فلوریدا پرنتیس مادن به دلیل سوء استفاده جنسی از سگ و ذخیره پورن کودکان متهم شد


یک دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل دستگیری نوارهای ویدیویی سگ آزاردهنده به دلیل جمع آوری کودکان برای جمع آوری عکس ، به نزدیک به 22 سال زندان محکوم شد.

به گفته وکلای موسسه حقوقی شهرستان فلوریدا جنوبی فلوریدا ، پرنتیس مادن ، 40 ساله ، پس از محکومیت وی در ماه ژوئیه به جرم پورنوگرافی و حیوان آزاری به 272 ماه محکوم شد.

دادستان ها ادعا کردند که مهاجم خسته ویدئویی از خود در مرحله حذفی تهیه کرده است و سگ ها آن را با سایر سرگردان ها در چت های آنلاین به اشتراک گذاشته اند. محققان فیلم های ضبط شده از جمله مکالمات مربوط به تولد حیوانات را در تلفن های همراه وی پیدا کردند.

به گفته دادستان ، مادن همچنین از طریق پلتفرم Dropbox به پورنو بچه ها دسترسی پیدا کرده است تا “هزاران” فایل عالی را در حساب شخصی خود ذخیره کند. او همچنین عکس ها و کلیپ های ویدئویی پورنو را از طریق چت های آنلاین و رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد ، جایی که اغلب در مورد جنسیت کودکان صحبت می کند.

مادن در چت آنلاین فیلم های ویدئویی نگران کننده ای را به اشتراک گذاشت.
مادن در چت آنلاین فیلم های ویدئویی نگران کننده ای را به اشتراک گذاشت.
کلینیک دامپزشکی مراقبت از دست

ماموران امنیت داخلی در 24 فوریه به خانه وی حمله کردند و پرونده هایی را پیدا کردند که در آنها مدن “فعالیت خشونت آمیز برای حیوانات و کودکان” و همچنین عکسها و فیلمهای متعدد که رویای این زن را نشان می داد ، پیدا کردند.

به گفته منابع محلی ، مادن در ماه مارس به دلیل ضبط نوارهای حیوانی و همچنین مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات در Aventura دستگیر شد. به گفته دادستان ، برخی از نوارها برخی از سوء استفاده ها را در بیمارستان دامپزشکی نشان می دهد.

بیمارستان حیوانات آمریکا اعلام کرد که آنها پس از دستگیری مارس در مصاحبه با NBC 6 میامی از اتهامات علیه مدن “شوکه” شده اند.

بیمارستان دامپزشکی در آن زمان گفت: “تیم حقوقی ما و همه اعضای خانواده خانواده مراقبت کننده هر کاری که بتوانیم برای کمک به افسران اجرای قانون و انجام فعالیت های تحقیقاتی و تعقیب آنها انجام خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید