قبل از خواندن این مقاله خرید نکنید ACE 13 Review


آخرین به روز رسانی 7 ژوئن 2021

این بررسی Tyent ACE 13 تمام بهترین و بدترین ویژگی های این دستگاه را برجسته می کند.

“ACE” مخفف “Above Counter” و 13 به صفحه ترکیبی مش جامد تیتانیوم با روکش پلاتین 13 اشاره دارد. این بالاترین تعداد بشقاب در حال حاضر است.

این نکته مهمی است که باید بدانید زیرا صفحات بیشتر = آب تمیز بیشتر.

بسیاری از مردم Tyent ACE-13 را یکی از بهترین یونیزه کننده های آب موجود در بازار امروز می دانند. بله ، بسیار گران است ، اما دارای پایه های خارجی زیادی است.

این به ویژه قادر به ارائه سطح آب با pH بالا (حداکثر 12 pH) و همچنین تصفیه آب شما در شرایط فیلتراسیون چند مرحله ای است.حالا خسته های خسته نیز می درخشند.

ما در مورد نخ های دوگانه صحبت می کنیم که لکه ها را تا 05/0 و 5 میکرون پاک می کنند. این بدان معناست که دیگر نگران چیزهایی مانند خاک ، گل ، ماسه یا زنگ در آب خود نباشید.

همچنین برخی ویژگی ها و پیشرفت های جدید از مدل قدیمی Tyent وجود دارد. شامل کنترل حرکت ، حالت سازگار با محیط زیست و شارژ داخلی باتری (یعنی بهتر می شوید یا هیدروژن)

اما ، با قیمت گران هزاران دلار ارزش آن را دارد؟

این بررسی ACE 13 هر آنچه را که در مورد این دستگاه می دانم به شما ارائه می دهد تا به شما در پاسخ به این س helpال کمک کند.

بررسی Tyent ACE 13

قسمت بالای یونیزر ضد آب شامل 13 صفحه تیتانیوم با روکش پلاتین است که از این رو ACE-13 نامگذاری شده است. نتیجه این امر دستگاهی است که روی میز شما می نشیند و با فشار یک دکمه آب قلیایی یونیزه دریافت می کند.

تعداد صفحات با کیفیت آب تصفیه شده تولید شده برابر است. 13 صفحه وجود دارد که در حال حاضر بیشترین تعداد بشقاب موجود را در بازار در حال حاضر دارد.

دارای ظاهری شیک است که برای هر وسیله آشپزخانه ای مدرن مناسب است.

جدول Tyent ACE 13حتی اگر روی میز شما نشسته باشد ، خطوط نازک نشان می دهد که فضای زیادی وجود نخواهد داشت. دارای یک درب باز کوچک برای بارگیری آسان پاک کننده ها و قسمت جلویی آن از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. می توانید سطح فیلتراسیون آب را با استفاده از دکمه چرخ دنده تنظیم کنید.

با این حال ، شما برای قیمت بالای بلیط بیش از این دریافت می کنید. Tyent ACE-13 دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها و پیشرفت های پیشرفته است.

برخی از ویژگیهای بارز مواردی مانند خود نظافت خودکار ، سیستم کنترل سیل ، روشهای حفاظت و توانایی تولید آب هیدروژن است. این از طریق گزینه های افزایش هیدروژن آن است که در جاروبرقی های مارک های دیگر موجود نیست.

قیمت های تخفیف دار با گواهی مادام العمر و تضمینی که در 75 روز اول دریافت می کنید جبران می شود. این بدان معناست که شما واجد شرایط یک دوره آزمایشی 75 روزه هستید.

علاوه بر این ، صدور گواهینامه صد در صد مادام العمر تمام ویژگی ها ، عملکرد و خدمات را پوشش می دهد.

ویژگی های کلیدی:

لانو پلاس پلاسروی دعای خود کلیک کنید

اگر تا به حال از تلفن هوشمند استفاده کرده اید ، به طور خودکار نحوه استفاده از صفحه لمسی را خواهید دانست. در اینجا می توانید نوع آب مورد نظر خود را کنترل ، تنظیم و مشخص کنید.

صفحه لمسی ACE 13صفحه لمسی این امکان را به شما می دهد که بین سطوح مختلف حالت آب قلیایی ، اسیدی و توربو انتخاب کنید. همچنین می توانید مقدار دقیق آب مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

با این حال ، اگر نمی دانید چقدر آب نیاز دارید ، فرایند سنسور به این معنی است که وقتی لیوان شما پر شود به طور خودکار متوقف می شود.

لانو پلاس پلاسسنسورهای گران قیمت

دست پر؟ مشکلی نیست. فقط منتظر بمانید تا ACE-13 فعال شود. می توانید با استفاده از سنسور جریان آن ، حرکت موج آسان را متوقف کرده و شروع کنید.

لانو پلاس پلاسسیستم تمیز کردن Duo

نوشیدن آب قلیایی پر از خاک و ناخالصی فایده ای ندارد. متأسفانه ، ایمنی لوله های آب تا حد زیادی زیر سوال می رود.

تحول آزمون ACE 13این یک مسئله بزرگ است زیرا ACE-13 برای تامین آب خود مستقیماً به شیر آشپزخانه متصل است. خبر خوب این است که آبی که به دستگاه وارد می شود از طریق 2 فیلتر فوق العاده عبور می کند.

این فیلترها می توانند باکتری های آلوده را حذف کنند. هر چیزی بزرگتر از 0.5-5 میکرون. این شامل موادی مانند خاک رس ، ماسه ، خاک ، گل و دیگر انواع زباله است.

فیلترها مطمئن می شوند که کربن تجزیه نشده است. مزیت دیگر این سیستم تصفیه آب این است که آب را بدون استفاده از مواد شیمیایی تصفیه می کند.

فیلترها به راحتی حذف می شوند و در 3 مرحله آسان تعویض می شوند.

لانو پلاس پلاسافزایش هیدروژن

این یکی از منحصر به فردترین ویژگی های این مدل است. تعداد زیاد یونیزرهای آب با همان قیمت نیز به شما این توانایی را نمی دهد که آبهای خوب تهیه کنید. یا هیدروژن در لوله

آب هیدروژن به دلیل خواص درمانی بالقوه مورد توجه است. ویژگی تقویت هیدروژن ACE-13 بدین معناست که می توانید درمانهای وزن مولکولی را به آب تصفیه خود اضافه کنید.

در جعبه چیست؟

 • واحد مکانیکی Tyent ACE-13.
 • دستگاه نصب
 • یک دفترچه راهنما است.
 • 2 برابر فیلتر فوق العاده
 • (حداکثر 10 ارتقاء و افزونه رایگان برای استفاده به همراه داشته باشید)شماره کوپن: WaterGeek)

اطلاعات ویژه

 • سطح ORP منفی: تا -1050 *
 • سطح PH: 1.7-12.0 *
 • صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی 4 اینچی TFT LCD.
 • قسمت بالا: 385 اینچ مربع
 • ظرف بزرگ: 7 × 4 ”
 • کاملاً قابل تنظیم با 99 ایستگاه از پیش تنظیم شده در موقعیت.
 • سطوح قدرت: 4 قلیایی ، 3 اسیدی ، 1 توربو (برای هر دو عملکرد قلیایی و اسیدی) 1 متوسط.
 • ظروف: درجه شیمیایی ترکیبی مش جامد ، فنجان های غوطه ور تیتانیوم تقویت شده مکررا در پلاتین.
 • پرونده: فیلترهای فوق العاده x2.
 • دستورالعمل های آموزشی: رابط ارتباط چند رسانه ای.
 • ویژگی های ایمنی: حفاظت از سیل.
 • نظافت: خود نظافت خودکار
 • حداکثر ORP (پتانسیل کاهش قدرت): -1050 میلی ولتشرایط مادام العمر Tyent
 • اندازه گیری pH: بین 1.7 تا 12.0
 • نوع نصب: در قفسه
 • وزن دستگاه: 5 کیلوگرم
 • اندازه (میلی متر): 300W x 135D x 350H
 • دوره آزمایشی 75 روزه
 • شرایط: مادام العمر

Tyent ACE 13 CONS

مومو صلیبدر حال حاضر شایع ترین مورد با ACE-13 بالاترین امتیاز است. هزاران دلار هزینه دارد و بزرگترین مانع برای اکثر مردم است.

مومو صلیباگرچه دارای یک گواهی معتبر دائمی است ، اما ممکن است در مورد مشتریان آمریکای شمالی صدق کند.

Tyent ACE 13 PROS

لانو پلاس پلاسصفحه نمایش لمسی دارای ظاهری مشابه با تلفن هوشمند است.

لانو پلاس پلاسمی توانید PH خود را به اندازه ای که می خواهید یا مقدار pH آن محدود است تنظیم کنید یا فقط می توانید H20 معمولی را انتخاب کنید.

لانو پلاس پلاستمیز کردن خودکار.

لانو پلاس پلاسسطح بالایی از گوزن منفی را برای شما به ارمغان می آورد ، که به طور بالقوه به آب خواص درمانی می بخشد.

لانو پلاس پلاسفناوری افزایش هیدروژن

لانو پلاس پلاس

سیگنالهای جایگزین

لانو پلاس پلاسدارای ویژگی ایمنی مانند حفاظت از سیل است.

لانو پلاس پلاسبا استفاده از 13 صفحه ترکیبی مش تیتانیوم با روکش پلاتین.

لانو پلاس پلاسحداکثر جریان آن نیم گالن در دقیقه (تقریبا) است.

لانو پلاس پلاسبرنامه های مناسب برای ذخیره سیستم

لانو پلاس پلاسمدل جدید دارای شیر آب تخلیه بهبود یافته است و به این معنی است که می تواند در هر سینک ظرفشویی قرار گیرد.

لانو پلاس پلاسقیمت ها را بررسی کنید و نظرات مشتریان را بخوانیددارای سیستم تامین آب 360 درجه. این مقدار بدین معناست که می توانید انتخاب کنید که یونیزه کننده در کدام طرف باتری قرار دارد.

لانو پلاس پلاسدوره آزمایشی 75 روزه

لانو پلاس پلاساین حکم مادام العمر در قطعات و مشاغل است.

شماره کوپن: WaterGeek

آیا مفید است؟ بررسی Tyent ACE 13 نتیجه

آره.

در حال حاضر این بررسی Tyent ACE 13 نشان می دهد که اگر می توانید از عهده آن برآیید بسیار مفید است.

تیآقای واتر گیک اندیشهاو یک لوازم آشپزخانه گران قیمت است که برای هرکسی که می خواهد بدون دردسر خرید آب بطری بهترین آب ممکن را بنوشد مناسب است.

روی میز پیشخوان خود کنار شیر آب بنشینید و شیر آب را نصب کنید. زیرا دسترسی مستقیم به منبع آب مورد نیاز است.

mrwatergeek برنده کاج می شودبا این حال ، دستگاه به اندازه ای که در تصاویر دیده می شود نیست. اندازه آن تنها 300 میلی متر (W) x 135 میلی متر (D) x 350 میلی متر (H) و وزن آن تنها 5 کیلوگرم است.

دریافت یونیزر پیش پرداخت به این معنی است که شما پوشش بهتری نیز دارید. به عنوان مثال ، دستگاه های Life Ionizer با قیمت مشابه فقط 1 تمیز کننده هزینه دارند و 2 مانند Tyent هزینه ندارند.

جدول Tyent ACE 13این فیلترهای فوق العاده 2x می توانند تا 99.9٪ آلودگی ها ، میکروب ها و آلودگی ها را از بین ببرند.

ACE-13 دارای تعدادی فناوری پیشرفته است.

این شامل مواردی مانند یک فیلم متحرک است که به طور م youثر به شما جراحی “بدون دست” می دهد. تمیز کردن خود ، جلوگیری از سیل ، روشهای سازگار با حفاظت ، سطوح مختلف گزینه های آب آشامیدنی قلیایی ، اسیدی و معمول از دیگر ویژگی های این دستگاه است.

همه محصولات ارائه شده از Tyent دارای تعدادی گواهینامه و برچسب هستند تا یونیزه کننده های آنها مطابق استانداردهای بین المللی بهداشت ، ایمنی و محیط زیست باشد.

احتمالاً بهترین ظاهر ابدیت او گواهی مادام العمر هر دو بخش و عملکردها را پوشش می دهد.

شرایط مادام العمر Tyentبا این حال ، شما همچنین می توانید آبی را که در شیر آشپزخانه می آید مستقیماً به شیر آب یا با دسترسی به آن تصفیه کنید. زیر نسخه پیشخوان به نام UCE-11

این مدل به جای 13 فنجان 11 عدد دارد اما همه دارای ویژگیهای مهم یکسانی هستند. به شما این امکان را می دهد که پنجره خود را با پنجره ای که دارای آب شیرین است جایگزین کنید.

وقتی افزونه های اضافی ندارید و همه اینها با سرعت جریان سریع همراه است ، این برای شما عالی است.

شماره کوپن: WaterGeek

دیدگاهتان را بنویسید