سیتروئن در مسیر سایپا; تمام نسخه های Amy Bug Mi را در حداقل 18 دقیقه بفروشید


شاید سیتروئن امی زیباترین ماشین سبک شاید جهانی نباشد، اما از زمان عرضه این مدل در آوریل 2020، نزدیک به 21000 مشتری از 9 کشور مختلف آن را خریداری کرده اند. این نسخه جدید سیتروئن، امی باگ من نام دارد. این ویژگی الکترونیکی است و فقط در 21 ژوئن 2022 به صورت آنلاین در دسترس است و کل موجودی شما در کمتر از 18 دقیقه منقضی می شود.

طبق گفته سیتروئن، تمام 50 قسمت سیتروئن مای امی بوگی در حال حاضر 17 دقیقه و 28 ثانیه تی تا. سریع ترین ثبت سفارش آنلاین و فرآیند پرداخت توسط مشتری برای این مدل 2 دقیقه و 53 ثانیه طول می کشد.

این مشتری ویژه یکی از 50 قسمت از آن امی باگ است که نام او روی آن حک می شود. خودرو در نیمه دوم اسفند به این مشتری خوش شانس تحویل داده می شود.

سیتروئن می امی باگ

مای امی باگی بعد از نمایش یک ایده در دسامبر 2021 توجه مردم را به خود جلب کرد. به گفته سیتروئن، حدود 1800 مشتری تمایل خود را برای خرید یک نسخه از این مدل اعلام کرده اند.

نسخه تولیدی سیتروئن مای امی باگی گنجانده شده است سبز تیره و زیورآلات زرد براق را درست کنید. این مدل دارای چرخ های برنجی با قاب مرکزی مشکی می باشد.

یکی از تفاوت های اصلی مای امی باگ و یک ایده درهای شماست. واحد تولیدی دارای درب های لوله ای است در حالی که دو طرف سنسور باز بوده و درب ندارد. مای امی باگی نیز یک سقف برزنتی می توان آن را پشت صندلی ها تا کرد.

جمع آوری کمک های مالی سیتروئن مای امی باگی 10300 دلار انجام دادن. توان آن از یک موتور الکتریکی گنجانده شده است قدرت 8 اسب بخار و بسته باتری 5 کیلووات ساعت ارائه شده است. به محل این الگو بروید 70 کیلومتر انجام دادن.