محصولات طبیعی ، علمی – تجدیدپذیر برای بهبود سلامت شما – محصولات بهداشتی قابل اعتماد


نویسنده: پیسلی هانسن / ایلوایلو و ری اسپاتز

ممکن است حداقل یک دوست ، آشنا یا یکی از اعضای خانواده خود را بشناسید که به بسیاری از داروهای رایج سوگند یاد می کند. داروهای طبیعی که زمانی به عنوان روشی فریبنده یا غیرقابل اعتماد در نظر گرفته می شدند ، موضوع تحقیقات زیادی در دنیای سلامت و تحقیقات مزایای امروز بوده اند.

کسانی که به رویکردهای طبیعی برای سلامتی روی آورده اند در مورد چیزی مطمئن بوده و هستند. اگر می خواهید روشهای طبیعی تری برای بهبود سلامتی و رفاه خود به کار ببرید ، به خواندن برخی از قدرتمندترین اطلاعات و راه حل های پشتیبانی شده علمی ادامه دهید.

فعالیت عادی

هیچ داروی محافظتی بیشتر از ورزش منظم وجود ندارد. فعالیتهایی که قلب شما را بالا می برد باعث ترشح اندورفین های تقویت کننده احساسات می شود ، قلب شما را تقویت می کند ، گردش خون را افزایش می دهد ، سیستم ایمنی بدن شما را بهبود می بخشد و همچنین می تواند به مبارزه با بیماری ها و بیماری ها کمک کند.

متخصصان حداقل 150 دقیقه ورزش متوسط ​​در هفته را توصیه می کنند. اگر به سختی می توانید در تمرینات طولانی مدت و برنامه شلوغ خود جا بیفتید ، خوب نیست که از کارهای کوچک شروع کنید. حتی چند دقیقه در روز بیش از هیچ چیز است. برای ورزش یا تمرین خستگی ، به دنبال مکمل های ایمنی مانند جینسنگ یا تحقیق باشید بررسی زنده Le-Vel برای ارتقاء منظم برای قدرت شما.

راه حل های پیچیده

مدتها قبل از ساخت داروهای مدرن ، مردم از داروها برای تسکین درد و بهبود آن استفاده می کردند. گیاهان به عنوان پایه ای برای بسیاری از داروهای هومیوپاتی از جمله بابونه برای خواب ، زردچوبه برای عملکرد محافظتی ، زنجبیل برای سرگیجه و روغن های ضروری برای بسیاری از بیماری ها عمل می کنند.

طب سوزنی

واکنش بدن شما به درد طبیعی به تنهایی آنقدر قوی نیست که درک شما از درد و رنج را کاهش دهد. طب سوزنی با استفاده از سوزن های نازک و کوچک وارد شده به پوست با برخی محرک ها که باعث تحریک جریان انرژی می شود ، این پاسخ را بیشتر تحریک می کند.

مطالعات به اثبات رسیده است که طب سوزنی به دلیل سیستم ایمنی بدن است که باعث آزاد شدن اندورفین ها و بهبود گردش خون می شود.

مخمر غذا

سلامت روان شما برای سلامت عمومی ذهن و بدن شما مهم است. در واقع ، بیشتر سیستم ایمنی بدن شما در دستگاه گوارش شما قرار دارد ، به همین دلیل تعداد زیادی از عوامل بیماری زا وارد بدن می شوند و جذب بدن شما می شوند.

پروبیوتیک ها به طور فزاینده ای برای متعادل کردن شکم میوه محبوبیت پیدا کرده اند و هیچ راهی بهتر از روش سنتی برای پوشیدن آنها وجود ندارد. غذاهای مخمر مانند کامبوچا ، کلم ترش ، کیمچی ، ماست و تمپه ، حاوی پروبیوتیک های طبیعی برای حمایت از هضم و بهبود سلامت معده است که برای بقیه بدن مفید است.

راه حل

راه حلی قوی برای کاهش استرس و اضطراب ، در حالی که باعث عملکرد بهتر ماهیچه ها و مفاصل می شود ، این راه حل طبیعی و طبیعی است که پاسخ ایمنی بدن شما را افزایش داده و هورمون های بدن را تنظیم می کند.

داروهای درمانی همچنین می توانند فشار خون شما را تا چند روز پس از درمان کاهش دهند. اگر نمی توانید برای راه حل گران قیمت استفاده کنید یا اغلب به تنهایی پرواز می کنید ، می توانید راه حل های خود را روی سر ، شانه های خود بمالید و اصطکاک را برطرف کرده و جریان خون را افزایش داده اید.

ترسناکه

از آنجا که بدن شما منحصراً از آب ساخته شده است ، مهم است که آن را در طول روز با مقدار زیادی آب پر کنید. آب یک داروی رایج برای بسیاری از بیماری های شایع مانند سردرد ، سرگیجه ، خستگی ، بی خوابی ، اسهال و بیماری های تنفسی است. به طور کلی اعتقاد بر این است که هشت لیوان آب در روز کافی است ، اما برای بسیاری اینطور نیست. بدن شما می تواند نیاز به آب بیشتر، به خصوص اگر جوان یا پرخاشگر هستید.

مراقبه

اغلب بهترین کاری که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید تقریباً هیچ است. مدیتیشن بی تحرکی نیست. در عوض ، این یک روش مراقبه برای صلح است که شامل برنامه ریزی برای تنفس عمیق ، گسترش ، کاهش سرعت کار ، نوشتن یک مجله یا گسترش درک شما از محیط اطراف و دنیای درونی شما است.

مدیتیشن هم برای سلامتی جسمی و هم برای روان مفید است ، زیرا می تواند پاسخ بدن شما را در برابر استرس و اضطراب ، از جمله غذا ، مشکلات خواب یا موارد دیگر ، مشکل و تمرکز کاهش دهد. مدیتیشن همچنین به شما احساس خوبی می دهد و چشم انداز مثبت یکی از بهترین جنبه های سلامت عمومی است.

با ما ثبت نام کنید باشگاه اعتماد برای سلامتی روزنامه برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی طبیعی از زندگی، سلامت طبیعی، بهداشت دهان و دندان و دامداریبه اگر به دنبال مراقبت های بهداشتی بهتر هستید ، حتماً آن را بررسی کنید لیست اعتماد سلامتبه

نوشته شده توسط:

پیسلی هانسن نویسنده مستقل و متخصص در زمینه سلامت ، تناسب اندام و رشد جوانان است. وقتی او نمی نویسد ، اغلب در حال خواندن یک کتاب خوب یا رفتن به باشگاه است. او دوست دارد از خوانندگانی که احساس راحتی می کنند با او تماس بگیرند ، بشنود فیس بوکبه

بازبینی شده توسط:

بنیانگذار ری اسپاتز علاقه مند به همه چیز طبیعی است و زندگی تحقیقاتی طبیعی را در رابطه با سلامتی و سلامتی ایجاد کرده است. ری اولین کسی بود که محصولاتی را به بازار آورد که کارآمدتر و عاری از مواد شیمیایی و افزودنیهای مضر بود. به همین دلیل ری ایجاد شد محصول قابل اعتماد، شرکتی که برای محصولات تمیز ، مفید و سالم به آن اعتماد دارید. ری باغبان است ، از ماهیگیری ، پیاده روی و آموزش و راهنمایی افراد برای شروع مشاغل جدید لذت می برد. شما می توانید از کتاب او ، “چگونه بر اساس کلام خدا در تجارت موفق شوید” ، در www.salameta.comبه

عکس های گرفته شده توسط آندریا پیاکوادیو مای پیکسل ها

دیدگاهتان را بنویسید