عفونت های ویروس کرونا ، انتشار به مدرسه: مرور جنگ ها در آموزش و پرورش نیویورک


اتاق خبر WNYC / Gothamist از اصطلاحات برای جستجوی شیوع COVID-19 توسط مدارس شهر نیویورک استفاده می کند. این مقاله “بازگشت به مدرسه” صفحه مجله مرگ ما دو بار در هفته می میرد. در اینجا پیوندی به صفحه آمار اصلی ما وجود دارد.

لطفاً هر گونه سوال ، نظر یا درخواست را به [email protected] ارسال کنید

موارد در مدارس NYC و NJ

اداره آموزش و پرورش شهر نیویورک پیش از 13 سپتامبر ، اولین روز برای مدارس دولتی در کلان شهرها ، موارد متعددی را بین کارکنان و چند دانش آموز گزارش می دهد. در اوایل اکتبر ، بیش از 4000 دانش آموز و کارکنان تست های مثبت را پس دادند. در ابتدای سال تحصیلی ، شهر پروتکل آزمایش COVID-19 خود را از دو بار در ماه به یک بار در هفته تغییر داد.

والدین و متخصصان بهداشت در مورد استراتژی آزمایش شهر ابراز نگرانی کرده اند که به کودکان غیرمجاز اجازه می دهد در همه زمان ها در آزمایش ها شرکت نکنند و از نظر جسمی به مدرسه بروند. طبق اطلاعات اداره آموزش و پرورش که به WNYC / Gothamist ارائه شده و به شورای شهر نیویورک ارسال شده است ، از 550،000 دانش آموز واجد شرایط ، تنها 35٪ – یا 192،705 کودک – از 6 اکتبر فرم رضایت نامه را پس داده اند.

اطلاعات کمتر در مورد مدارس نیوجرسی: فقط نمرات که نتایج آزمایش مثبت COVID را نشان می دهند با سن مدرسه مرتبط هستند. وزارت بهداشت نیوجرسی از زمان شروع کلاسها در 7 سپتامبر صدها مورد مختلف را در چندین مورد شیوع ثبت کرده است.

نزدیک

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال با محدودیت سنی سازگار نیستند ، بنابراین مدارس ابتدایی نیویورک سال خود را با بستن کلاس درس به مدت 10 روز در هر بار آزمایش سرنشین شروع کردند.

در 20 سپتامبر ، اداره آموزش سیاست ادعای خود را به روز کرد. در حال حاضر ، دانش آموزان و کارکنان فاقد صلاحیت تنها در صورتی به خانه فرستاده می شوند که رو در رو نداشته باشند و کمتر از سه فوت با یک مورد خوب فاصله داشته باشند. آنها باید مجدداً وصل شوند – یا حداقل 15 دقیقه در روز با دانش آموز آلوده.

دفتر شهردار می گوید که نتیجه این خواهد بود که تعداد بیشتری از بچه ها در کلاس درس بمانند ، اما کلاس های تعطیلی در مدارس ابتدایی کمتر خواهد شد.

این ویژگی منعکس کننده قوانین اصلی و فعلی برای دوره راهنمایی و دبیرستان است. بدیهی است که یک آزمون خوب می تواند “تعطیلی کلاس” را تشویق کند ، که فقط افراد خاصی – افراد واجد شرایط یا غیر واجد شرایط که از قوانین تسلط و ننگ اجتماعی پیروی نمی کنند – می خواهند در خانه بمانند.

درعین حال ، عفونت هایی که در بین کارکنان غیر صنفی ایجاد شده است ، تنها باید توسط افرادی که مبتلا شده اند “بدون کلاس” باشد.

اداره بهداشت شهرستان می گوید ساختمان مدرسه تنها زمانی بسته می شود که شواهدی از “زایمان گسترده” ظاهر شود ، اما مردم هنوز مفهوم این پروژه را فاش نکرده اند. این تصمیم بر خلاف سیاست های مدارس در سال گذشته است که به دنبال گزارش دو یا چهار مورد محدود شدن در یک ساختمان ، مدارس را تعطیل کرد.

در اکتبر ، 533 کلاس درس تعطیل شد و 281 کلاس دیگر به طور کلی تعطیل شد ، از 58.500 کلاس درس که در نظرسنجی های ساخت و ساز اداره آموزش و پرورش گنجانده شده بود. مرکز شماره 79 در شرق هارلم ، مدرسه بزرگی که عمدتا به دانش آموزان معلول خدمات رسانی می کند ، در 20 سپتامبر پس از تعطیلی چندین کلاس درس در هفته اول مدرسه به طور کامل تعطیل شد. ساختمان بازگشایی شده است.

دسترسی به کلاس

اکثر 58.500 کلاس در شهر ادعا می کنند که دارای سیستم راه هوایی “مدیریت شده” هستند ، که متخصصان و کارشناسان پزشکی آن را به عنوان یک ابزار م forثر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شناسایی کرده اند.

به گفته وزارت آموزش و پرورش ، علیرغم این وعده که همه کلاس ها هوای تازه ای برای شروع مدرسه خواهند داشت ، بیش از 1100 کلاس درس در حال ساخت است. از بین دهها ساختمان ، کمتر از نیمی از کلاسهای درس در گزارشهای مربوطه منتشر شده توسط شهر “اداری” تعیین شده اند.

نزدیک به 4000 کلاس به اصطلاح “عملیاتی” فقط برای پنجره های تهویه داخلی متکی هستند ، که به گفته کارشناسان پزشکی خصوصی برای هوای تازه غیرقابل اعتماد است.

دیدگاهتان را بنویسید