مایکروسافت در 20 اکتبر رویدادی برگزار خواهد کرد


مایکروسافت به طور رسمی از تعویق رویداد آتی دادا با نام رسمی “رویداد پاییز 2022 مایکروسافت” در 20 مهر (12 مهر) خبر داد. در همین روز، ردموندز کنفرانس آتش زدن دوباره شروع کردند

در صفحه اعلام کننده تاریخ برگزاری، تصویر پس زمینه ای مانند آبرنگ با عبارت Save the date با ابزار Pen-type نوشته شده است.

محصولات احتمالی رویداد سرفیس مایکروسافت

اطلاعات دیروز در مورد سرفیس پرو 9 و لپ تاپ 5 فاش شده است و حالا ردموندی ها دعوت نامه ای را برای رویداد هفته آینده خود منتشر کرده اند. بنابراین باید منتظر معرفی این دستگاه ها در رویداد مذکور باشیم.

به نظر می رسد که مایکروسافت دو نسخه از Surface Pro 9 را همراه با دستورالعمل منتشر خواهد کرد لوگو داشتیم اینتل این رویکرد ممکن است به این معنی باشد که شرکت دیگر قصد معرفی نسل جدید را ندارد سرفیس پرو ایکس فقدان. یکی از دلایل اصلی عرضه این محصول، استفاده از پردازنده های ARM است، اگر سرفیس 9 پرو به چنین پردازنده هایی مجهز شود، عرضه دو دستگاه از این دست کاری پوچ خواهد بود.

یکی دیگر از محصولات احتمالی رویداد 20 اکتبر است. لپ تاپ 5 انجام دادن. بر اساس گزارش ها، این دستگاه مشابه سرفیس پرو 9 است پردازنده نسل دوازدهم اینتل مجهز است و در نسخه بالا نیز هست 16 گیگابایت رم داشتیم 1 ترابایت فضای ذخیره سازی او رسید. همچنین ظاهرا باید منتظر رنگ های جدید این محصولات باشیم.

مایکروسافت از زمان شروع همه‌گیری کرونا، رویدادی حضوری برگزار نکرده است و مشخص است که رویداد ماه آینده به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. همانطور که گفتیم در همان روز و کمی قبل از این رویداد شاهد شروع کنفرانس Ignite خواهیم بود، البته این رویداد به صورت حضوری انجام خواهد شد.

انتظار می رود در روزهای آینده و قبل از رویداد سرفیس، شاهد گزارش های بیشتری از سرفیس لپ تاپ 5 و سرفیس پرو 9 باشیم.