طراح ارشد DS از افزایش تعداد نمایشگرهای دیجیتال در داخل ماشین های چادری انتقاد می کند


نمایشگرهای دیجیتال این روزها بسیار محبوب هستند و استفاده از آنها به سرعت در حال افزایش است. این سرویس به جایی رسیده است که اکثر خودروهای جدید حداقل دو خودرو دارند نمایش عالی آنها در چادر ساخته می شوند. در این بین مدل هایی وجود دارد که تعداد صفحه نمایش ها به 5 برسد! اما تیری متروز، طراح برند DS گفت مخالف او از این روند صحبت کرد و گفت که نمایشگرهای دیجیتال اولویت اصلی آنها نیست. انقلاب را در جهت همه چیز ایجاد می کند لذت بردن او به فکر ساخت یک چادر در اولین مکان تیمش بود.

در این مورد، آقای متروز به مجله بریتانیایی اتوکار گفت:

«تصمیمی وجود دارد حذف تمام نمایشگاه ها از غرفه محصولات ما در آینده است. مشکل مانیتورهای دیجیتال این است که وقتی آنها را خاموش می کنید نیز ربات های سیاه با یک مستطیل پر از انگشتان روبرو خواهید شد. خیلی جذاب و مجلل نیست.»

نمایشگرهای دیجیتال

طراحی قبلی همچنین با تبدیل داشبورد به یک صفحه نمایش همه کاره – مانند مرسدس EQS با صفحه نمایش فوق العاده مخالف است. آقای متروز گفت:

«در حال حاضر داشتن صفحه نمایش زیاد یک روند محبوب است، اما به نظر من کمی احمقانه است. فضای داشبورد با صفحه نمایش های بزرگ تخصص ما در طراحی داخلی برند DS نیست.

نمایشگرهای دیجیتال

البته آقای متروز نیز موافق است که تمامی اطلاعات را بدون استفاده از صفحه نمایش لمسی به راننده منتقل کند “یک چالش بزرگ” انجام دادن. او اعتراف می کند که برای جبران این موضوع، او و تیمش به دنبال راه حلی با استرس کمتر و آراستگی بیشتر برای فضای چادر هستند.

علاوه بر صفحه نمایش لمسی، آقای متروز از شیشه های جلو بزرگ و نامنظم نیز مورد انتقاد قرار گرفته است. آقای متروز معتقد است که با روشنایی خودروها باید طراحی توربین بادی به طور کامل بازطراحی شود. از نظر او، این خودروها برای ورود از دماغه نیازی به هوای زیادی ندارند و مدل‌ها با محدودیت‌هایی مواجه هستند. بد نیست DS سال را بدانید 2024 این یک برند جهانی خواهد شد.

رهبر DS همه جا معتقد است ماشین های برقینمونه ها می توانند کارهای بیشتری انجام دهند اشکال چراغ ها مانور. آقای متروز همچنین گفت که در حال حاضر طراحان فقط می توانند روی روشنایی اولیه طراحی کنند، اما در مدل های برقی می توان از تمام فضای اطراف برچسب برای ایجاد استفاده کرد. چراغ های مخصوص کمک بگیر. او این را برای نمونه ها بسیار هیجان انگیز توصیف کرد.