مرد بی خانمان یک فعال ضد واکس در شش کلمه در ویدیو استواکسن به او داده نشد – اما به هر حال او را شلیک کردند.

یک مرد بی خانمان پس از فیلمبرداری از وی در حال بررسی آشپز ضد ویروس COVID در هنگام اعتراض در لس آنجلس مورد استقبال آنلاین قرار می گیرد. ویدئویی از “مردن سوزان” 4.2 میلیون بازدید را جمع آوری کرد از صبح جمعه در توییتر

این ویدئوی الکترونیکی که اکنون ویروسی است ، سه شنبه توسط یک کاربر توییتر که در حال حرکت روی دسته فیلمFilmThePoliceLA بود ، منتشر شد ، با راهپیمایی گروهی معترض به سمت بلوار هالیوود با علائم و پرچم های پیکت آغاز شد. آمریکا.

“آیا این افراد بی خانمان را در اطراف می بینید؟” زن معترض از طریق مگافون ضربه می زند. “آنها با کووید در خیابان ها مرده اند؟ جهنم نه! پس چرا؟

به سرعت ، گذرگاه یک سبد خرید را تحریک کرد و با صدای بلند گفت: “چون من چاقو خورده ام ، شما سکوت می کنید -!”

منصفانه است که بگوییم ، این یک بحث انسانی کوتاه مدت است مقاله بعدی در توییتر.

“خط بهتر !!!” بندر ONEHUNGA بندر ONEHUNGA. “خدایا ، من هنوز می خندم و گریه می کنم. من با اون خط هودی می گیرم ”

“این ممکن است باعث گریه من شود. کاملا دقیق است این هم سرگرم کننده است ، ” یکی گفت بندر ONEHUNGA.

یکی از پاسخ دهندگان گفت بی خانمان به خانه یک درمانگر COVIDIOTIC در ازای خروجی خود برای فعالیت های سلامت جامعه داده می شود.

وی گفت: “انتقال خون قطعاً به اولین درمان دارویی در دهه های اخیر کمک خواهد کرد.” فکر کرد یک سخنران ، اظهار می کند که کوبا به صورت رایگان برای همه آمریکایی ها ، از جمله صاحبان خانه در دسترس است.

با این حال ، آگهی اصلی توییتر به چیزی بیشتر از ارائه موسیقی متن نیاز داشت. آنها و دیگر سامری ها یک مرد تحت حمایت واکسن برای مردی به نام ری پیدا کرده اند و GoFundMe را ایجاد کرده اند تا به “ایجاد حساب بانکی” برای حساب بانکی کمک کند.

برگزارکنندگان نوشتند: “ری صاحب آنتی واکسرهای بلوار هالیوود با همان داستان است و در نهایت هم اکنون کلیپ و کلی خنده از طرف همه ما خواهد بود ، بنابراین امیدواریم بتوانیم لبخندی بر لب داشته باشیم و از آن لذت ببریم. . “

از صبح جمعه ، کمپین جمع آوری کمک های مالی بیش از 15000 دلار جمع آوری کرده است.دیدگاهتان را بنویسید