مرک از FDA برای تأیید دائمی لایحه ضد ویروسی جدید خود برای COVID درخواست می کند


رابین فاستر ، نویسنده سلامت روز

جمعه ، 1 اکتبر 2021 (HealthDay News) – گروه دارویی Merck & Co. روز جمعه آنها از دولت خواستند تا اقدام اضطراری قرص ضد ویروسی جدید مولنوپیراویر را تایید کند ، پس از یک آزمایش بالینی نشان داد که این دارو به دلیل بستری شدن در بیمارستان یا بیماری بوده است و برای بیماران در معرض خطر تجویز می شود. مدت کوتاهی پس از عفونت با عفونت COVID -19.

داروی جدید یکی از قرص های ضد ویروسی است که در حال حاضر در حال آزمایش است و کارشناسان می گویند اینها داروهای جدیدی هستند که پزشکان می توانند برای مبارزه با این بیماری از آنها استفاده کنند.

مدیر عامل Merck می گوید: “ابزارها و روشهای درمانی بیشتری برای مبارزه با همه گیری COVID-19 ، که به علت مرگ و میر تبدیل شده است ، مورد نیاز است ، با بالقوه تأثیر بر بیماران ، خانواده ها و جوامع و اختلال در سیستم های مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان.” و رئیس جمهور رابرت دیویس در بیانیه شرکت خود گفت: “با این نتایج قوی ، امید می رود مولنوپیراویر بتواند به عنوان بخشی از تلاش های جهانی برای مبارزه با همه گیری به یک داروی اصلی تبدیل شود.”

آنا ، وی افزود: “ما به همکاری با سازمان های مدیریتی در برنامه های خود ادامه می دهیم و هر کاری که بتوانیم برای تسریع در تحویل مولنوپیراویر به بیماران انجام می دهیم.”

داریا هازودا ، معاون رئیس جمهور در زمینه بیماریهای عفونی و کشف واکسن در مرک ، به آن گفت واشنگتن پست، “ما همیشه معتقد بودیم که داروهای ضد ویروسی ، به ویژه ضد ویروس های خوراکی ، در همه گیری اهمیت دارند. به دلیل افزایش شیوع عفونت ها ، دور نگه داشتن افراد از بیمارستان بسیار مهم بود. انواع مختلف و ایجاد یک بیماری کشنده.”

متخصصان مسکن ها را پذیرفتند.

“من فکر می کنم این به هزاران هزار جان نجات یافته در سراسر جهان تبدیل خواهد شد ، جایی که دسترسی کمتری به نسل کشی مونوکلونال وجود خواهد داشت ، و این کشور نیز همینطور ،” روبرت شفر ، متخصص بیماریهای عفونی و متخصص داروهای ضد ویروسی در دانشگاه استنفورد. مجله نیویورک تایمزبه

آنجلا راسموسن ، دانشمند و دانشمند پژوهشگر در بخش کنترل عفونی و بیماری ها در دانشگاه ساسکاچوان در کانادا ، موافقت کرد که قرص های ضد ویروسی می توانند در درمان گرفتگی عضلات با سایر افراد تماس بگیرند.

وی گفت: “اگر مقیاس جمعیت حفظ شود ، تعداد جان نجات یافته با این دارو تغییر می کند.” فصل هابه “احتمالاً اینطور کار نمی کند [efficacy] بسیاری شبیه به موجودات تک کلونال ، اما هنوز بزرگ هستند. “

قرص های ضد ویروسی دیگر کار می کنند

نتایج مطالعه دو به دو قرص های ضد ویروسی دیگر ، یکی توسط Pfizer و دیگری توسط Atea Pharmaceuticals و Roche ، در ماه های آینده انتظار می رود ، فصل ها گزارش.

در آزمایش Merck ، که هنوز مورد بررسی یا انتشار قرار نگرفته است ، مولنوپیراویر دو بار در روز به مدت پنج روز مصرف شد.

مرک گفت که یک هیئت مستقل از متخصصان که در حال بررسی ادبیات مطالعاتی خود هستند توصیه کردند که آزمایش در اسرع وقت متوقف شود زیرا مزایای این دارو برای بیماران بسیار مفید است. این شرکت همچنین گفت که سازمان غذا و داروی ایالات متحده این تصمیم را تأیید کرده است.

در اوایل ماه اوت ، این نظرسنجی شامل 775 پاسخ دهنده در ایالات متحده و خارج از کشور بود. آنها قرص ها را ظرف پنج روز پس از عفونت مصرف کردند. به گفته مرک ، در مورد بیمارانی که این دارو را دریافت کرده اند ، خطر بستری شدن در بیمارستان و بیماری تا 50٪ کاهش یافته است ، بدون عوارض مرتبط ، در مقایسه با افرادی که قرص دارونما دریافت کرده اند.

فقط 7 درصد از بیماران گروهی در بیمارستان قرص ضد ویروسی دریافت کردند و هیچ یک از بیماران فوت نکردند ، در حالی که 14 درصد از بیماران بستری در بیمارستان و هشت نفر در گروه دارونما جان خود را از دست دادند.

آزمایشات آزمایشگاهی و حیوانی نشان می دهد که این لایحه برای گونه های دلتا مناسب است جعبه گزارش. بر خلاف واکسن ها یا واکسن های تزریقی که پروتئین های خاصی را که روی سطح ویروس قرار دارند هدف قرار می دهند ، مولنوپیراویر دارای جهش های غیرقابل تشخیص است که کد ژنتیکی ویروس کرونا را مسدود کرده و قابل انتقال نیست. این بدان معناست که ممکن است با کروناویروس های دیگر یا RNA های ویروسی کار کند.

لایحه مرک ممکن است با سایر ویروس های کرونا مبارزه کند

هازودا گفت: “به عنوان یک تحلیلگر زن ، این یکی از چیزهایی است که من واقعاً از آن هیجان زده هستم.” جعبهبه “بنابراین ، ما توانایی داشتن دارویی که در چندین ویروس کرونا کار می کند را نشان دادیم. من فکر نمی کنم این آخرین بیماری در جهان ما باشد و دسترسی به چیزی که در دسترس است کار شگفت انگیزی را انجام می دهد.”

قدرت قرص مرک پایین تر از داروهای مونوکلونال است که آنتی بیوتیک هایی را منتشر می کند که در صورت نیاز مستقیماً توسط سیستم ایمنی پردازش می شوند ، فصل ها گزارش.

این داروها این روزها تقاضای زیادی دارند ، اما گران هستند و تجویز آنها زمان زیادی طول می کشد زیرا تحویل آنها بسیار سخت است. اما مطالعات نشان داده است که بیمارستان های با 70 تا 85 درصد مرگ و میر توسط بیماران با خطر بالا کاهش می یابد فصل ها گزارش.

دولت ایالت قبلاً برای 1.7 میلیون دوره برای لایحه ضد ویروسی مرک درخواست کرده است که هزینه آن برای هر بیمار 700 دلار است که یک سوم هزینه درمان آنتی بادی مونوکلونال است. فصل ها گزارش.

مرک – که در حال تهیه این لایحه با زیست درمانی Ridgeback است – در میامی – نگفته است که کدام بیماران برای تأیید درمان به FDA مراجعه می کنند.

در ابتدا ، این گروه محدود به بیمارانی بود که واجد شرایط دریافت درمان دارویی مونوکلونال بودند ، احتمالاً افراد و افرادی که شرایط پزشکی آنها در خطر پیامدهای نامطلوب ناشی از بیماری کووید 19 بود. اما کارشناسان اظهار داشتند که امیدوارند این دارو در افرادی که احتمال بیشتری دارد در معرض ویروس قرار بگیرند مورد استفاده قرار گیرد فصل ها گزارش.

در صورت تأیید ، داروی مرک دومین درمان ضد ویروسی COVID-19 است. اولین مورد ، رمدسیویر ، باید شامل شود ، که در بین پزشکان مورد استقبال قرار نگرفته است زیرا مطالعات ادعا کرده اند که تأثیر کمی روی می دهد ، یعنی فصل ها گزارش.

داستان دیگری هم هست

برای اطلاعات بیشتر در مورد داروهای ضد ویروس COVID به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید