ما (بنیانگذار) بزرگ شدیم!. این هفته ، با روح بهار… | و CommunicateHealth | talaarthealthliteracy


Alt: ابله سوار یک کامیون متحرک می شود که “W❤HHL” در کنار آن نمایش داده می شود در حالی که ابله دیگر از پنجره مسافر بیرون می رود. آنها علامتی را دنبال می کنند که به communhealth.com اشاره می کند.

این هفته ، با توجه به نظافت بهاری ، ما از محتوای معمول خود استراحت کرده ایم تا در مورد چند محصول مهم مراقبت از خانه به شما بگوییم.

مهمترین چیز این است که ما حرکت کرده ایم! شاید بدانید که اگرچه ایمیل های هفتگی ما از طریق MailChimp به شما می رسد ، اما محتوای وبلاگ ما در اینجا در Medium میزبانی می شود. اما نه. در حال حاضر ، خوانندگان عزیزم ، فصل مورد علاقه ما ❤ سلامت نوشتن باقی می ماند – منتظر او باشید – ما ❤ مقاله نگارش سلامت!

درست است ، از این پس ما مطالب خود را در گوشه وبلاگ راحت وب سایت خود میزبانی می کنیم. لطفاً به خاطر داشته باشید که ما طی چند ماه آینده برخی از تقلب ها را ارسال خواهیم کرد – مانند اطمینان از اینکه همه چیز قبلاً به درستی علامت گذاری شده است و غیره. اما نترس! برای نگهداری ایمیل های هفتگی ما لازم نیست کاری انجام دهید. فقط برای اینکه بدانید اگر می خواهید در آینده یک پست به وب سایت ارجاع دهید ، باید به وب سایت CommunicateHealth بروید.

با توجه به آن ، ممکن است متوجه شده باشید که ما اخیراً وب سایت CommunicateHealth را راه اندازی کرده ایم! ما واقعاً از نوآوری های خود هیجان زده هستیم (ما زبان ساده ای را انجام می دهیم کارشناسی ارشد زبان ساده) ، و ما موارد جدید زیادی را به مجموعه خود اضافه کرده ایم.

اگر در مورد هر یک از این موارد س questionsالی دارید ، با خیال راحت به این ایمیل پاسخ دهید و ما با شما تماس خواهیم گرفت. و هفته آینده شما را با سواد منظم We ❤ Health ملاقات خواهیم کرد!

دیدگاهتان را بنویسید