لامپ 3 راه – خوب بخورید 4 زنده


مول لانومولی 3 راه

این فرمول توسط پشتیبانی می شود طبیعت فلوریدابه من از محصولات آنها برای ساخت این لامپ های سه راهی استفاده کردم. ایده ها و نوشته ها همه متعلق به من است. پایان.

چیپس موت ، که با آبجو زنجبیل تهیه می شود ، یکی از نوشیدنی های مورد علاقه من است. آنها از زمانی که با شوهرم آشنا شدم و در زمانهای خاصی شروع به ساخت چیپس کردند ، وجود داشتند. می دانستم که چقدر مولی را دوست دارم ، می خواستم جزئیات منحصر به فرد خود را برای خدمت به خانواده و بازدیدکنندگان خود در تابستان با خود بیاورم. من آنها را سه راه نارنج نارنج می نامم و هر سه جزئیات شگفت انگیز بود.

سه نسخه شامل یک آب پرتقال ساده اما شیرین ، یک پرتقال نارنجی و یک پرتقال نارنجی تلخ است.

مورد علاقه من قاطر نارنجی بلک بری است که دارای طعم منحصر به فرد و طراوت برای تابستان است. قاشق شامپاین نارنجی دارای طعم گرمسیری زیادی است و بسیار بزرگ است و قاطر نارنجی ساده ترین است اما شیرین ترین طعم را دارد.

برای راه نارنجی 3 |  تغذیه 4 زندگی

برای راه نارنجی 3 |  تغذیه 4 زندگی

برای این نوشیدنی ها از آب پرتقال با نام تجاری Natural® فلوریدا استفاده کردم. ناتورا فلوریدا از یک ماده تشکیل شده است-پرتقال فلوریدا-که پرتقال های شیرین و طعم تازه را برای کوکتل ها ارائه می دهد.

علاوه بر این ، یک لیوان 8 اونسی آب پرتقال حاوی تقریبا دو فنجان میوه کامل و همچنین ویتامین ها و مواد معدنی ضروری مانند اسید فولیک ، پتاسیم – و دوز توصیه شده روزانه ویتامین C شما است.

برای راه نارنجی 3 |  تغذیه 4 زندگی

به طور کلی ، هر سه جزئیات منحصر به فرد هستند و برای تابستان مناسب هستند. من در روز چهارم اینها را به خانواده ام ارائه خواهم کردهفتم ماه ژوئیه است و من هیجان زده ام که ببینم چه جمله ای برنده می شود. امیدوارم بلک بری موارد فوق را توضیح دهد ، اما خواهیم دید.

آخر هفته تعطیلات چه سرویسی خواهید داشت؟ اگر قبلاً برنامه ای نداشته اید ، این مواردی است که باید در لیست شما باشد – ساده ، منحصر به فرد ، شیرین و طراوت. من قول می دهم مهمانان شما ناامید نشوند.

خوشحال باش!

برای راه نارنجی 3 |  تغذیه 4 زندگی

چاپچاپ

مولی 3 راه

کار: 1 سرویس

زمان آماده سازی: 5 دقیقه

کل زمان: 5 دقیقه

دسته بندی:

مولی لانومولی لانومولی

نقشه چراغ های شامپاین از بادام زمینی

مول لانومولی

جهت ها:

مولی لانومولی لانومولی

در یک لیوان شکلات و نعناع را با هم مخلوط کنید. ودکا را اضافه کنید لیوان را با یخ پر کنید و آبجو را اضافه کنید. با نعنا تزئین شده است.

نقشه چراغ های شامپاین نقشه بادام زمینی

یک لیوان را با یخ پر کنید ، ودکا ، آب پرتقال و آناناس را اضافه کنید. با یک قاشق غذاخوری از مخلوط مخلوط کنید. شامپاین و یک لیوان چای آبجو را اضافه کنید. در صورت نیاز تزئین کنید.

مول لانومولی

یک لیوان را با یخ پر کنید ، ودکا ، آب پرتقال و آبجو زنجبیل را اضافه کنید. آب لیمو را اضافه کرده و مخلوط کنید. در صورت نیاز تزئین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید