عکس: بهترین لباس زیبایی از روز افتتاحیه Comic Con 2021


مانند همه کسانی که بیشتر اوقات از آن لذت می برند ، چه در داخل خانه و چه در جمعیت ، Comic Con رویداد چهار روزه خود را در سال گذشته به دلیل فشار همه گیر لغو کرد. با این حال ، دیروز ، Javits House دوباره با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Women و دلارهای دیگر شخصیت های کارتونی / انیمه / بازی های ویدیویی / فرهنگ پاپ که نمی دانستم NYC 15th Con بازگشته است می خزید. دوباره با … خوب ، با چیزی بین خرخر و نجوا.

با توجه به استحکام مانع ، می توان پرده ها و دهلیزهای تنگ ایجاد کرد که گاهی اوقات ناخوشایند به نظر می رسند. تشخیص واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID برای گروه زیر 12 سال برای پذیرش ، همراه داشتن ماسک در داخل اجباری است. اما پس از گذشت یک سال ، هنرمندان برنده و صاحبان آنها برای از بین بردن مهمانی به هیچ پروتکل غیر منتظره ای متوسل نشده اند.

“این برای من خوب است!” به گفته میشل فورد ، مشتق شده از میرا آکوامانا با یک لباس شگفت انگیز دو ماهه. “من هر سال به کامیک کان می آمدم ، این بزرگترین سال من بود و برای من خوب بود که آن را به سختی لمس کنم. سال گذشته من لباس 2019 خود را برداشتم و یک نوار نمایشی در خانه از خانه تهیه کردم ، اما این راهی است من مردم و تعامل را دوست دارم ، واقعاً ارزشش را دارد. “

الکس عکسی در Real Action به عنوان Wonder Woman در Comic Con 2021 دارد

الکس به عنوان یک زن شگفت انگیز کار می کند

پول

منهتنیت Alex Is Crafting ، که انواع لباس هایی را که بافته یا دوخته شده است می پوشد ، موافقت کرد. او گفت: “بازگشت شگفت انگیز است.” “اگر مردم اینجا بفهمند من کیستم و اگر با افرادی که لباس پوشیده اند اینجا باشم ، واقعاً سرگرم کننده است.” پنجشنبه ، در حالی که الکس لباس زن شگفت انگیز خود را پوشیده بود ، در ده روز مورد ضرب و شتم قرار گرفت – سخت ترین کار او ، زلدا از سال 2019 ، که 700 ساعت طول کشید – اما او قصد دارد هر روز شخص دیگری به آنجا بیاید.

Comic Con علاوه بر همه بازی ها ، همه چیز مربوط به خرید است و فضای اصلی با فروشندگان اسباب بازی ، کالاهای کلکسیونی ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی پر شده است. شما همچنین می توانید عکس ها یا عناوین مارک دار افراد مشهور را خریداری کنید ، و نویسندگان مقاله از سراسر رسانه ها همیشه آماده انتشار داستانهای خود هستند.

Comic Con تا یکشنبه در مرکز Javits خواهد بود و جوایز هنوز در دسترس است.دیدگاهتان را بنویسید