عکس رژیم لاغری – رژیم لاغری


رژیم لاغری چشم
رژیم لاغری چشم

چشم افراد همیشه مهم است زیرا شکل صورت ، حتی اگر پاها قابل مشاهده نباشند ، باعث می شود تمام بدن شفاف به نظر برسد. به عنوان مثال ، اگر صورت شما ضخیم است ، گرد هستید ، بدن شما ضخیم است و اگر صورت خود را بیش از حد فشار دهید ، برای شکل بدن آن شخص بسیار چاق و چاق خواهید بود ، اگر وقتی چشم خالی دیدید ، فکر نمی کنم بدن یک نفر خوب باشد. یا نازک ، بنابراین اهمیت این قسمت از بدن را نمی توان فراموش کرد.

رژیم لاغری چشم

امروزه که معیارهای زیبایی و ظرافت مشخص شده است ، صورت لاغر و براق برای یک فرد زیبا و جذاب است. ممکن است به این نسخه کمابیش علاقه داشته باشید.

در این مقاله ، دلایل چربی چشم ، چگونگی خلاص شدن از شر آن با غذاهای چرب را بررسی می کنم ، تا برخی نگرانی ها در مورد زیبایی و جذابیت شما عزیزان برطرف شود. بنابراین مراقب بقیه این مقاله باشید.

چربی پوست صورت دلایل زیادی دارد. برای درمان ، ابتدا باید ریشه مشکل خود را پیدا کنید.

این مشکل می تواند ناشی از اثرات مضر مصرف برخی داروها باشد ، به عنوان مثال گلوتن یکی از این بیماری ها است که چربی چشم را تحت تاثیر قرار می دهد. یا گاهی اوقات چشم شما متورم می شود به دلیل استعداد ژنتیکی یا ارثی ، مانند هورمون های قبل از یائسگی ، که در زنان یافت می شود.

گاهی اوقات وقتی اضافه وزن دارید صورت شما بسته به اندازه بدن شما چاق می شود ، گاهی اوقات این اتفاق می افتد پس از کاهش مراحل موضعی ، شما به دلیل تعداد غذاها یکسان به نظر می رسید سپس در بدن خود لاغر یا نازک هستید. البته ، گاهی اوقات وزن در یک حرکت کاهش نمی یابد ، اما با چین و چروک پوست گاز می گیرد و گونه می پرید.

برای برخی افراد ، تیز کردن سطح ، شکل را به یک دایره تبدیل می کند.

اما در نهایت ، برای حل این مشکل چه می توان کرد؟ اولین چیزی که همانطور که قبلاً ذکر شد ، شناسایی علت این مشکل است ، و اگر نمی توانید خودتان این کار را انجام دهید ، با گفتن سابقه و برنامه رژیم غذایی و برنامه دارویی خود به یک پزشک متخصص ، این موضوع را پیدا کنید و سپس از یک مشاوره مناسب مشورت بگیرید. متخصص در اینجا چند راه موثر برای کاهش وزن آورده شده است.

روش های زیادی برای کاهش وزن وجود دارد ، به عنوان مثال: تغییر عادات غذایی ، استراحت در زمان مناسب ، فعالیت بدنی ، ماساژ چشم ، جایگزینی چشم ، جراحی یا استفاده از داروهای خانگی برای فعالیت های خارج از منزل.

اکنون به استراتژی های ارائه شده نگاه می کنم.

– برنامه غذایی سالم: یکی از دلایل اصلی چربی چشم رژیم غذایی نامناسب است که در خانواده های ایرانی یافت نمی شود. این عادات بد بسیار م effectiveثر است حتی اگر شما زیاد ورزش می کنید و از نفخ ناشی از رژیم غذایی سالم در امان نیستید ، بنابراین سعی کنید رژیم غذایی خود را تغییر دهید. با این کار از جوش و ضایعات پوستی در امان خواهید بود و به زودی فواید آن را خواهید دید. اگر می خواهید تضاد پوست صورت را با رژیم غذایی سالم و سالم مقایسه کنید ، حتماً پوست مردم کره جنوبی یا چین را با مردم کشور ما یا عربستان مقایسه کنید. در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند خوب غذا بخورید.

  • غذاهای فرآوری شده را از لیست غذاهای خود حذف کنید.
  • ترویج استفاده از غذاهای تازه ، میوه ها و سبزیجات.
  • از غذاهای پخته مانند سویا ، ذرت ، عدس و لبنیات خودداری کنید.
  • سعی کنید از غذاهای ضد التهابی مانند زنجبیل ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و چغندر استفاده کنید.
  • هرگز غذا نخورید و وقتی سیر شدید غذا را ترک نکنید.
  • با کاهش میزان چربی بدن در طول سالها ، سعی کنید غذاهایی بخورید که زیبایی پوست و درخشندگی آن را بازگرداند.

– نوشیدن مقدار زیادی آب: زخم های چشم به دلیل بیماری یا آسیب و سموم در سایر قسمت های بدن یافت می شود. به عنوان مثال ، اگر کبد چربی دارید ، صورت شما بسیار متورم می شود.

همانطور که می دانید ، بخش بزرگی از بدن ما در آب است و یکی از راه های سم زدایی بدن نوشیدن مقدار زیادی آب است (یعنی همیشه سعی کنید مایعات زیادی بنوشید). آب جوشانده) ، نوشیدن آب هنگام تفریح نیز مفید است به عنوان مثال ، naana احساس خستگی نکنید و در بهترین فرم خود باشید. علاوه بر این ، گرم ماندن خوب است ، یعنی داشتن مقدار زیادی آب در بدن ، کنترل اشتها و از بین بردن نفخ ؛ در نتیجه ، پوست شما زیباتر به نظر می رسد و فقط متورم نمی شود. همیشه سعی کنید یک بطری آب مخلوط با کمی آب لیمو را در حین کار نگه دارید.

– مصرف شکر و نمک را کاهش دهید: یکی از دلایل اصلی چربی چشم و بدن احتباس آب در زیر پوست است ، یکی از دلایل اصلی مصرف زیاد قند و نمک است. برای کاهش نفخ و احتباس آب در بدن ، باید نمک (سدیم) خود را افزایش دهید 1500 میلی گرم در روز و قند را به 20 گرم در روز کاهش دهید. – راحتی و رختخواب برای زمان مناسب: همه ما می دانیم که صبح چشم های ما به دلیل خواب شبانه یا خواب طولانی متورم می شود یا پریود شما کافی نیست ، بنابراین نمی دانید این به چه معناست.

هنگام استراحت ، بدن ما خود و سیستم غدد درون ریز را ترمیم می کند ، که شامل همه اندام ها ، اندام های داخلی و اندام های بدن است. علاوه بر این ، تعادل بین هورمون ها نیز در این دوره استراحت رخ می دهد. در نهایت ، اگر شب ها استراحت کافی ندارید ، که زمان بسیار خوبی برای استراحت است ، فعالیت های ذکر شده در بالا اتفاق نمی افتد و منجر به مواردی مانند تورم صورت می شود. سعی کنید هر شب هفت ساعت بخوابید تا به بدن خود در انجام وظایف خود برای دریافت انرژی کافی برای کار کمک کنید.

– عمل: یکی از راه های کاهش وزن ، فعالیت بدنی است. در ورزش ، میزان از دست دادن هر فرد با دیگران متفاوت است ، اما کاهش 1 تا 2 کیلوگرم وزن اولین چیزی است که بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود. در حین ورزش ، چربی در تمام نقاط بدن از جمله چربی صورت جذب و سوزانده می شود.

– فعالیت های لاغری و سرگرمی صورت: یکی از موثرترین راه ها برای از بین بردن چربی بدن ، افزایش شدت ورزش های هوازی است. شما می توانید یک کلینیک پرواز را 5 بار در هفته به مدت 60 دقیقه انجام دهید و هر بار تمرینات ورزشی منظم را به یک تمرین ترکیبی تبدیل کنید. با تکمیل یک تمرین ترکیبی ، بدن شما به سوزاندن چربی و حدود 200 کالری بیشتر در روز ادامه می دهد و به شما در کاهش وزن کمک می کند.

ماساژ چشم: تورم چشم در اثر جمع شدن غدد لنفاوی زیر پوست ایجاد می شود. ماساژ چشم با فشردن مایع لنفاوی زیر پوست از تورم جلوگیری می کند. علاوه بر این ، ماساژ کمی کمتر از آنچه به نظر می رسد به نظر می رسد. با استفاده از ماسک چشم مداوم ، ممکن است از مقدار زیادی چربی چشم رنج ببرید. یکی دیگر از مزایای ماساژ صورت تقویت اکسیژن و جریان خون است که باعث سفت شدن پوست نیز می شود. و از سقوط جلوگیری کنید. برای انجام این کار ، می توانید مطابق شکل زیر عمل کنید.

– حرکت چشم: راه دیگر برای لاغر شدن چشم ، حرکت دادن ماهیچه ها ، یعنی حرکت دادن چشم است. درست مانند کاهش سایر ماهیچه ها از طریق فعالیت بدنی ، و با پر کردن ماهیچه های آنها ، چشم نیز چنین می کند.

تمرینات ذکر شده در زیر باعث تقویت ماهیچه های 40 چشم می شود تا چهره شما زیباتر به نظر برسد.

  • تقویت ماهیچه های اطراف دهان: برای تقویت این ماهیچه ها ، حروف X و O را پشت سر هم بگویید. این فعالیت ماهیچه های چشم شما را شل می کند. تا جایی که می توانید این تمرین را روزانه تکرار کنید.
  • تقویت عضلات گونه: برای شل شدن گونه های بزرگ و تقویت عضلات گونه و جلوگیری از افتادن در وسط سال ، باید گونه های خود را به سمت صورت بکشید (مانند دهان ماهی) 20 بار در روز تکرار کنید. هوا
  • تقویت تمام ماهیچه های چشم: دهان خود را باز و حسود نگه دارید ، اجازه دهید همه ماهیچه های شما در چشم شما قرار بگیرند. این حالت را برای 5 ثانیه نگه دارید و 30 بار در روز این کار را تکرار کنید.

یک کاری که می توانید انجام دهید این است که دهان خود را پر از هوا کنید تا صورت شما چاق تر به نظر برسد ، سپس لب های خود را ببندید و هوای بیشتری را از یک طرف چشم خود به طرف دیگر منتقل کنید. این کار باید 5 دقیقه ادامه یابد. سعی کنید این تمرین را چندین بار در روز انجام دهید.

– استفاده از داروهای خانگی: برخی از افرادی که نگران سلامتی شخصی ، زیبایی و پوست خالص هستند مهم هستند ، در بیشتر موارد مراقبت از پوست ، از ماسک برای رسیدن به ظاهر خوب استفاده می کنند. برای این افراد ، علاوه بر مواردی که تا کنون ذکر شد ، راه دیگر کاهش اندک صورت استفاده از ماسک در خانه و بخور معمولی است. اولی ممکن است خوب کار نکند ، اما در طولانی مدت مثر نخواهد بود. در اینجا برخی از آنها آمده است.

1- مخلوطی از این دو را با تخم مرغ ، یک قاشق غذاخوری عسل ، یک قاشق غذاخوری شیر و یک قاشق غذاخوری آب لیمو آماده کرده و روزانه روی صورت ، چانه و گردن خود بمالید و ماساژ دهید. بله ، ترکیب دو سفیده تخم مرغ ، کمی نمک دریا و مقداری سرکه سیب راهی عالی برای نرم شدن صورت شما است.

2- خربزه میوه ای است که می تواند صورت شما را لاغرتر نشان دهد. ابتدا این محصول را در مخلوط کن بریزید و آب آن را بگیرید ، سپس آب این محصول را با پنبه به مدت 5 دقیقه روی صورت خود بمالید و سپس ماساژ دهید.

این روش علاوه بر از بین بردن چربی اضافی صورت در مدت 7 روز پس از کاهش وزن ، از پیری پوست به دلیل محتوای بالای ویتامین C در هندوانه جلوگیری می کند.

3- یکی از ماسک هایی که برای لاغری صورت استفاده می شود استفاده از یک قاشق کره است. ابتدا یک قاشق کره را روی اجاق گاز گرم کنید و یکبار صبح و شب قبل از خواب روی صورت ، چانه و گردن خود بپاشید.

4- می توان با اطمینان گفت که ویتامین E بیشترین کاربرد گیاهی برای زیبایی است. استفاده از ویتامین E به صورت خوراکی و غیر خوراکی بسیار م effectiveثر و مهم است. اول از همه توصیه می شود غذاهای حاوی این ویتامین مانند سبزیجات ، محصولات لبنی ، سبزیجات و بادام زمینی در رژیم غذایی شما گنجانده شود. برای استفاده خارجی ، می توانید روغن ویتامین E را روی صورت ، گردن و فک خود بمالید. این روغن چربی پوست را کاهش داده و صورت را آرام می کند.

6- یکی دیگر از درمان های خانگی برای لاغری صورت استفاده از حوله داغ قبل از خواب است. این به این معنی است که حوله را در آب داغ خیس کرده و آب را گرفته و روی سطح قرار دهید. این کار با تعریق به این صورت صورت شما را کمتر چرب می کند.

7- می توانید دوغ و چند قطره عسل به آن اضافه کرده و هر روز روی صورت ، گردن و ماشین خود بمالید. این فعالیت علاوه بر لاغری صورت ، پوست شما را روشن و درخشان می کند.

افرادی که چانه دارند باید با لایه ای از شیر خام سفید روی صورت و چانه مالیده شوند تا از شر آن خلاص شوند.

– عمل جراحي: با صحبت با یک متخصص زیبایی ، می توانید با کمک جراحی به کاهش وزن صورت خود کمک کنید ، اما لی نمی داند که درست است که آرایش زیبایی ظاهر آن را خراب کرده است. صورت و کهولت سن.

همانطور که می بینید ، روشهای هیجان انگیز زیادی برای کاهش چهره شما وجود دارد ، و این روش از چهره آن پیروی می کند. قبل از انتخاب روش لاغری ، باید دلیل اصلی چربی چشم خود را بدانید. در صورت لزوم ، می توانید درخواست خود را از قسمت غذای آنلاین ارسال کنید تا از غذا و تغذیه خود لذت ببرید ، تا من بتوانم برای اولین بار شما را در این بخش راهنمایی کنم.

به امید بهترینها برای شما.

دیدگاهتان را بنویسید