لیست ثبت نام رای دهندگان برای نیویورک و نیویورک


اگر بخواهید در انتخابات آینده در نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، تمام می شود. در یک مسابقه خیمه شب بازی در شهر انتخاب می شود که پس از هشت سال شهردار بیل دو بلاسیو ، چه کسی مالک شهرداری خواهد بود. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار بعدی را انتخاب می کنند.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. انتخابات زودهنگام در نیویورک از 23 تا 31 اکتبر برگزار می شود.

در اینجا آنچه شما باید در مورد ثبت نام برای رای دادن در نیویورک و نیویورک بدانید ، آمده است

تصمیم نهایی

  • جمعه 8 اکتبر در نیویورک
  • سه شنبه ، 12 اکتبر در نیوجرسی

کجا در نیویورک ثبت نام کنم؟

به صورت رو در رو به دفتر هیئت انتخاباتی بروید و مقاله ای را در این جمعه 8 اکتبر پر کنید. این پنج دفتر و همچنین دفاتر اداری در منهتن پایین دارد.

همچنین می توانید یک تکه کاغذ بردارید ، کپی کنید ، اطلاعات خود را پر کرده و برای BOE ارسال کنید. توجه مهم: BOE هیچ کاغذی با هر نوع امضای دیجیتالی نمی پذیرد ، شما باید خودتان آن را امضا کنید. این کاغذ را حقوق و دستمزد می نامند. اما اگر آن را در انبار بگذارید ، ایده خوبی است اگر فقط یک تکه کاغذ را کپی کنید ، باید پاکت را علامت بزنید.

مقاله باید حداکثر تا جمعه 8 اکتبر خوانده شود و چهارشنبه 13 اکتبر توسط BOE دریافت می شود. در صورت ثبت نام در شهر نیویورک ، آدرس ایمیل در اینجا آمده است:

هیئت انتخاباتی

خیابان 32 ، 7 فلکه

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک ، وزارت حمل و نقل است. شما من گواهینامه دولتی DMV صادر شده ، گواهینامه رانندگی یا کارت گواهینامه غیر رانندگی. شما همچنین به کد پستی که در حال حاضر با DMV در پرونده موجود است و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود نیاز دارید.

به یاد داشته باشید: DMV فرم های ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کند ، فقط اطلاعات مربوط به هیئت انتخاباتی را جمع آوری کرده و اطلاعات را به آنها منتقل می کند. به عبارت دیگر ، به این دسک تاپ آنلاین به عنوان یک گزینه قابل اعتماد در آخرین لحظه تکیه نکنید.

طبق وب سایت DMV ایالت ، BOE های محلی باید پس از تکمیل ثبت نام با رای دهنده تماس بگیرند. سپس آنها این توصیه را به اشتراک گذاشتند و ما را تحسین کردند: “لطفا تا شش هفته برای اطلاع از هیات انتخاباتی شهر یا شهرستان خود. اگر بعد از 6 هفته هنوز نشنیدید، با شماره تلفن یا آدرس ذکر شده در وب سایت هیئت آموزشی ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. ”

کجا در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

می توانید به صورت آنلاین با گواهینامه رانندگی معتبر یا کارت گواهینامه غیر رانندگی که توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) صادر شده است ، ثبت نام کنید. همچنین می توانید از حساب تامین اجتماعی خود استفاده کنید ، اما طبق قوانین وزارت خارجه ، “باید بتوانید روی صفحه ثبت نام کنید یا امضای خود را برای تکمیل ارسال کنید” اگر نمی توانید امضای آنلاین ارسال کنید ، نمی توانید به صورت آنلاین ثبت نام کنید . “

همچنین می توانید مقاله را کپی کرده و به مناطق خود ارسال کنید. مقالات را اینجا پیدا کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای گیری در نیویورک هستند؟

هر شهروند ایالات متحده ، 18 سال یا بیشتر می تواند ثبت نام کند و رای دهد (نوجوانان 16 و 17 ساله می توانند از قبل ثبت نام کنند ، اما تا 18 سالگی مجاز به رای دادن نیستند). شما همچنین باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات آنجا باشید. نمی توان به جرم محکوم شد توسط دادگاه ناتوان از نظر روانی شناخته شد. یا حق رای در جاهای دیگر را مطالبه کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیوجرسی هستند؟

هر شهروند ایالات متحده ، 18 ساله یا بالاتر می تواند ثبت نام کند و رای دهد (نوجوانان 17 ساله می توانند قبل از نیوجرسی ثبت نام کنند). شاید باید 30 روز در آنجا بمانید یا مجازات زندان نداشته باشید ، “زیرا این جرم طبق قوانین این ایالت یا ایالات متحده به جرمی ارتكاب یافته است.”

چگونه می توانم هنگام ثبت نام چک کنم؟

اگر سوالات بیشتری داشته باشم چطور؟

دیدگاهتان را بنویسید