فناوری جدید خوک های مرده را پس از مرگ زنده نگه می دارد


متخصصان آمریکایی موفق شدند سلول های برخی از اعضای بدن خوک مرده را تا یک ساعت پس از مرگ این حیوان زنده نگه دارند. این پیشرفت ممکن است به نقطه عطفی در بدن انسان تبدیل شود و آسیب وارده به بدن انسان پس از سکته را کاهش دهد.

محققان در این آزمایش، خون حیوانات و یکی هموگلوبین مصنوعی همراه با “OrganEx» مخلوط – محلولی که شامل داروهای ضد التهابی، مسدود کننده های عصبی (برای جلوگیری از بازگشت به هوشیاری)، مواد مغذی و داروهایی است که با مرگ سلولی مبارزه می کنند.

این پروژه در واقع به دنبال توسعه چندین ساله است که در آن دانشمندان سلول های مغز مرده خوک را با استفاده از یک راه حل از قبل موجود به نام درمان کردند.BrainExاحیا می کنند. پس از این کشف، تیم تحقیقاتی به این فکر افتادند که آیا می توانند کل بدن را زنده نگه دارند یا خیر – با این حال، از همان ابتدا نگرانی های اخلاقی وجود داشت که خوک می تواند عملکرد مغز خود را دوباره به دست آورد.

سطح بعدی مطالعات این است که آیا فعالیت بدنی را بررسی کنیم یا خیر. محققان هنوز باید اثرات OrganEx را بدون عوامل عصبی اندازه گیری کنند و در نهایت عملکرد آن را بر روی انسان آزمایش کنند.

با این حال، اگر راه حل هایی مانند OrganEx برای مرد اگر این کار را انجام دهید، نتایج می تواند عالی باشد. آنها می توانند زنده بمانند حرکات بدن افزایش – ممکن است بتوان بدن سالم را مدت ها پس از زمان مرگ برداشت. این می تواند تعداد پیوندها را افزایش دهد و جان افراد بیشتری را نجات دهد. این ایده همچنین می تواند به اعضای بدن آسیب برساند حمله قلبی داشتیم ذهنی محدودیت ها

با این حال، فناوری پزشکی هنوز تا کامل شدن فاصله دارد بر مرگ غلبه کن نزدیک نیست، اما ممکن است بتوانید با جلوگیری از آسیب رساندن به اجساد، از حوادث بعدی جلوگیری کنید. در حالت ایده آل، این فناوری به افراد فرصت مبارزه برای بهبودی می دهد.