپاشید.
  3. بخارپز کرده و هم بزنید تا سیب ها نرم شوند و شکر آب شود.
  4. آن را از روی حرارت بردارید و در کاسه های کوچک بریزید ، روی آن را با انگور کشمش و یک ادویه کدو تنبل خوب بریزید.

دیسک ویدئویی

آیا می توانید به عنوان یک دسر خوشمزه برای پاییز فکر کنید ، برش های سیب کارامل ، با دانه های کدو تنبل و سس کارامل روی آن بپاشید؟ خوب ، اجازه دهید بیشتر تلاش کنم. این دستور غذا برای شما مشکل دارد. به هر حال ، تنها غذای دریایی مصرف شده در اینجا از یک سیب است. حالا آنها در مسیر کوه سرخ غذا می خورند.

یک سیب کارامل معطر به عنوان طعم ، نه تنها خوشمزه است ، بلکه یکی از سریع ترین و ساده ترین دستور العمل هایی است که می توانید درست کنید. در اینجا همه چیزهایی که نیاز دارید وجود دارد: یک سیب برای هر عملکرد ، من از یک ملکه قرمز ساده صورتی استفاده می کنم. برای تزئین این غذا ، یک شکر قهوه ای کم چرب ، بدون گاز ، مقداری ادویه پای کدو تنبل و روغن خشک ساده ، شکر رایگان و سس کارامل Walden Farms اضافه کنید. بنابراین ، بیایید بپزیم.

سیب خود را بگیرید و پوست آن را جدا کنید. این نوع خشک شده برای این غذا عالی خواهد بود. سپس وسط را اصلی کرده و کوچکتر برش دهید. بنابراین ، من دوست دارم یک لیمو تازه بگیرم و روی سیب کمی فشار دهم تا قهوه ای نشود و کمی زینگ به آن اضافه کنم تا طعم آن پر شود. شما باید یک قاشق چای خوری شکر قهوه ای ، نصف قاشق چای خوری ادویه کدو تنبل خوب اضافه کنید و یک نمک نمک به سیب ها اضافه کنید تا خرده ها درست شوند. باید به آرد هدایت شود. تابه را بدون تابه جوش شیرین بپاشید ، حرارت را روشن کنید و سس سیب ، شکر قهوه ای ، کدو تنبل خرد شده و آن مقدار نمک را اضافه کنید. سپس فقط اجازه دهید همه اتفاقات خوب رخ دهد.

بله ، شما می دانید که سیب برای شما بهترین است. آنها سرشار از ویتامین C هستند. آنها با خطر بیشتر بیماری های جدی مانند دیابت و سرطان ارتباط دارند. و چون سرشار از فیبر و آب است ، یک غذای بسیار سالم است زیرا مقوی است. حالا می توانید سیب ها را هربار که می پزند هم بزنید تا نرم شوند اما خیلی ضعیف نباشند. فقط همین است. من فکر می کنم این غذا برای یک دسر پاییزی و یک غذای جانبی برای مرغ بدون چربی یا شکم خوک مناسب است. وقتی سیب ها تمام شدند ، آنها را با قاشق داخل ظرف بریزید. مقدار کمی ادویه کدو تنبل خوب و آخرین لمس یک تکه سس کارامل Walden Farms را بدون هیچ گونه افزودنی بپاشید. رایحه سیب کارامل کدو تنبل: عاشق این دستور پاییزی زیبا شوید.

برای اطلاع از بهترین دستور العمل های غذای سفید در مسیر کوه سرخ به RedMountainweightloss.com مراجعه کنید

تصویر نویسنده

جان د اتری برنامه غذای سبک Red Mountain ، که انواع ویدئوهای آموزشی در مورد نحوه طبخ غذاهای سالم را در اختیار بیماران قرار می دهد.

داستانهای زیادی در صنعت غذا به عنوان صاحب رستوران ، توزیع کننده غذا و نویسنده کتاب آشپزی وجود دارد ، تخصص جان بسیار مطلوب است. در واقع ، وی در چندین رسانه ققنوس از جمله مجری رادیو در 92.3FM KTAR ، Arizona Midday ، Sonoran Living ، مجله ققنوس و بسیاری دیگر حضور داشته است.

همچنین دستور العمل های خوشمزه را بررسی کنید از سرآشپز RM Clean Food و Red Light Cookie ، Jan D’Atri یاد می گیرد که چگونه در Red Mountain تمیز غذا بخورد!

دیدگاهتان را بنویسید