مرغ کنسرو شده آسان – غذای کریستی ویلسونچه کسی ناچو را دوست ندارد؟ با این افراد ملاقات نکرده اید

My Easy Pan Chicken Nachos یک وعده شام ​​آخر هفته عالی ، یک ناهار سرگرم کننده و یکی از بهترین بازی های روز غذا است. با ترکیبی از آب میوه های مقرون به صرفه ، خواربارفروشی های مرغ و مواد اولیه تازه ، پانی ناچوهای من می توانند به راحتی از یک غذای “گوشت دوست” به یک غذای گیاهی تبدیل شوند و فقط چند غذای ساده جایگزین شوند. من واقعاً این غذا را دوست دارم ، زیرا فقط یک قابلمه برای تهیه مرغ و یک قوطی برای پخت و سرو استفاده می شود. قوطی را روی میز بگذارید ، یک کاردک بیاورید و BOOM ، شام آماده است!

البته ، تعداد زیادی دستور پخت ناچوس کاغذی وجود دارد که فقط پتانسیل این نوع غذا را نشان می دهد – مانند سوپ مرغ یا تاکو. با این حال ، در نوشتن این دستور غذا ، می خواستم روی نحوه متعادل کردن بودجه ، میزان میوه های غلیظ و خوب کنسرو شده تمرکز کنم. آنها اغلب شهرت بدی دارند و در مقایسه با شهرت های جدید به عنوان یک سطح نامناسب شناخته می شوند. از سوی دیگر! قرار دادن سبزیجات راهی آسان برای محدود کردن طعم و ارزش غذایی محصولات فصلی است. اکنون ، ما در اواسط فصل گوجه فرنگی هستیم ، یعنی ما هستیم بسیاری از گوجه فرنگی ها در حال حاضر برداشت می شوندبنابراین ، چگونه می توانید از تمام طعم ها و خوشمزه های این دستور جدید در تمام طول سال لذت ببرید؟ آنها می توانند! ساعتها از مزرعه به کارخانه کنسروسازی منتقل شد (من شاهد این بودم!). مگر اینکه گوجه فرنگی خود را کاشته باشید ، نمی توانید تازه تر از این باشید. کلمه “جدید ، تازه” اکسیمورون نیست ، درست است!

در اینجا برخی از حقایق مربوط به درمان گوجه فرنگی که از دوستانم در Tomato Wellness آموخته ام ، آورده شده است:

🍅 همه گوجه فرنگی حاوی لیکوپن هستند ، اما فراهمی زیستی آن در گوجه فرنگی داغ و پخته بیشتر است و می تواند از همه در برابر بیماری های قلبی ، آسیب های ماکولا محافظت کند و مردان را در برابر سرطان پروستات محافظت کند.

🥫 گوجه فرنگی ها را می چینند ، به کارخانه کنسروسازی نزدیک می برند و داخل آن را کنسرو می کنند پنج ساعت برداشت های مقایسه ای و گوجه فرنگی تازه در اکثر فروشگاه های خرده فروشی موجود است 24 روز از ورزشگاه به سوپر مارکت می رود.

عمر مفید ماندگاری گوجه فرنگی میوه ای و بسیاری آب میوه های دیگر: 3 سال. ماندگاری گوجه فرنگی تازه: 3 سال ، گاهی اوقات نه 3 روز.

اشتباه نکنید ، گوجه فرنگی تازه است حیرت انگیز، اما کنسرو گوجه فرنگی را نکشید. هم بزنید ، تمیز کنید ، کامل بپزید ، آتش بزنید ، هم بزنید ، سس گوجه فرنگی… ..شما نمی توانید اشتباه کنید! آنها عاشق Easy Sheet Pan Chicken Nachos من و همچنین این دستور العمل ها در وبلاگ من هستند:
* فقط سالسای خوب
* سالاد پی پی مکزیکی
* ماهی ماکارونی پستو سالاتی
* سوپ سولی Uli “گل”
* مرغ کبابی را به آرامی تفت دهید
* کره بادام زمینی پرتقال با آهک و کوتیا

دیدگاهتان را بنویسید