عکس سقوط یک توپ فلزی مرموز و ناشناخته از آسمان در مکزیک


یک هواشناس معروف در مکزیک گفت: مردی مرموز که از پلاستیک یا فلز بسیار سخت ساخته شده بود از آسمان سقوط کرد و توسط مردم مشاهده شد. این سایت با دقت به آزمایشگاه منتقل شده است تا مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد. اگرچه ممکن است این قطعه بخشی از یک سنگ کانادایی اخیر باشد، اما ما اطلاعات موثقی در مورد آن نداریم.

به گفته هواشناس معروف مکزیکی، ایسیدرو کانو، یک گوی پلاستیک یا از نقره چند روز پیش در وراکروز مکزیک از آسمان سقوط کرد. گفته می شود کسانی که شاهد سقوط این مکان بوده اند آنچه را گفته اند گفته اند سر و صدای زیادی ولی نمی سوزد خوردن (تصویر اول یک قطعه جواهر است.)

گوی مکزیک

پس از این خبر، گمانه زنی های زیادی در مورد طرح ارتباطی مطرح شد، با این حال، کانو گفت که این موضوع می تواند بخشی باشد. موشک چینی بگذارید هفته گذشته در اقیانوس هند بیفتد. او همچنین در پست دیگری گفته است که به دلیل سخت بودن، به کسی نزدیک و دست نزند تابش – تشعشع است

گوی مکزیک

کانو در پست دیگری هشدار داد تا زمانی که تیم ویژه ای از نیروی دریایی مکزیک یا وزارت دفاع این کشور به محل مناسب نرسیده اند، مردم محلی برای باز کردن گوی مرموز تلاش نکنند. او همچنین نوشت: «در فضای بیرونی قلب کد آنجا بود، اما اثری از سوراخ یا شکافی برای باز کردن آن چیز یافت نشد. این کره ها اغلب دارای ماشین زمان هستند و در زمان مشخصی خود را باز می کنند و اطلاعات ارزشمندی را در آنها آشکار می کنند.

در اواخر سال 2020، یک تک سنگ اسرارآمیز در صحرای یوتا پیدا شد و سپس نمونه های مشابهی در سایر نقاط جهان یافت شد. اکنون، اگرچه این مکان اسرارآمیز شباهت زیادی به فلزی که روی آن ایستاده‌اند، ندارد، اما مردم را وادار کرده است که بدانند چقدر مرموز است. کانو گفت که کارشناسان این شی را از مکزیک خارج کرده اند تا آن را دقیق تر بررسی کنند. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این گوی مشکوک وجود ندارد.