غذاهای شگفت انگیز برای مدیریت کلسترول سالم


با رژیم غذایی برای سطح کلسترول سالم آشنا شوید.

اگر با دبیرستان مشکل دارید ، می دانید که تغییر رژیم غذایی اولین قدم حیاتی در مراقبت از خود است. حتی اگر سطح دانشگاه شما به دلیل ژنتیک بالا باشد ، استفاده از غذا به عنوان دارو بخش مهمی از روال درمانی متعادل است.

بسیاری از مقالات در مورد شکر و غذاها بر چیزهایی که نباید بخورند تمرکز می کنند. تیم امروزه اندیشه های سلامت طبیعت به شما پایه و اساس تمام غذاهای سالمی را می دهد که می توانید از آنها برای مدیریت م collegeثر سلامت دانشگاه لذت ببرید.

7 ماده غذایی برای کنترل سطح کلسترول سالم

در حالی که برخی از غذاها ممکن است سطح کلسترول شما را افزایش دهند ، در اینجا 7 ماده غذایی وجود دارد که می توانید بدون احساس گناه بخورید.

اوتی

روز خود را با یک کاسه بلغور جو دوسر شروع کنید و شش نفر در مسیر صحیح مدیریت کلسترول خود هستید. جو دوسر حاوی فیبرهای محلول است که چربی را در حین حرکت در بدن شما به دام می اندازد و بنابراین کلسترول را کاهش می دهد. سبزیجات را برای چند گرم فیبر و یک طعم اضافه کنید.

روغن زیتون

روغن زیتون که زمانی جزء اصلی غذاهای مدیترانه ای بود ، اکنون به غذای اصلی در بسیاری از آشپزخانه ها تبدیل شده است. پختن روغن زیتون و استفاده از آن روی لباس می تواند به افزایش کلسترول LDL کلسترول (که اغلب به عنوان “خوب” معروف است) کمک کند.

پی

لوبیا مانند نخود ، لوبیا سیاه ، نخود فرنگی و کره بادام زمینی سرشار از فیبرهای محلول نه تنها سرشار از فیبر هستند بلکه حاوی پروتئین ها و ویتامین هایی هستند که احساس سیری را در شما حفظ کرده و به تنظیم کلسترول کمک می کند.

ناتی

آجیل ها و حبوبات یکی از بهترین منابع فیبر و پروتئین محلول هستند که می توانید آنها را در فروشگاه مواد غذایی خود قرار دهید. آنها نه تنها برای شما مفید هستند ، بلکه به راحتی می توانید میان وعده های سالم تهیه کنید. قبل از هم زدن آجیل خود را حتماً بررسی کرده و با صحت اجزای اصلی آشنا شوید.

فوآ

سبزیجاتی مانند سیب ، انگور و مرکبات پر از پکتین هستند ، فیبر محلول غنی از فیبر که می تواند به کاهش کلسترول کمک کند. آنها نه تنها خوب هستند ، بلکه یک میان وعده ارزان و آسان برای یافتن هستند.

آووکادو

آووکادو مملو از مواد مغذی و پر از اسیدهای چرب تک اشباع نشده است. جایگزینی چربی های اشباع شده با گوشت و چربی های خوب برای قلب مفید است. آووکادو را به گواکامول محدود نکنید! آنها را برای نان تست آووکادو یا برش روی ماهی و سالاد خود به نان گندم سبوس دار اضافه کنید!

ماهی چاق

ماهی هایی مانند ماهی خال مخالی ، شاه ماهی ، ماهی تن ، ماهی آزاد و قزل آلا سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 هستند که ممکن است باعث کاهش تری گلیسیرید ، کاهش فشار خون و کاهش فشار خون شود. برخی منابع اسیدهای چرب امگا 3 شامل گردو ، دانه کتان و مکمل های روغن ماهی (مانند ماهی فوق العاده 800 از مواد مغذی حیاتی) است.

مکمل هایی برای حمایت از سطح کلسترول سالم

اگر به دنبال مکمل رژیم غذایی خود برای حمایت از سطح کلسترول سالم هستید ، تماس با ایده های سلامت طبیعی محصولی است که ما به شما توصیه می کنیم.

کلسترول پرو از این غذا

آیا به دنبال مکمل برای تنظیم سطح کلسترول و حفظ شیوه زندگی سالم هستید؟ کلسترول پرو از NOW غذاهای حاوی ترنج و استرول گیاهی از سیستم قلبی عروقی پشتیبانی می کند.

کلسترول سالم و آملا از تری ناتورا

استفاده از عصاره متفاوت و مخلوطی از انگور فرنگی هندی ، کلسترول سلامتی و آملا از Terry Naturally برای حمایت از سطح سالم دانشگاه و کمک به افزایش LDL یا کالج “خوب” طراحی شده است.

برای حمایت از سطح کلسترول سالم چه غذاهایی را بیشتر دوست دارید؟ آنها را در ایده های سلامت طبیعت در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

درباره ترزا گروسکوپ ، CN

متخصص تغذیه معتبر در اپلتون ، ویسکانسین ، بنیاد ایده های سلامت طبیعت. سلامت طبیعی و حمایت تغذیه ای. از باغبانی ، دوچرخه سواری ، انرژی ، قایق ، حیوانات (مخصوصاً گربه ها) و آشپزی لذت ببرید. ترزا گروسکوپدیدگاهتان را بنویسید